Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Premiera AION w Europie  (Read 7681 times)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #15 on: July 15, 2009, 01:28:07 PM »

Ale nie grzmotem pustego czerepu?  :P

Od tego typu akcji to są moderatorzy ;)

Ale fakt - takim offtopom mówimy stanowczo - NIE  ;D
Szwaqier - czuj się przywołany do porządku  8)
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #16 on: July 16, 2009, 08:50:01 AM »

Ja zakonczylem przygode z aionem zanim tak naprawde ja zaczolem - po pograniu 3 miechy w chinise release stwierdzam ze gra jest nudna(tyle grindu to dawno nie widzialem). W kazdym razie zycze powodzenia - mnie tam raczej swiat nie zobaczy.

Dzieki Szwagier, utwierdziles mnie tylko w przekonaniu ktore sie we mnie kielkowalo ze Aion nie jest gra dla mnie :) Podejrzewalem ze bedzie grind i jak widac sie nie mylilem.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #17 on: July 17, 2009, 01:01:23 PM »

Ja bym sobie w Aiona pograł gdyby wprowadzili w europie ten godzinowo prepaidowy system. Jak wiadomo jednak będzie typowa subskrypcja ech :|
Helvete
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 23



« Reply #18 on: August 07, 2009, 01:46:57 PM »

Podejrzewalem ze bedzie grind i jak widac sie nie mylilem.


To jest wypowiedz jednego z moich gilidiowiczów z wow'a a propos tego, ze aion to uber grind a wow to uber NIEgrind itp ;) :
Quote
IMHO WoW to jeden z najwiekszych grindfestow w swiecie MMO obecnie. Popatrzmy:
1. Farma reputacji (w tym farma szmatek)
2. Farma BG i sprzetu z BG oraz HK + Farma Arenek
3. Farma instancji
4. Farma achievmentow...niby nie trzeba ale 99% graczy to robi.
5. Farma emblemow
6. Farma daily q
Jakie jeszcze nowe formy grindu wprowadzi Blizz w kolejnych dodatkach...?
Wiec skonczmy z mowieniem, ze jedynie azjatycke MMO to masowy grind.

Policzcie sobie godziny poswiecone na:
Conan - zbieranie matsow na te wszystkie gilidiowe budowle itp. - nie wiem co jeszcze bo olalem po 3 tygodniach.
WaR - ile razy robilscie jakiegos public q, zeby odblokowac wyzszy poziom i zeby dropnal jakis item + nie wiem co tam jeszcze bo olalem po 2 tygodniach jak zobaczylem pseudo "raid".
WoW - patrz wyzej ... ile juz razy biłem XT na hardzie zeby dropnal mi miecz, ile sie okatowalem z robieniem daily zeby wrzucic enchant na shouldery, ktory zamiast 10 def rating ma 15 def rating ... itd, itp.

Badzcie obiektywni - gdyby nie grind fest - gry online umarlyby po miesiacu ;) bo nie byloby sensu w nie grac.
Pages: 1 [2]
  Print