Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Event - 22 wrzesnia - WvW  (Read 4166 times)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« on: September 19, 2012, 06:06:41 AM »

W tym tygodniu próbujemy znowu - zbiórka godz 11 rano, logujemy sie na "Red Battleground" - ts sojuszu
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: September 19, 2012, 07:50:45 AM »

Tak z ciekawości - czy godzinny poranne są czymś podyktowane? Z chęcią wybrałbym się na porządny wypad gildiowy, ale ranki u mnie całkowicie odpadają.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: September 19, 2012, 08:00:02 AM »

Tak z ciekawości - czy godzinny poranne są czymś podyktowane? Z chęcią wybrałbym się na porządny wypad gildiowy, ale ranki u mnie całkowicie odpadają.

tak są podyktowane największym prawdopodobieństwem, że ktoś się przez kolejki przebije, bo bywają naprawdę astronomiczne (ja czasem włączę jak wchodzę do gry i muszę już parę godzin potem spadać, a jeszcze nie wszedłem xD, nie da się nawet chyba podejrzeć stanu kolejki)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #3 on: September 19, 2012, 08:12:48 AM »

Ja oczywiście będę z rana i mam nadzieję, że uda się bez zbyt długiego czasu oczekiwania wejść na serwer. Rzeczywiście pora jest w dużej mierze podyktowana tym właśnie czasem oczekiwania. Inkwi jeśli zechcesz dołączyć później to oczywiście możesz spróbować, ale śmiem twierdzić że będziesz w kolejce czekał długo.
Zakładam, że spędzimy na polu bitwy przynajmniej 2-3 godziny, więc chętni mogą dołączać. Wszystko oczywiście będzie zależało od sytuacji i możliwości podjęcia w miarę równej walki (czyli czy nasi wrogowie dadzą nam radę ma się rozumieć ;)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #4 on: September 19, 2012, 08:19:18 AM »

W ostatnią sobote było dość szybko, niecałe 20 minut czekania i to na Eternal Battleground
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: September 19, 2012, 08:47:20 AM »

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Wiem jak to wygląda wieczorami, bo sam rzadko mam okazje przebić się przez kolejkę.

A jak jest z wpuszczaniem do instancji? Wchodzi party czy każdy osobno i dopiero w środku się zbieracie?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #6 on: September 19, 2012, 08:54:17 AM »

Do WvW każdy wchodzi osobno. Natomiast na instancje (dungi, story questy) można wchodzić całym party byle wszystkie osoby były w na jednej mapie i jednym serwerze (overflow)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #7 on: September 20, 2012, 08:12:43 AM »

Do WvW każdy wchodzi osobno. Natomiast na instancje (dungi, story questy) można wchodzić całym party byle wszystkie osoby były w na jednej mapie i jednym serwerze (overflow)

Nie muszą być na jednym serwerze do dungów, ja wszedłem z kolegą co był na Gandarze do CM (ja na FS) obaj na głównych byliśmy
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #8 on: September 21, 2012, 01:43:13 PM »

Pojawiły się fajne wykresy obciążenia kolejki. Można z nich wywnioskować, ze najlepiej się wbijać na Green Team Borderlands :)
https://dviw3bl0enbyw.cloudfront.net/uploads/forum_attachment/file/6484/Far_Shiverpeaks.PNG

Obrazek pochodzi stąd: https://forum-en.guildwars2.com/forum/pvp/wuvwuv/Queue-size-data-from-9-14-to-9-18-EU/first#post200083 Opis jest niestety dosyć skromny.
Pages: [1]
  Print