Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Riders of Rohan czyli Żu(a)le na Etten :)  (Read 6196 times)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« on: October 15, 2012, 02:44:46 PM »

Sprowokowany przez Huri zakładam temat w rezerwacie Etten i jak już serwery postanowią się podnieść to zweryfikujemy pogłoski, plotki, przecieki z bety z rzeczywistością :D

W wolnej chwili można poczytać:

http://www.lotro.com/gameinfo/devdiaries/2236-riders-of-rohan-developer-diary-the-ettenmoors

http://lorebook.lotro.com/wiki/Update_8,_Riders_of_Rohan,_Official

i trochę widoczków z bety:
http://forums.lotro.com/showthread.php?479151-New-Ettenmoors-on-Withywindle
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #1 on: October 15, 2012, 06:30:36 PM »

Zmian nie mało. Zobaczymy jak w praktyce będą działały !,
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #2 on: November 06, 2012, 11:25:39 AM »

Farma commsow to teraz łatwizna, full auda miałem po kilku dniach ,cap jest się w stanie osiągnąć w jeden dzień. Co do burga jako pierwszy target na racie nie jest do końca prawdą, pierwsi giną hunterzy i r-k ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #3 on: November 06, 2012, 02:08:41 PM »

pierwsi giną hunterzy i r-k ;)
RK i mini? ;) hunt powiedzmy 3ci
Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« Reply #4 on: November 06, 2012, 05:18:35 PM »

Farma commsow to teraz łatwizna, full auda miałem po kilku dniach ,cap jest się w stanie osiągnąć w jeden dzień. Co do burga jako pierwszy target na racie nie jest do końca prawdą, pierwsi giną hunterzy i r-k ;)


Polecam farmic na freepie, bo logowanie sie na defilera lub pajaka nie jest tym co nazwałbym wyzwaniem, granie wargiem gdy jest ich 5 dookoła tez nim nie jest
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #5 on: November 06, 2012, 05:26:22 PM »

Aż czekam na post Bondura... ::)
Aertyon
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 191



« Reply #6 on: November 06, 2012, 06:45:18 PM »

Farma commsow to teraz łatwizna, full auda miałem po kilku dniach ,cap jest się w stanie osiągnąć w jeden dzień. Co do burga jako pierwszy target na racie nie jest do końca prawdą, pierwsi giną hunterzy i r-k ;)


Polecam farmic na freepie, bo logowanie sie na defilera lub pajaka nie jest tym co nazwałbym wyzwaniem, granie wargiem gdy jest ich 5 dookoła tez nim nie jest
Defilerem farmią freepy, które chcą iść na łatwiznę. Gram wargiem solo, czasem w Tribowej grupie, nie jestem leecherem ,który żeruje na innych, a mimo tego włączając grę na kilka godzin dziennie (2-3h) jakoś mi się udała farma commsów. Trzeba to zrobić w miarę szybko, bo jak freepki się wygearują, to już tak łatwo nie będzie ;) Chociaż, przed RoRem, gdy freepy były wygearowane nawet to im nie pomagało w starciu Raid vs Raid gdy był dobry RL np. Knall.

Btw. Twój champ jest smacznym kąskiem :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #7 on: November 06, 2012, 10:17:09 PM »

Aż czekam na post Bondura... ::)

Trochę poczekasz :) Mam teraz hardcorową farmę w pracy i końca na razie nie widać ;/ Takie już uroki zbliżającego się końca roku. Uśpione projekty budzą się z letargu i nagle są na "zeszły tydzień" :)

Na szczęście Aertyon rzucił już trochę światła na zagadnienie łatwizny :) Yoda rzekłby pewnie coś w stylu "Commsy na set farmisz creepem? łatwiznę w Tobie wyczuwam" :) Rozwiązanie jest proste ale nie dziwię się Turbinkom, że go nie wprowadza. Huragan Sandy to byłby mały pikuś przy tych płaczach na forum :)
Fenrond
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 442



« Reply #8 on: November 07, 2012, 11:51:08 AM »

Trochę poczekasz :) Mam teraz hardcorową farmę w pracy i końca na razie nie widać ;/

Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #9 on: November 07, 2012, 09:57:20 PM »

Chyba pomyliłeś tematy Feniu  ;D - freepowe płacze wkleja się np tu:

http://forums.lotro.com/showthread.php?479907-Deflier-Flies-OVERPOWER!!!!!
Pages: [1]
  Print