Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print  
Autor Topic: Wybor strony konfliktu i serwera  (Read 24869 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« on: July 01, 2009, 01:18:13 PM »

W chwili obecnej proponuję zainteresowanym potestowac gre czy to w becie EU, czy na serwerach chinskich.
Pod koniec sierpnia/na poczatku wrzesnia zamieszcze post do glosowania, po ktorej stronie mamy grac.
Co do wyboru serwera - poczekamy do polowy wrzesnia, gdy powinny sie pojawic nazwy serwerow.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #1 on: July 01, 2009, 04:09:51 PM »

nie chciałbym tworzyć nowego wątku, więc dokleję się tutaj
jeśli mogę
kto będzie GM - em w AIONie ?
Luna
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #2 on: July 01, 2009, 08:32:04 PM »

Też mam pytanie?
Czy bedziecie grać na tym samym serwie co Royal Legion i czy jest juz ally dogadany z nimi tak jak było w WHO Destro?

Sorry, ale ja z wami grać nie będę ;D
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #3 on: July 01, 2009, 09:38:16 PM »

Też mam pytanie?
Czy bedziecie grać na tym samym serwie co Royal Legion i czy jest juz ally dogadany z nimi tak jak było w WHO Destro?

Sorry, ale ja z wami grać nie będę ;D

wow Twierdza traci niesamowitego gracza... a kto ty?


a żeby nie robić offtopa z tego dramatu to odpowiem na pytanie Luny. Ja osobiście glosowałbym na Germiona i jemu pozostawiłbym wybór jego zastępcy (patrz AoC = Nergal) Oczywiście jesteśmy już dorośli i wiemy co to demokracja, możemy równie dobrze zrobić głosowanie na GM w Aionie. Zgłoście swoje kandydatury jeżeli uważacie że jesteście gotowi prowadzić guildie.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: July 01, 2009, 09:39:16 PM »

Nic na razie nie wiadomo o serwerach, nie jest takze nadal wybrana strona konfliktu wiec trudno mowic o aliansach, nie spieszyl bym sie z decyzjami, mamy duzo czasu.
Nic mi rowniez na razie nie wiadomo o GMie Aiona.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #5 on: July 02, 2009, 08:19:40 AM »

Też mam pytanie?
Czy bedziecie grać na tym samym serwie co Royal Legion i czy jest juz ally dogadany z nimi tak jak było w WHO Destro?

Sorry, ale ja z wami grać nie będę ;D

wow Twierdza traci niesamowitego gracza... a kto ty?


a żeby nie robić offtopa z tego dramatu to odpowiem na pytanie Luny. Ja osobiście glosowałbym na Germiona i jemu pozostawiłbym wybór jego zastępcy (patrz AoC = Nergal) Oczywiście jesteśmy już dorośli i wiemy co to demokracja, możemy równie dobrze zrobić głosowanie na GM w Aionie. Zgłoście swoje kandydatury jeżeli uważacie że jesteście gotowi prowadzić guildie.

Shinoda, piszesz o dorosłych graczach itp itd , a odpowiedź Gukvie napisałeś jak jakiś nieopierzony nastolatek. Wybacz ale dla mnie jest o wiele bardziej wartościowym graczem niż Ty w tej chwili.
Co do Gm'a to i tak będzie jak będzie, mnie interesuje osoba, która jest osobą potrafiącą zarządzać i dobierać oficerów , a nie zamykająca oddziały i grająca w innych gidliach.
Pozdrawiam
Luna
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #6 on: July 02, 2009, 08:41:33 AM »

wow Twierdza traci niesamowitego gracza... a kto ty?

Widać, że bark Ci komletnie wychowania.
Tacy ludzie jak Ty się zdażają i nic na to nie poradzimy.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #7 on: July 02, 2009, 09:21:24 AM »

Też mam pytanie?
Czy bedziecie grać na tym samym serwie co Royal Legion i czy jest juz ally dogadany z nimi tak jak było w WHO Destro?

Sorry, ale ja z wami grać nie będę ;D

wow Twierdza traci niesamowitego gracza... a kto ty?


a żeby nie robić offtopa z tego dramatu to odpowiem na pytanie Luny. Ja osobiście glosowałbym na Germiona i jemu pozostawiłbym wybór jego zastępcy (patrz AoC = Nergal) Oczywiście jesteśmy już dorośli i wiemy co to demokracja, możemy równie dobrze zrobić głosowanie na GM w Aionie. Zgłoście swoje kandydatury jeżeli uważacie że jesteście gotowi prowadzić guildie.

