Poll
Question: Który z serwerów wybierasz?
Spatalos - 2 (15.4%)
Telemachus - 0 (0%)
Castor - 3 (23.1%)
Perento - 1 (7.7%)
Gorgos - 6 (46.2%)
obojętnie - 1 (7.7%)
Total Voters: 13

Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: Server - który?  (Read 12194 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #45 on: September 19, 2009, 05:56:11 PM »

Instalator tego nie mógł zrobić. Plik hosts powinien być ustawiony Tylko do odczytu i NIC nie powinno go edytować (choć GameGuard próbował). Jeżeli chciałbyś zobaczyć jakie szkody to może przynieść, dodaj sobie np. taki wpis:

wp.pl 127.0.0.1

Już www.wp.pl Ci się nie otworzy bo jest zmapowane na localhosta (hosts nadpisuje przypisania DNSów). A teraz wyobraź sobie, że tam zamiast 127.0.0.1 jest ip jakiejś strony z wirusami. Lub co byłoby nawet groźniejsze, strona Twojego banku byłaby zmapowana na fałszywe IP - fishing i już masz puste konto.

Dlatego plik ten edytuje się tylko samemu kiedy dokładnie wie się, co się chce zrobić. Trzeba też pamiętać, że plik musi się kończyć pusta linijką (na końcu jeszcze enter trzeba postawić).

Tyle jeśli chodzi o teorię.


Świetny hint Galder. :)

Ja tam tak wielkich problemów z tym errorem na szczęście nie miałem. Po prostu kilka razy klikam Check Updates (prawym klawiszem na Aion w Launcherze) i zawsze w końcu zaskoczy. A kiedy wiem, że mam najnowszą wersję klienta to Force Launch i rusza. Jednak sporo znajomych też się z tym gryzło, przed zaaplikowaniem hintu podanego przez Galdera.


Pamiętajcie tylko, że jest to tymczasowe rozwiązanie i by później to odkręcić. Jak się zmieni IP patch servera, to Wam w ogóle nie ruszy.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #46 on: September 20, 2009, 06:42:16 PM »

Serwer wybrany, topik zamykam,
Pages: 1 2 3 [4]
  Print