Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Beta Event #3  (Read 2468 times)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« on: July 03, 2009, 01:22:48 PM »

Servery już sa on-line, więc niecierpliwych zapraszamy.
Shinoda
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #1 on: July 03, 2009, 01:27:28 PM »

Servery już sa on-line, więc niecierpliwych zapraszamy.

servery były online już od wczoraj, jednakże nawet dzisiaj nadal czasem trudno się zalogować... a to dopiero piątek, dzisiaj wieczorem/jutro rano będzie jeszcze gorzej ;p
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: July 04, 2009, 08:50:30 PM »

W czwartek nie udało mi się zalogować, ale od piątku mogłem włazić kiedy chciałem bez problemów.
Kurcze, nie cierpie tej gry, jest taka fajna :D Nie mogę się doczekać na wersję finalną, aż trudno mi grać w betę, bo myślę tylko o tym co będzie dalej.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #3 on: July 05, 2009, 09:15:22 AM »

to jest wersja finalna lol

beta to jest tylko z nazwy bo nie było oficjalnej premiery
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #4 on: July 05, 2009, 10:34:24 AM »

Mnie niestety blokuje ograniczony wolny czas w weekendy. A tak, to beta w takiej wersji jak AION to naprawdę dobry czas, żeby trochę popróbować bez obaw o konsekwencje własnych wyborów... bo i tak trzeba będzie zaczynać wszystko od nowa.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #5 on: July 06, 2009, 08:41:04 PM »

To nie jest niestety wersja finalna, przynajmniej nie powinna być, gdyż jest całkiem sporo bugów, dużo tekstur jest w niskich rozdzielczościach, w wielu miejscach mozna się zaciąć podczas łażenia, skoki/spadanie/przeskakiwanie wind i statków w mieście, sporo niepoprawionych opisów w questach (niektórzy npce są opisani kodem zamiast imieniem), i trochę jeszcze spraw, które należałoby załatać.
Moje oczekiwanie na wersję finalną ma to do siebie, że po becie ma byc wipe postaci, więc nie należy się przywiązywać, poza tym co, to za radocha poznać całą grę w becie i tylko powtórzyć to w finalnej.
Pages: [1]
  Print