Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: battlegrundy  (Read 3399 times)
Asmodeus
Gość
« on: August 08, 2008, 08:58:39 PM »

Book 14 Epic Quest Issues.08-Aug-2008Please note that a very small number of players may experience an issue with the Battleground quests becoming un-completable if they log out while in the Battleground instance. If you are affected by this please abandon the quest and pick it up again.

Please file a bug report or send a mail to fayaATcodemasters.com (replacing the AT with an @) with as much information as possible, including your system specification and operating system (if known), thank you.

To tyczy czegos nowego   chyba chodzi o te w aughaire    ktos sprawdzal ?
Asmodeus
Gość
« Reply #1 on: August 20, 2008, 11:53:31 PM »

te battle grudny/ instancje są  pod GF  nagrodami  jest dość ciekawa biżuteria z +1 do traitow :valour  i inne .  Ciekawi mnie czy da sie miec Valour 11   sprawdził ktoś może ?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: August 21, 2008, 08:07:57 AM »

na pewno +2 do charity i +2 do empathy.
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #3 on: August 21, 2008, 10:49:18 AM »

Jeszcze +1 do ukochanego przez większość Justice.Ale wg.mnie ta biżuteria jest generalnie taka sobie.Będzie tylko większe zróżnicowanie wśród graczy, nie będą teraz wszyscy  biegać w Etched Berylach,no niestety można się spodziewać w związku z tym spadku cen tej biżuterii-popyt będzie mniejszy-a to się mojemu świeżemu GM Jewellerowi niezbyt podoba.O wiele lepsza jest biżuteria,która wypada ze skrzyneczek,jest przede wszystkim BoE a nie BoA jak barterowa.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: August 21, 2008, 11:18:27 AM »

aa no justice warta grzechu:) wstepnie sie na dzisiaj umowilismy na ew podejscie do tychze instancji, co by zobaczyc,z  czym to sie je.
Asmodeus
Gość
« Reply #5 on: August 21, 2008, 12:08:36 PM »

wczoraj aughaire zrobilem, latwe to nie jest, ale da sie zrobic
Sayver
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 461


« Reply #6 on: August 21, 2008, 12:15:39 PM »

1 jest bardzo prosta, (a co tam pochwale sie  :D moja druzyna zrobila jako 1 na serwerze 8))  trudna to jest dopiero 2 ;), do 3 jeszcze nie mialem okazji podejsc
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #7 on: August 23, 2008, 10:36:03 AM »

Świetnie się bawiąc po kilku podejściach przeszliśmy 2. Bodaj w 25 minut padły wszystkie kapłanki. Rozpoczęliśmy też szturm 3. Po rozpoznaniu bojem;) w kolejnej próbie doszliśmy do 2 obozu wroga. Niech drży i już czuje sie martwy nasz przeciwnik, bo następnym razem nikt nie przeżyje, by zanieść wieści do domu o pogromie :D

W drużynie: Eoreh, Gucio, Leelou, Nepher, Ulrondir i Veldir.
Pages: [1]
  Print