Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Pozdrowienia  (Read 7039 times)
Andarist
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 34


« on: July 20, 2009, 10:33:45 AM »

Witam,
długo się do was nie odzywałem, jakoś nie było czasu. W weekend zalogowałem się w Aion na serwerze co podaliście. Mam kilka pytań co do gry:
- gdzie kupuje się shoty do broni ( tak jak w L2 jest podział na no,d,c grade)
- czy do skili trzeba kupować książki i się ich uczyć czy jest też inny sposób
- skrzydła dostaje się od jakiego lvl
Wrażenia z gry fajne ale spodziewałem się czegoś innego, szkoda że nie ma tak jak w L2 takiego pvp (nie można atakować każdego z graczy).
Pozdrawiam Andarist
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: July 20, 2009, 11:55:44 AM »

Power Shardy  sprzedaje General Goods Merchant.
Skili uczysz się kupując książki u trenerów.
Skrzydła dostajesz na 10lvl
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #2 on: July 21, 2009, 01:16:22 PM »

Jeżeli tak jak w War grasz sorcem to shardy Ci są nie potrzebne ponieważ on ich nie używa. Nie ma również krytów. Co do PvP to masz rifty na mapie przez które możesz przedostać się na strone przeciwna konfliktu i masz PvP.
PvP masz w Abbys od 25 lvl i tam dopiero tak naprawdę rozpoczyna się gra.
Mi osobiście podoba mi się to 2 raz lepiej niż w L2 ale jak kto woli.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #3 on: July 21, 2009, 01:25:06 PM »

Nie wiem na jakiej zasadzie działają krytyki magiczne (ale są na pewno - sprawdzone - są również kamienie zwiększające szansą wejścia magicznego krytyka), ale w przypadku zwykłej walki krytyki naliczane są od broni trzymanej w prawej ręce (dlatego m.in. assassin powinien zawsze mieć nóż w prawej ręce).
Natomiast jeśli chodzi o PowerShardy to używane są jedynie przy zwykłych uderzeniach - przy walce magicznej oraz przy używaniu ciosów specjalnych nie są wykorzystywane.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #4 on: July 21, 2009, 01:39:41 PM »

Nie wiem na jakiej zasadzie działają krytyki magiczne (ale są na pewno - sprawdzone - są również kamienie zwiększające szansą wejścia magicznego krytyka), ale w przypadku zwykłej walki krytyki naliczane są od broni trzymanej w prawej ręce (dlatego m.in. assassin powinien zawsze mieć nóż w prawej ręce).

No tylko jest jeden malutki problem w tym co piszesz bo krytki są z autoataku u sorca - to tak jakby ich nie było. Ja na 25 lvl wale z autoataku 98 dmg wiec sam widzisz ze krytów nie ma. W sumie maja racje poniewaz jak castuje czar który bije np. assassina za 3/4 życie to sobie nie wyobrażam żeby sorc miał jeszcze kryty.
Kamienie są na kryty ale i tak sorc powinien wkładać HP lub Magic Boost.

Możliwe że coś zminili na 1.5. Piszę tutaj jak jest na becie.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #5 on: July 21, 2009, 01:52:40 PM »

Crity wchodzą zarówno z autoataku (do 100% więcej dmg) ale bardzo rzadko, to samo z castami (te nie używają power shardów), tylko, że crity z castów występują dużo częściej i też ogą osiągnąć 100% większy damage niz normalnie.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #6 on: July 21, 2009, 03:10:52 PM »

Crity wchodzą zarówno z autoataku (do 100% więcej dmg) ale bardzo rzadko, to samo z castami (te nie używają power shardów), tylko, że crity z castów występują dużo częściej i też ogą osiągnąć 100% większy damage niz normalnie.

Możesz napisać źródło swojej wiedzy?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #7 on: July 21, 2009, 04:53:09 PM »

Tak się składa, że podczas eventów w które gramy, sam mam swoją elememtalistkę. Po prostu obserwuję i stąd czerpię wiedzę. Praktyka jest dużo lepsza niż jakiekolwiek teorie znajdywane na stronach "pro" graczy :)

Gdyby do Aiona był addon jak kiedyś do WoWa, który automatycznie pstrykał screenshoty przy każdym crytyku, wstawiłbym tu jako dowody. Niestety takowych brak, więc trzeba zaufać na słowo.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #8 on: July 22, 2009, 11:06:07 AM »

Ciekawe.
Ja grałem na becie 1 punkcik do 26 lvl i na chinolu.
Niestety nie zauważyłem żadnego kryta z castu.
Moi znajomi tez nie zauważyli.
W Abbys spedziłem troche czasu ale tam na 25 lvl biję za około 900 dmg z castu.
Naprade nie zauważyłem abym kiedykolwiek uderzył powyżej 1k.
Twoje obserwację są bardzo ciekawe i należałoby je zgłosić do GM na najbliższej becie.
Tak na marginesie to nie wiem czy gramy w tą samą gre ponieważ w aion nie ma elememtalistki to nie GW.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #9 on: July 22, 2009, 12:53:29 PM »

Tak, tak, gram w tyle mmorpów, że nazwy mi się już mylą, ale tak, chodzi mi o sorcererkę.
Nie wiem jak możliwe aby nie było critów, bo skoro tylko ja mam na całym serwerze, to fajny bug, poza tym, co za sens mieć skile, które nic nie zadają poza wyznaczonym od a do z damagem. Taka klasa nie może zostać wypuszczona.
Każdą postacią, którą grałem w Aiona, zarówno na europejskich eventach, jak i chińczyku, miałem crity, najczęściej oczywiście scouci.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #10 on: July 22, 2009, 12:56:18 PM »

Ja sorcem grałem na chińczyku i również odnotowałem crity. Fakt, że może niezbyt często, ale na tyle jednak aby je zauważyć. Na eu becie raczej mało czaruję, więc nie wiem jak jest ;)
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #11 on: July 22, 2009, 03:45:13 PM »

Mi by nie przeszkadzał brak critów i nie uznaję tego za wadę. Najfajniej by było, gdyby istniało też coś przeciwnego do critów, a co^^
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #12 on: July 22, 2009, 04:01:40 PM »

Gukwa może w pvp nie ma kritów z castu?


bo na pve są
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #13 on: July 22, 2009, 04:14:22 PM »

Wybacznie mały offtopic ale niechce nowego wątku zakładać.
Czy teraz można grać w Aiona? Pare osób tak twierdzi ale mam wrażenie że to kit, przecież beta ma na nowo ruszyć na początku sierpnia? Nie mam klienta zainstalowanego dlatego was męcze.
A co do tematu, to wydaje mi się że krytyki dla czarów były normalnie, choć mi się zdarzały dość rzadko.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #14 on: July 22, 2009, 04:35:15 PM »

Quote
Czy teraz można grać w Aiona? Pare osób tak twierdzi ale mam wrażenie że to kit, przecież beta ma na nowo ruszyć na początku sierpnia? Nie mam klienta zainstalowanego dlatego was męcze.
Pewnie można - serwery działają normalnie, tylko zablokowana jest autoryzacja dla większości kont. Ale pewnie są szczęśliwcy którzy mają dostęp non-stop.
Pages: [1] 2
  Print