Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: Preorder AION'a  (Read 17400 times)
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #30 on: June 18, 2009, 06:24:53 PM »

Hmmm...a da rade np ściągać to na raty czy trzeba wszystko odrazu, bo jak wyłącze to poleci od początku? ???
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #31 on: June 18, 2009, 07:25:09 PM »

Spokojnie tego NC Soft downloadera możesz zamknąć i wyłączyć kompa (sam testowałem). Po włączeniu ponownie zaczyna dalej klienta zaciągać (jakieś 5,7 GB).
Jak wszystko ściągnie to zacznie z tego co ściągnął instalować grę (8,4 GB).

Zwróćcie tylko uwagę, że są dwie bety: US i Europe. Ściągajcie klienta Euro (to ten bez US za nazwą AION).
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #32 on: June 18, 2009, 07:30:23 PM »

Mi wlasnie wszystko sie sciagnelo po czym.. zaczelo sie sciagac od nowa :D Wymiekam..

Co do klienta EU to ciezko go sciagnac, bo niebardzo wiadomo skad :P
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #33 on: June 18, 2009, 07:45:22 PM »

Spokojnie tego NC Soft downloadera możesz zamknąć i wyłączyć kompa (sam testowałem). Po włączeniu ponownie zaczyna dalej klienta zaciągać (jakieś 5,7 GB).
Jak wszystko ściągnie to zacznie z tego co ściągnął instalować grę (8,4 GB).

Zwróćcie tylko uwagę, że są dwie bety: US i Europe. Ściągajcie klienta Euro (to ten bez US za nazwą AION).

ty sciagales wersje EU? bo wydaje mi sie ze nie ma takowej wersji

moj e-mail:

DOWNLOAD AND RUN THE AION CLIENT INSTALLER

To play Aion (Europe), download and run the Aion installer (355KB) located here:

LINK LINK LINK LINK

When you run the installer, the Aion Downloader will begin downloading in the background. If you restart the Aion Downloader, the download will continue where it left off.

po sciagnieciu tak czy siak instaluje US...
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #34 on: June 19, 2009, 07:46:03 AM »

No tak, po ściągnięciu downloadera ściągnęło mi automatycznie wersję US (w jakaś godzinę - półtora) i dopiero wtedy zauważyłem, że zaraz poniżej "Aion (US)" jest samo "Aion". I właśnie ten drugi jest wersją Euro... którą ściągnąłem w następne półtorej godziny.
Tylko po co 2 x ściągać po 5,7 GB?
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #35 on: June 19, 2009, 08:00:29 AM »

A da radę jakoś zmienić wersję US na EU? Nie chce mi się czekać ponownie tyle czasu:/
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #36 on: June 19, 2009, 09:26:11 AM »

No tak, po ściągnięciu downloadera ściągnęło mi automatycznie wersję US (w jakaś godzinę - półtora) i dopiero wtedy zauważyłem, że zaraz poniżej "Aion (US)" jest samo "Aion". I właśnie ten drugi jest wersją Euro... którą ściągnąłem w następne półtorej godziny.
Tylko po co 2 x ściągać po 5,7 GB?

Tyle, ze jak probuje wybrac ta wersje to w ogole nie chce sie laczyc z serwerem.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #37 on: June 19, 2009, 09:44:32 AM »

Znalazłem info, że na wersji US da się bez najmniejszego problemu grać w EU na naszych serwerach, trzeba tylko zmienić region w NC launcherze. Gra identyfikuje nas po kluczu a nie po wersji klienta.
A że nie możesz się połączyć z serwerem to chyba normalne jest ponieważ dopiero o 21 będzie to możliwe.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #38 on: June 19, 2009, 09:49:08 AM »

Chodzi o serwer do sciagania tego wszystkiego, skoro Archoon twierdzi jakoby sciagnal wersje EU..
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #39 on: June 19, 2009, 09:53:20 AM »

Ja po sciagnieciu w launcherze mialem Aion (US) - gdy wlaczylem gre do ekranu logowania i wpisalem pass/log wywalilo mi komunikat - nieprawidlowe dane logowania.
W settings przestawilem region na Europa. W launcherze nadal wyswietla sie Aion (US) ALE po wlaczeniu gry i probie zalogowania pisze mi, ze nie mam w chwili obecnej uprawnien do grania czyli wydaje sie, ze wszystko jest ok i po przestawieniu w opcjach na region euro da sie grac w weekendy.
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #40 on: June 19, 2009, 10:27:39 AM »

nie panikujcie, wszyscy ściągacie to samo a jedna osoba wprowadza zamęt, wszyscy mamy wersje US, wystarczy zrobić tak jak Germion powiedział i będzie dobrze, na moim accouncie w NCsoft jest napisane że zezwala mi na grę na serverach EU włączyłem mojego US clienta i dokładnie ten sam komunikat mam co Germion......
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #41 on: June 19, 2009, 05:02:01 PM »

a u mnie dalej 656 minut do końca mimo 44% ściągniętego kontentu ,
w morde no !
ma ktoś netię ? może tam jest lepiej bo u mnie w Neostradzie to już standard , że muszę odświeżać ściąganie co chwilę bo transfer spada do prawie zera
Luna
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #42 on: June 19, 2009, 05:20:19 PM »

hmm u mnie na neo poszlo jak zloto
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #43 on: June 19, 2009, 08:12:27 PM »

No ja mam taki oto ekran NCsoft downloadera:

A na dysku mam dwa katalogi. Jeden AION (US) ma 8,2 GB i drugi AION, który ma tyleż samo na dysku.

Oba mnie się ściągały ze średnią prędkością 500-800kB/s :D Ale robiłem to w zeszłym tygodniu.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #44 on: June 19, 2009, 09:16:59 PM »

sa dwa serwery bety....
Pages: 1 2 [3] 4
  Print