Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Fidhran  (Read 1302 times)
Fidhran
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: May 06, 2020, 09:23:58 PM »

1. Fidhran, 23 lvl, Elf hunter
2. 26 lat
3. Kiedy byłem młodszy (;p) trochę grywałem w Archlorda, ale przestałem, wtedy jeszcze bradzo słaby sprzęt - przebywanie nawet w okolicy większego miasta powodowała straszne lagi. Bardzo dużo i bardzo długo grałem w GW, niestety na GW2 jeszcze nie miałem czasu ; ) Ogólnie to w mmo nigdy nic super nie osiągnąłem. Albo wystraszyło mnie ciągłe grindowanie albo straciłem czas na to - teraz daję sobie kolejną szansę ; )
4. Jestem Remik, farmaceuta z zawodu i zamiłowania. Pochodzę z okolic Bielawy, tam gdzie odbywał się TolkFolk ; ) obecnie mieszkam we Wrocławiu. Lotro, bo wiadomo, słabość do wszystkiego co wyszło spod ręki Tolkiena, a na chwilę obecną mam trochę czasu na mmo. Od zawszę preferowałem dystansowe postacie ofensywne w grach (chociaż w GW jechałem na monku), ale setki godzin w Skyrim spędziłem jako skradający się łucznik ; ) Tak też w lotro gram hunterem, chociaż nie wykluczone, że będę chciał spróbować innego stylu. Na ten server wpadłem przypadkowo, ale w miarę postępu w grze zacząłem interesować się tym, aby dalsza gra opierała się na wspólnym graniu - tak trafiłem na Was.
5. Nie należałem.
6. Kodeks i regulamin przeczytany, zrozumiany i zaakceptowany.
7. Premium, ale pewnie będzie vipek jak się rozeznam w grze ; )
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: May 06, 2020, 09:29:14 PM »

Zapraszamy
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #2 on: May 06, 2020, 09:31:51 PM »

Jestem na tak
fraeydis
Gość
« Reply #3 on: May 06, 2020, 09:36:30 PM »

Za, zapraszamy :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: May 06, 2020, 10:47:18 PM »

Zapraszamy :)
Pages: [1]
  Print