Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Lista altów  (Read 24901 times)
Donlin
Przybysz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21



« Reply #30 on: November 07, 2010, 08:22:40 PM »

Donlin - główna 65 guardian
Donaion - alt 30 captain
Nuviatina
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #31 on: June 27, 2011, 12:40:45 PM »

Nuviatina(main) Navint(champ35) Nuvolant(lm35) Makto(warden)
Torph
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 424


« Reply #32 on: July 11, 2011, 10:41:34 PM »

Torph - main 53 Dwarf Guardian
Glotharan - alt 34 Elf Hunter
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #33 on: August 09, 2011, 06:30:56 PM »

Działa to jeszcze? Wg mnie taka lista to dobry plan, pod warunkiem że ludzie się tym zajmują ( mi się ledwo 2 postaci w notce w panelu mieszczą) mam nadzieję że osoba która to nadzoruje ma zasubskrybowany ten temat. Może by modyfikować lvl alta na liście kiedy dostanie wstęp na następna instę/rajd np 32 GA potem jak 39 ma to żeby było wiadomo że na fornost zuch się nadaje, i jak nabiję ktoś na alcie to słać PM'a. OK to jeszcze postaci wpiszę

Filavorin - rk - 65lvl alt - (tinker SM Jevel kindred in jevel guild)
Sagrast - warden - 54 lvl - obecnie main (woodsman Supreme (nie master) Woodworker kindred in Woodworker guild)
Iliphar - lore-master - 30 lvl alt (dopiero masteruje artisana w schoolarze friend w gildii schoolarów)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #34 on: August 09, 2011, 07:09:21 PM »

Wątpię, aby ktoś zajmował się tym tematem. Tak jak Huri pisała (2 lata temu  :D)
Ślęczenie nad listą altów i ciągła aktualizacja to iście Syzyfowa praca. Biorąc pod uwagę rozmiary naszego kinu oraz tępo lvlowania, ciągłe śledzenie tego było by baaardzo czasochłonne i moim zdaniem trochę bezsensowne.

PS.
Taltilar 65lvl Elf-Male Minstrel. Tinker : Supreme Master Jeweller-Kindred w gildi,Supreme Master Cook, Supreme Master Prospector.

Fuarn 65lvl Man Capitan. Armsman : Supreme Master weaponsmith-Kindred w gildi, Supreme Master Prospector.

Evlimli 65lvl Dwarf Rune-Keeper. Historian : Supreme Master Scholar-Kindred w gildi, Supreme Master Farmer.

Feywyn 65lvl Woman Lore-Master. Explorer : Supreme Master Tailor-Kindred w gildi, Supreme Master Prospector, Supreme Master Forester.

Talvik 65lvl Hobbit Hunter. Woodsman : Supreme Master Woodworker-kindred w gildi, Supreme Master Forester.

Juro 65lvl Hobbit Warden. Yeoman : Supreme Master Cook-kindred w gildi.

Iliriana 65lvl Woman Burglar. Armourer : Supreme Master Metalsmith-kindred w gildi. Supreme Master Prospector.

Leneleth 28lvl Elf-Female Champion. Tinker : Supreme Master Cook.
Maurycy
Przybysz.
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #35 on: June 19, 2012, 11:45:37 AM »

Działa to jeszcze? Wg mnie taka lista to dobry plan, pod warunkiem że ludzie się tym zajmują ( mi się ledwo 2 postaci w notce w panelu mieszczą)
a po co pisać wszystkie alty..? na mainie wpisujesz "main" a na altach imię maina. sposób sprawdzony ;) polecam :) ale póki nie będzie to narzucone z góry, to nie będzie miało sensu. wystarczyłoby żeby oficerowie zwracali uwagę, jak ktoś jeszcze nie ma notki uzupełnionej.
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #36 on: June 19, 2012, 02:04:09 PM »

a po co pisać wszystkie alty..? na mainie wpisujesz "main" a na altach imię maina. sposób sprawdzony ;) polecam :) ale póki nie będzie to narzucone z góry, to nie będzie miało sensu. wystarczyłoby żeby oficerowie zwracali uwagę, jak ktoś jeszcze nie ma notki uzupełnionej.

Ta uwaga jest zwracana przy kazdym zaproszeniu jakiegokolwiek alta. Najczesciej, jesli nie jest opisany, jest to main. Pomijajac, ze ktos nie opisal :)
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #37 on: June 19, 2012, 02:28:01 PM »

Ja daje awans dla alta dopiero w momencie kiedy zobaczę, że ładnie jest opisany w notce :P
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #38 on: June 19, 2012, 02:29:13 PM »

Ja daje awans dla alta dopiero w momencie kiedy zobaczę, że ładnie jest opisany w notce :P

dokladnie robie to samo :P
Pages: 1 2 [3]
  Print