Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Premiera AION w Europie  (Read 7680 times)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« on: June 23, 2009, 11:12:24 PM »

Zgodnie z tym co podał NCSOFT
premiera AION 25 września w Europie- czyli dla preorderowców 22.09.09
W USA premiera 22 września
Pozdrawiam
Luna
Adooni
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #1 on: June 28, 2009, 10:36:22 AM »

dla startu preorderow 20.09 link ponizej.

http://www.aionsource.com/forum/460809-post.html
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #2 on: June 28, 2009, 10:44:08 PM »

świetnie >.< czyli gramy 20 czy 19 września?
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: June 29, 2009, 09:56:08 AM »

Jak tylko serwery wstaną  :P.
Adooni
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #4 on: June 29, 2009, 07:39:01 PM »

patrzac na to tak ze dostosowuja nasz start do USA to licze ze bedzie 20tego gdziesz po 17 bo watpie zeby amerykanca przed 9 rano z wyrka wyciagneli :)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: June 30, 2009, 09:35:41 AM »

Tak, jakby jakikolwiek devs  jakiejkolwiek gry online sie przejmowal graczami....
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: July 01, 2009, 05:08:33 PM »

Tak, jakby jakikolwiek devs  jakiejkolwiek gry online sie przejmowal graczami w Europie....


no, teraz jest poprawnie :P
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #7 on: July 11, 2009, 03:33:47 PM »

Hmm, a może się na to skuszę, o ile we wrześniu będzie ktokolwiek jeszcze chciał w to grać, oczywiście. Po tym jak się zawiodłem na AoC i WHO nie mogę jakoś znaleźć gierki która przyciągnęła by mnie do komputera na tyle czasu co kiedyś WoW.
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #8 on: July 13, 2009, 11:37:59 AM »

Ja ponownie gram w wowa, nie wiem jak dlugo ale raczej przy nim zostane. Reszta mmo to jakas totalna porazka, niestety ;(
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #9 on: July 13, 2009, 09:07:08 PM »

Cześć Fland. Ja też trochę myślałem o powrocie do WoW'a ale po prostu nie mam czasu. Ale spokojnie, jeśli mnie zwolnią w pracy (a pracuje pośrednio dla przemysłu samochodowego - który, powiedzmy, lekko kuleje ostatnio :D) to, ze względu na to że jestem genetycznie leniwy i nie będzie mi się za szybko chciało szukać nowej pracy, pewnie zasiądę z powrotem do starego, dobrego WoW'a. (No chyba ze Aion okaże się lepszy).
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #10 on: July 14, 2009, 10:53:30 AM »

Ja gram wieczorami glownie po pworocie z pracy, gdy dzieci ida spac, zawsze pare questow, jakies dwie instancje i spac.. Nic ponad to co robilem w Lotro, Warhammerze itp grach.
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #11 on: July 15, 2009, 08:07:57 AM »

Ja zakonczylem przygode z aionem zanim tak naprawde ja zaczolem - po pograniu 3 miechy w chinise release stwierdzam ze gra jest nudna(tyle grindu to dawno nie widzialem). W kazdym razie zycze powodzenia - mnie tam raczej swiat nie zobaczy.


Teraz testuje Fallen Earth i widze roznice miedzy wielce rozbudowana gra (pod wzgledem rozwoju postacji, mechniki gry, craftingu - tak craft w FE jest milion razy lepszy niz w aionie i bardziej skomplikowany) z wielkim otwartym swiatem a fajna mila dla oka gra polegajaca od 25 lev na grindzie i w zasadzie niczym innym (zdanie to wynika z mojego doswiadczenia z ta gra - nie chce nikogo zniechecac - przekonacie sie sami).


Nie powiem w FE tez jest troche grindu ale to ze wzgledu na specyfike ekonomii gdzie nie ma zadnych przedmiotow praktycznie do znalezienia i z questow tylko trzeba sobie wycrafcic(crafcenie odbywa sie w RT- co oznacza ze na stworzenie czegos potrzeba mniej wiecej tyle czasu ile w reallife ex. pojazd sredniego poziomu okolo 225h ze wzgledu na potrzebe stworzsenia komponentow typu silnik, uklad sterowania , pancerz, bron itp. - oczywiscie craft dzieje sie nawet jak sie wylogujemy) albo kupic na aukcji. Dodatkowo rozgrywke wzbogaca skomplikowany system stosunkow miedzy roznymi frakcjami do ktorych mozna przystepowac i wychodzic z nich, system PVP z miastami mozliwymi do przejecia odblokowujacymi nowy content(cos ala WAR), dynamiczna walka polegajaca na osobistym celowaniu we wroga (dla strzelcow cos ala FPS, dla melakow system bardzo podobny do conan, brak czarow i zdolnosci - no dobra kilka jest ale wspomagajacych jedynie a nie glownych). Gra jest generalnie genialna, bardzo skomplikowana ale strasznie wciagajaca i wcale nie wymaga siedzenia po 18h na dobe zeby cokolwiek osignac  - osiagnac mozna bardzo wiele bedac nawet offline poprzez craft :)


ale to taki offtop zeby pochwalic gierke :) - gra godna polecenia kazdemu kto lubi fallouta, neuroshime i jego klimaty, kazdemu komu podobal sie EVE,  i kazdemu komu podobal sie aion ze wzgeldu chocby na craft. Poziom gry jesli chodzi o sandbox w skali 1-11 (1 poziom jaki reprezentuje WOW, 11 Ultima) bedzie gdzies na poziomie 7.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #12 on: July 15, 2009, 11:02:16 AM »

nie trzeba było w chinola grać :P

grałem w bete FE, mnie zniechęcil interfejs a raczej sterowanie postacią podczas tego strzelania aczkolwiek pewnie jeszcze zagram

tylko powiedz mi Szwagier czemu do cholery robisz oftopa w wątku ajonowym skoro sam założyłeś temat o fallen earth? :>
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #13 on: July 15, 2009, 11:27:46 AM »

czekalem az odpiszesz :D
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #14 on: July 15, 2009, 11:44:30 AM »

wzywam moc posępnego administratora topora! :P
Pages: [1] 2
  Print