Shinoda, piszesz o dorosłych graczach itp itd , a odpowiedź Gukvie napisałeś jak jakiś nieopierzony nastolatek. Wybacz ale dla mnie jest o wiele bardziej wartościowym graczem niż Ty w tej chwili.
Co do Gm'a to i tak będzie jak będzie, mnie interesuje osoba, która jest osobą potrafiącą zarządzać i dobierać oficerów , a nie zamykająca oddziały i grająca w innych gidliach.
Pozdrawiam
Luna

Po pierwsze LUna moze uscislisz w takim razie:
1) w jakich to gildiach gram aktywnie poza Twierdza - bo jesli nawiazujesz do dwudniowej obecnosci mojego toona lvl 1 (omg!) w gildii znajomego sprzed lat celem odnowienia znajomosci to chyba lekko przegioles...
2) jakiez to gildie ja zamykalem, jakos sobie nie przypominam rozwiazywania gildii.
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #8 on: July 02, 2009, 09:35:37 AM »

@Gukwa no pewnie że się zdarzają i nic na to nie poradzisz, ja byłem, będę i nigdzie sobie nie idę na dzień dzisiejszy...
@Luna a kto powiedział że ja gram w Twierdzy gdziekolwiek? masz złe informacje, więc moja wypowiedź na temat dorosłych osób w Twierdzy jest CHYBA TRAFNA (widać są wyjątki). I jeszcze jedno JA jestem "jak jakiś nieopierzony nastolatek." i gdy dygnie mi 30 też będę tak o sobie mówił
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #9 on: July 02, 2009, 09:40:30 AM »

wow Twierdza traci niesamowitego gracza...

Gukwa gra w Twierdzy w oddziale War nie WoW, wiec nie masz sie czym martwic  ::)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: July 02, 2009, 10:08:45 AM »

Hmmm.

 Luna dobrze pisze, tylko wy rozumiecie po swojemu...jak zwykle ;)





Mniam ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #11 on: July 02, 2009, 10:16:10 AM »

I juz sie zaczyna, a jeszcze gra nie wyszla.
A ja Wam powiem, ze mam gdzies kto bedzie GMem i czy bedzie umial dobierac oficerow. Wybaczcie panowie z WARa, ale ja takiej biurokracji jaka jest u Was nie lubie. Rozumiem porzadkowanie spraw i dbanie o gildie, ale czasami przesadzacie. Nie zamierzam sie od samego porzadku podpisywac pod regulaminami itp, bo zakladam ze polowa osob ktore zaczna grac i tak przestana po miesiacu. Po pol roku bedziemy moglli mowic o wszelkich nazwijmy to regulacjach prawnych.
Ja zamierzam czerpac z tej gry przyjemnosc i nie sadze zeby spieranie sie o srolek na dzien dobry bylo w ogole potrzebne.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #12 on: July 02, 2009, 10:18:25 AM »

@Germion

Wiem ze RL konatktował się ze wszystkimi wiekszymi gildiami z propozycją stworzenia "polskiego serwera".
Rozumiem że z Twierdzą nikt się nie kontaktował ;D


W Twierdzy gram i będe grał ale oczywiście w WAR.
W Aion Twierdza grać nie będę. Napisałem to żeby była jasność sprawy

Edycja
@BetrezeN

Co się zaczyna?
To jest dyskusja. Jest ważna bo każdy chce się dowiedzieć jak będzie wyglądać struktura Twierdza Aion. Jak Ciebie to nie obchodzi i nie lubisz dyskutować na ważne tematy to już nie mój problem.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #13 on: July 02, 2009, 10:23:12 AM »

Uscislajac: nie bylo na ten temat w naszym dziale Aiona zadengo posta z RL na ten temat, mnie rowniez nic na ten temat nie wiadomo (w sumie nie jestem przeciez osoba ku temu wyznaczona) - moze ktos z RL rozmawial na ten temat z kims z Twierdzy ale nie ma sladu takowej informacji na forum.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #14 on: July 02, 2009, 10:36:09 AM »

@Gukwa
Skoro nie rozumiesz co sie zaczyna, to trudno. Ja sie juz nie wypowiadam. Zbyt wielu dyskusji tego typu bylem swiadkiem wczesniej na tym forum.
Dla formalistow - proponuje zeby Germion zalozyl gildie, a dalej sie zobaczy.
Pages: [1] 2 3 ... 6
  Print