Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Open beta - problem z serwerem  (Read 12219 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #15 on: September 09, 2009, 12:04:57 PM »

W tej chwili rowniez nie ma mlagow, bo wszyscy juz sa gdzie indziej, dalej posunieci w questach. Ale jak wczoraj wpadlem i zobaczylem kolo siebie ok 70 osob, to nie bylo mozliwosci zeby pograc bez laga :P
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #16 on: September 09, 2009, 02:59:13 PM »

Zaczyna mnie ta gra draznic. Najpierw debilny game guard gryzl sie ze wszystkim z czym popadnie, natomiast po wylaczeniu wszystkiego, a nawet odinstalowaniu Kasperskiego, przeinstalowaniu gry.. Gra nie moze sie dobic do serwera logowania. mam serdecznie dosc, ide pograc w sapera :P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #17 on: September 09, 2009, 04:00:08 PM »

Może potrzebujesz update sterowników do grafiki i wszystkiego innego, albo poprawić swój bandwith, bo coś wygląda, że te lagi to przez słabe łącze, albo ściągasz za dużo filmów "przyrodniczych" w tle.
Ja lagów nie miałem jeszcze, graficznie w największym tłumie graficznie fpsy nie spadły poniżej 37 fps, a zazwyczaj oscylują 78-120. Swoistym rekordem miałem 211 fps i to w dośc okupowanej kopalni.
Nie, mój komp to nie Alienware.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #18 on: September 09, 2009, 04:14:07 PM »

Ja też tak miałem - niby wszystko ustawione było poprawnie ale nie mógł się połączyć z serwerem. Ale przełączyłem się na wersję US, później znowu na EU i wszystko już działało.
Mogłeś też trafić na moment resetu serwera, bo widzę, ze ludzie skarżyli się właśnie na częste resety serwerów autoryzacji - no ale co się dziwić jak nagle tyle luda się chce naraz zalogować ;)

Co się zaś tyczy gameguarda - muszę przyznać, że zdziwiły mnie informacje o problemach z programami antywirusowymi i firewallami - pod eset nod32 nigdy nie doświadczyłem takich problemów.

A co do przeinstalowywania - najpierw odinstalowałeś i instalowałeś od zera czy próbowałeś jeszcze raz instalować na istniejące pliki? Bo wiem, że w przypadku nadgrania instalacji pojawiają się czasem problemy.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #19 on: September 09, 2009, 04:15:55 PM »

Odinstalowanie i zainstalowanie wszystkiego. Nie pomoglo. System swiezutki, postawiony zaledwie 3 dni temu z najnowszymi sterownikami. Mam dosc, odpuszczam sobie. Dzis juz czekam na otwarcie serwerow Fallen Earth :P

Edit.
Najlepsze jest to, ze kiedy gra stwierdza iz nie moze sie dobic do serwera, wiesza mi system..
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #20 on: September 09, 2009, 04:48:52 PM »

A tak z innej beczki, kto wymyslil zeby zmienic glosy?? Przeciez kobieca postac podczas walki w zwarciu, wydaje takie odglosy jakby jej wlosy rwali z glowy :D Zdaje sie, ze zaczne jednak meska postacia :P A takie zgrabne te panie..
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #21 on: September 09, 2009, 05:23:40 PM »

Głosy postaci są ostro skopane, bo pomimo wyboru przy kreacji postaci, potrafią wydawać inne dziwne dźwięki, szczególnie w filmiku "Ascention" w trakcie walki z demonem. Głos mojej spokojnej i stonowanej postaci, słychać jak piszczenie gejkowskich wiewiórek chip'n dales czy jakoś tak.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #22 on: September 09, 2009, 05:38:10 PM »

Zdecydowanie bylbym za tym zeby zostawic azjatyckie wersje glosow, takie jakie byly w poprzednich odslonach bety. Mam nadzieje, ze to zmienia, bo sluchac sie nie da :/
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #23 on: September 09, 2009, 05:40:46 PM »

Najlepsze jest to, ze kiedy gra stwierdza iz nie moze sie dobic do serwera, wiesza mi system..

To się nazywa bunt na pokładzie  ;D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #24 on: September 09, 2009, 05:59:28 PM »

Dokladnie. Ale wymeczylem go jeszcze troche i gram. Tylko, ze bez Kasperskiego w tle, bo sie game guard wykrzacza.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #25 on: September 09, 2009, 08:17:09 PM »

Z tym wieszaniem podczas nieudanego logowania, u mnie jest coś podobnego, tylko nie tyle co się wiesza, co "zawiesza" na jakąś minutę całego klienta, autoryzuje i albo wejdzie, albo wywali info, że nie może się połączyć i zakończy grę. W takich momentach wchodzę na konto na plaync i wracam do gry, która wtedy zazwyczaj się loguje jak należy.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #26 on: September 09, 2009, 09:11:53 PM »

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu wszystko mi pięknie śmiga. Wyjątkowo bezproblemowo. Inna sprawa że jak na razie Aion mnie nie porywa. Wracam do nauki :P
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #27 on: September 09, 2009, 09:32:41 PM »

Te pojekiwania postaci mozna wylaczyc w opcjach dzwiekowych, ostatni ptaszek na samym dole :)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #28 on: September 09, 2009, 10:40:44 PM »

Chwala Ci za to :D
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #29 on: September 10, 2009, 09:19:01 AM »

Dla mnie gra nabrala nowej swiezosci jak wylaczylem to stekanie:)
Pages: 1 [2] 3
  Print