Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print  
Autor Topic: Kolejki do serwera...  (Read 19485 times)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« on: September 28, 2009, 10:56:50 PM »

Po kolejnym komunikacie informującym o blisko trzygodzinnym oczekiwaniu, nie zdzierżyłem i napisałem do nich pytanie o obecny stan rzeczy.

Ku memu zdziwieniu - odpowiedź przyszła po niespełna czterech godzinach.
Oto ona:

I’m sorry to hear you have a long wait time in the login queue for your server. The popularity of specific servers has caused queues to be necessary. These queues are based on the given server load. The wait times for our more populated servers will be longer than the wait time for less populated servers. You can use the tracking tools on the Aion website (www.aiononline.com) to determine which servers are most populated and which ones will have the longest or shortest wait times in the login queue.

Login queues will shorten (and disappear) over the next several days as players spread out across our currently available servers.

We are also working on several ways to alleviate the wait time in the queues.

If you have any other questions or concerns, please let us know. Thanks for your patience.

Regards,
GM Aaron


Niby nic konkretnego, ale i tak dziwi mnie, że odpisali i to względnie szybko.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #1 on: September 28, 2009, 11:15:47 PM »

Bardzo milo z ich strony i cieszy mnie, ze nad tym pracuja. Oby bardzo usilnie i zeby rozwiazanie problemu przedstawili wkrotce. Naprawdeto moze wielu graczy zniechecic do gry, a szkoda by bylo zeby podzielila ona los Warhammera.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #2 on: September 29, 2009, 09:09:03 AM »

Bo to automatyczna odpowiedz jest.
Ktos zobaczyl czego dotyczy problem kliknal odpowiedz nr 2 i po zawodach.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #3 on: September 29, 2009, 11:04:12 AM »

Dwa nowe serwery w drodze, szkoda tylko, że ne zwiększaja jak na razie limitu ludzi na starych serwach :(
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: September 29, 2009, 11:07:02 AM »

Dwa nowe serwery w drodze, szkoda tylko, że ne zwiększaja jak na razie limitu ludzi na starych serwach :(

Widac nie lubia uczyc sie na bledach innych. ;) wola na wlasnych ;:)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #5 on: September 29, 2009, 03:08:16 PM »

Axe, ale oni kłamią w żywe oczy. Kolejki miały się skończyć po headstarcie, bo przecież większośc pre-orderów nie przedłuży subskrypcji... ZONK! Kolejki się wydłużyły, by doszli nowi gracze, a starzy jakoś zostali.

To, że dodają nowe serwery niewiele zmieni. Oni myślą, że gracze zrobią im grzeczność i rerollną na nowy serwer. Jakby dali transfery to jasne... ale te zamierzają wprowadzić za kilka miesięcy. Naprawdę niewielu graczy zdecyduje się porzucić już wylevelowane postacie... Nowy serwer ma praktycznie sens tylko dla tych co dopiero kupią grę. Dobrze, że jest ale ZA PÓŹNO.

Kolejki najwcześniej skończą się za 30dni, kiedy wiele osób wkurzona tym co się dzieje teraz, nie przedłuży subskrypcji. Ktoś tego kompletnie nie przemyślał i pozbawił się wielu potencjalnych klientów już w dniu premiery. Brawo!


A na tej stronie co Ci podali to guzik widać (zresztą podali Ci amerykańską, bo nasza to uk.aiononline.com ). Podają tam tylko ilość legionów a nie graczy. Procenty wykazują jedynie, która strona ma niewielką przewagę i nie przekładają się na kolejki.


Galder, Ty byś chciał jeszcze zwiększyć limit? Już teraz nie da się grać powyżej 20lvl, tam gdzie nie da się kanałów zmieniać. 20 ludzi czeka na respawn 4 mobów... do tego są lagi... Ludzi już jest za dużo. To serwerów jest za mało i brak możliwości transferów.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #6 on: September 29, 2009, 03:22:26 PM »

Mnie tam bardziej ciekawi inne zjawisko - wczoraj włączyłem klienta i pokazał, że jestem na pozycji około 2000 i mam czekać niespełna dwie godziny. ale za 15 min pokazał mi, że jestem około pozycji 2700 i czas oczekiwania wzrósł do prawie trzech godzin. Co to ma być - równi i równiejsi?
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #7 on: September 29, 2009, 07:18:34 PM »

No a jak?! Ja jestem najrowniejszy, bo wczoraj z poczatku kazano mi czekac 1h40min, a po 5 minutach sprawdzania poczty czas oczekiwania zmniejszyl sie do 35 minut zaledwie :D
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #8 on: September 30, 2009, 12:10:33 PM »

No a jak?! Ja jestem najrowniejszy, bo wczoraj z poczatku kazano mi czekac 1h40min, a po 5 minutach sprawdzania poczty czas oczekiwania zmniejszyl sie do 35 minut zaledwie :D

Bo Ty Bete ( mój miszczu forumowy najlepszejszy ) cziter jesteś :P

Ale fakt kolejki Aionowe mogą wykończyć każdego, nawet najlepszego pracownika PKP :)

BTW Betrezorze - grasz ślicznym, delikatnym, aksamitnym Eljosikiem?
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #9 on: September 30, 2009, 12:31:40 PM »

BTW Betrezorze - grasz ślicznym, delikatnym, aksamitnym Eljosikiem?

Normalnie brakuje jeszcze "różowiutkim"  ;D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #10 on: September 30, 2009, 07:51:53 PM »

Oj wcale nie jest rozowiutki! Ale ma na imie Ken :P
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #11 on: October 01, 2009, 11:01:17 AM »

No to tymi kolejkami zescie mnie zasmucili, jak w WH na poczatku...., sam nie wiem czy w zwiazku z tym warto teraz odpalac klucz....
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #12 on: October 01, 2009, 01:27:27 PM »

W sumie to ja też nie wiem.
Ale jak już go odpaliłem i dostanę się do gry to nie żałuję ;)
No i ponoć jest miesiąc free - po opłaceniu pierwszej miesięcznej daniny dostaje się miesiąc gratis. Ale tego osobiście nie sprawdziłem.
Aerwolf
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #13 on: October 04, 2009, 03:22:33 PM »

Witam

Aion juz czeka (az sie z ostatnim zleceniem w pracy wyrobie) i chwila rozpoczecia gry nadchodzi. Chcialoby sie grac z Twierdza oczywiscie, ale...

Nie lubie tloku, kolejki raczej nie beda mi przeszkadzaly bardzo (gram pozno w nocy i wczesnie rano) ale nie cierpie polowac na moba do questu, gdy 10 noobow jak ja, czai sie w krzakach.

Pytam wiec: jak to teraz wyglada na Gorgoros? Zmiescimy sie tam bez klopotow? Czy lepiej zrobic Asmo na jakims nowszym serwerze ( i tak chce zobaczyc jak wygladaja obszary obu ras) i poczekac az sie troszke wyludni?

Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #14 on: October 04, 2009, 03:39:48 PM »

W poczatkowych lokacjach nie ma juz takiego tloku i da sie w miare spokojnie grac. Polowanie na moby nie jest uciazliwe. Za to zdraznilo mnie dzis to, ze wylaczyli nasz serwer, podczas gdy reszta dzialala w najlepsze. Akurat w czasie gdy chcialem usiasc do gry..
Pages: [1] 2 3 ... 5
  Print