Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie o przyjęcie do gildii - Miedziok  (Read 1537 times)
Miedziok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: May 18, 2020, 04:22:33 PM »

Imię które nadałem swojej postaci: Miedziok, jest ono ze mną powiązane od podstawówki kiedy miałem rudawe włosy, jak i z bratem który ma bardzo podobne, Miedziak.
Aktualny level postaci podczas składania podania: 51
Klasą która gram jest to hunter, z bardzo prostych przyczyn: Uwielbiam łucznictwo oraz kusze, walkę dystansową i z ukrycia niż bronią białą i z bliska.

W tym roku będę kończył 19 lat, jednak jest to odległa przyszłość z racji daty moich urodzin która natrafiła się w grudniu :P Aktualnie 18.

O moim doświadczeniu w MMO nie wiem czy można wogóle mówić za bardzo, LOTRO jest unikatowe w każdym wątku, jest tu tyle nowych niespotykanych rzeczy prze zemnie w innych grach, że czuje się jak bym grał bez jakiejkolwiek wiedzy...
Określił bym znajomość MMO tego typu jako średnią z przewagą średniejszej, ale mam bardzo dużo zapału do zgłębiania wszystkich jej aspektów i mechanik

Jeżeli chodzi o moja przeszłość z Kinship to mam dosłownie zerową, pierwszy raz usłyszałem o tym od dziewczyny i chciałem dostać się do jakiegoś polskiego co by łatwiej było mi wszystko zrozumieć, może uzyskać pomoc od innych, ale jednocześnie zostać oddany swoim

Kodeks przeczytałem od góry do dołu i rozumiem jego zasady. Uważam że jeżeli jest stosowany to rozgrywka będzie milsza niż w wielu innych grach gdzie regulaminy były nagminnie łamane bo były różne znajomości układy itp. Ogółem wyższość jednego nad drugim i brak równości traktowania/słowa

konto będę starał się utrzymywać f2p, ale mam zamiar zakupić VIP przez okres wakacji, jak wiadomo więcej czasu oznacza troszke więcej farmy i czasu na granie ale nie tylko. Wiążę też przyszłość konta z lekkimi wydatkami na niektóre ekspansje po okresie darmowego dostępu do każdej lokacji :D

Wiem że raczej powinienem pisać wszystko jak według wzoru, ale to przecież tylko wzór, inspiracja.
O sobie mógłbym powiedzieć tyle że jestem z Śląska ale gwary nie używam, lubię ale ludzie na mnie przez to inaczej patrzą czego nie lubię. Jak już pisałem, mam 18 lat pochodzę jak zapewne większość z polski. Posiadam dziewczynę która jest z Węgier i już troche razem jesteśmy :P
Zainteresowanie to głównie elektryka, elektronika i nauki techniczne. Bardzo lubię widzieć wszelakie urządzenia bez obudowy, "widzieć" jak cała elektronika działa na moich oczach, mogę śmiało się określić jako mały majsterkowicz...
Z przeszłości i dlaczego LOTRO, głownie przybywam z gry o nazwie TROVE w której spędziłem ponad 8 tyś godzin, 4 lata gry, i zdobyłem mnóstwo przyjaciół prawdziwych jak i internetowych którzy zawszę służą mi pomocą i vice versa :D
W wyżej wymienionej grze byłem zastępcą presidenta, osobą która budowała klub, zajmowała się rekrutacją oraz innymi aspektami klubowymi przez okres około +3 lat.
LOTRO w sumie wybrała za mnie dziewczyna która zachęciła mnie do porzucenia starej gry w której powoli zaczeło się walczyć o władzę, powstawały dramy o każde nawet najbardziej ironiczne słowo i sarkazmu nie dało sie wyczuć...
Gra spodobała mi się po wbiciu ok 25-30 lvl i od tamtego momentu zaczełem bardziej regularnie grać, do twierdzy postanowiłem dołączyć z racji osób często spotykanych w świecie co raczej stanowi iż klub jest aktywny i prowadzące rekrutacje na czacie również utwierdziły mnie w przekonaniu o aktywności klubu.
Jedyne co jeszcze moge dodać to to że bardzo lubię kanapki z serem, jestem chudy przez co koledzy na zmiane mowia do mnie Miedziok i bagieta/bagietka :D
fraeydis
Gość
« Reply #1 on: May 18, 2020, 04:43:56 PM »

Za :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #2 on: May 18, 2020, 04:51:48 PM »

Za
fraeydis
Gość
« Reply #3 on: May 18, 2020, 04:58:14 PM »

Morg mówi "za" jako trzecia osoba, ale nie da rady napisać, bo jest poza domem 😂
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: May 18, 2020, 08:03:42 PM »

Witaj! :)
Jezioran
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #5 on: May 21, 2020, 06:59:28 AM »

Moje zdanie tu na razie mało znaczy, ale oczywiście za, a piszę głównie dlatego, że moje hobby to też łucznictwo (sportowe), więc witaj w klubie ;)
Pages: [1]
  Print