Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wasze wrażenia z beta weekendu  (Read 4605 times)
Dedal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


[ Tera - Mellissa ] [GW2 - Demeter Cares]


« on: July 21, 2012, 12:46:12 PM »

Jakie są wasze wrażenia odnośnie gry z beta weekendu ?
Ja swoje napisze pod koniec dopiero ale może ktoś już ma zdanie na ten temat.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: July 21, 2012, 05:27:41 PM »

Całkiem spoczko gierka, ale... poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jak tak se paroma kombinacjami pograłem, to wie ktoś ile jest różnych wersji bazowych Personal Story (znaczy wzorców np Popielec Inżynier odbudowuje warbanda i buduje potężnego gnata na duchy). Bo jak pomyśle ile tego było człowiek może wybrać stan społeczny, Popielec legion, Silvari wizje i moment przebudzenia, Asura kolegium, Norn myśl przewodnią, ile tego w ogóle jest bo odnoszę wrażenie, że pod względem rozbudowania głównego wątku fabularnego GW2 bije Swtora na głowę. Pomysł zastąpienia wątków pobocznych typu przeczytaj/przesłuchaj moją bezsensowną paplaninę i idź zabij 6 szczurów potem wróć i znowu trochę pogadamy tymi aktywnymi eventami po krótkim zaznajomieniu wydaje się być trafiony, nie wiem tylko na ile popularnym problemem jest to, że skill challenga nie ma na miejscu nawet jak 1h siedzisz i się rozglądasz. I jeszcze jedno pytanko karma pointy są uniwersalne? W sensie, że pasują do każdego "bartera" (serduszka) czy do każdego się osobno liczy, chyba uniwersalne, ale wolę mieć pewność.

Wersja skrócona: Gierka Spoko-Maroko
Dedal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


[ Tera - Mellissa ] [GW2 - Demeter Cares]


« Reply #2 on: July 21, 2012, 06:35:29 PM »

Tak karma pointy są uniwersalne wydajesz je nie tylko u sprzedawców z serduszkiem.
Co do fabuły o ile sie nie mylę to każda rasa ma 3 wątki fabularne nie wiem jak bardzo sie różnią ani czy są one różne przez całą gre. Warto zauważyć też ,że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów np. w jednym miałem opcje stawienia sie za jednym z pomysłów 1. Silny frontalny atak 2. zastawienie półaki i atak z zaskoczenia.

ps jak ktoś ma problem z niewidzialną wodą lub efektami umiejętności to może to być spowodowane włączonym TS
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: July 22, 2012, 01:42:06 PM »

Ja mam bardzo pozytywne wrażenie po becie, wręcz nie mogę się doczekać release ;)
Co do story to wydaje mi się, że jest podział na:

-rasę
-klasę
-wybory przy tworzeniu postaci (pochodzenie itp.)
-rozgałęzienia w grze (wybory dialogowe)

Daje to sporo kombinacji. Ja osobiście przez wszystkie 3 beta weekendy nie trafiłem ani razu na to samo story, ale jest możliwość, że to jedynie szczęśliwy traf.
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: July 23, 2012, 09:48:35 AM »

Wrażenia po ostatniej becie bardzo dobre. Wreszcie znalazłem całkowicie pasującą mi klasę (rifle/GS warrior).
Co do karma points to dopiero pod koniec tej bety wpadłem na to, że najlepszym miejscem na zakupy są vendory w obszarze PvP , bo wszystko jest w jednym miejscu (itemy od lvl 10).
Q-ho
Gość
« Reply #5 on: July 23, 2012, 10:23:16 AM »

Wrażenia po becie bardzo pozytywne (nie mogło być inaczej ;D) zdecydowałem się wkońcu na klasę i rasę postaci Asura Necromancer :D Całą bete spędziłem na testowaniu i wymyślaniu różnych buildów pod ta klase zarówno na PvE jak na PvP wbiłem 22 lvl zagrałem ponad 50 meczy PvP(Najwyższy score 285 ;D) spędziłem wczoraj jakieś 12 godzin na WvW beta się skończyła i strasznie dołuje fakt że trzeba czekać na ta grę ponad miesiąc! :(

P.S Możecie mi polecić jakieś gry dla zabicia czasu?  ;D
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #6 on: July 23, 2012, 10:35:20 AM »


P.S Możecie mi polecić jakieś gry dla zabicia czasu?  ;D

Secret World na 4 tyg w sam raz - akurat sobie całe story line zobaczysz - całkiem klimatyczne.
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #7 on: July 23, 2012, 03:11:35 PM »

Wrażenia z bety bardzo pozytywne oprócz czasami zdarzających się crashy karty graficznej i że ta beta utrudniła mi wybór maina bo teraz waham się pomiędzy guardianem a warriorem  :)
Arthua
Gość
« Reply #8 on: August 03, 2012, 07:05:23 AM »

Wrażenia wprawdzie nie z BWE, ale z wczorajszego stress testu:
- odczekałem godzinkę i bez problemu wbiłem się na serwer
- w czasie gry miałem jedno rozłączenie
- pograłem głównie w PVP - necro build w całości na condition dmg - wrażenia rewelacyjne, jakby jeszcze specta dodali to turnieje gwarantowane, bo to naprawdę świetny kawałek GW2.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #9 on: August 03, 2012, 08:03:35 AM »

U mnie pierwsze 10 minut to problemy z logowaniem. Potem z półtorej godziny problemów z kartą. Stwierdziłem, że to masochizm i poszedłem spać :P
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #10 on: August 03, 2012, 09:40:53 AM »

Ja się wbiłem be problemu jakoś po północy. Tyle, że w sumie nie wiem po co ;) To co chciałem zobaczyć i/lub przetestować zrobiłem w poprzedniej becie. Wylogowałem się po 3 minutach ;)
Pages: [1]
  Print