Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Legion  (Read 11721 times)
Dzafer
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« on: December 10, 2009, 08:34:00 PM »

Porusze troche pewnie drazliwy problem  :(
Nasz legion jest malym legionem, codziennie loguje sie od 1 do 6 osob z czego bardzo trudno zlozyc jaies powazne party na cokolwiek. Przez to Aion zaczyna byc, przynajmnije dla mnie, nuzacy.
  Zastanawiam sie niestety ostatnio nad zmiana legionu jednakze zanim sie na to zdecyduje chcialem poddac pod rozwazenie propozycje do przedyskutowania.
  Byla ostatnio na legionowym rozmowa o ewentualnym polaczeniu sie z jakims innym legionem (to sa w tej chwili tylko rozwazania) czy bylibyscie za tym by przejsc jako calosc badz stworzyc z graczami z jakiegos innego legionu cos wiekszego pod innym moze szyldem?

Niechce zebyscie odebrali to jak narzekanie po prostu fajnie sie z wami gra ale jezeli nie bedzie wiecej graczy u nas (a raczej teraz ciezko o nowych graczy) to ta gra robi sie dla mnie powoli single player a niechce sie juz teraz wypalic i zrezygnowac. Jezeli uwazacie to za glupi pomysl to sry za watek.
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #1 on: December 11, 2009, 07:34:16 PM »

myślę że jakiś alians
jest jak najbardziej pożądany..
- jest parę polskich gildii, pewnie też byliby zainteresowani
Rainfall
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #2 on: December 11, 2009, 09:51:27 PM »

W tej gzre to tylko przejęcie albo fuzja  :(

Jeśli Cypisek się zgodzi to ja bym proponowała Srebrną Hordę... Co Ty nas to Iskra?;)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #3 on: December 12, 2009, 05:15:57 PM »

Hmm hmm... Nie chciałbym by Twierdza przestała w Aionie istnieć jako samodzielny legion. Byłoby szkoda. :( Natomiast my rezygnować z własnych barw również nie zamierzamy. Zresztą po takich fuzjach jest zawsze masę problemów. Chodzi o tworzenie się zamkniętych grup wewnątrz gildii i trzeba zwykle sporo czasu by nowi członkowie poczuli się częścią społeczności. Niestety nie zawsze się to udaje, a byli liderzy i oficerowie często nie mogą pogodzić się z nowym przywództwem. Już to przerabialiśmy - WAFP który był samodzielną gildią w GW, ale zaczął Aiona wspólnie z nami. W końcu jednak postanowili pójść własną drogą.

Co do "aliansu", to jak najbardziej. Ja to widzę w formie wspólnego chatu i podkradania sobie ludzi, kiedy kogoś na jakiś wypad brakuje. :) Należy napisać sobie makro na join i odpalać zaraz po uruchomieniu gry. Niestety nie można tego lepiej zautomatyzować. :/

Dzafer ja Cię rozumiem. Wylevelowałeś do przodu i nie bardzo masz z kim grać. Macie co prawda 3 osoby na 42lvl, ale to za mało żeby złożyć jedno party na Steel Rake. Jednak już kilka osób Was dogania (38lvl) i gdybyście pochodzili z nimi na Aetherogenetic Lab (z Lodas Amuletami), podciągnelibyście ich szybciej. :)
Zresztą zaglądam co jakiś czas na Wasze forum i widzę, że nawet nie próbujecie się umawiać na wspólne wypady. Dogadanie godziny zwykle jest bardzo ważne. Troszkę więcej organizacji. Aion kalendarza nie posiada. :(


Srebrna Horda korzysta z Venta w wersji 2.1.4. Jest tani i nie wymaga płatności kartą kredytową, a starczą zwykłe przelewy. To tyle jeśli chodzi o powody. ;P W każdym razie wszystkim naszym członkom polecamy instalować Ventinizor 1.3 (to coś podobnego do VentMixa, ale nie gubi haseł przy przełączaniu między wersjami), by w razie czego mogli korzystać także z Venta 3.0 i TS2. Gdybyście i Wy dysponowali tą wersją komunikatora, nie ma problemu byśmy mogli Was do siebie zaprosić na czas wspólnych wypadów. Wiem, że Vent Twierdzowy jest trochę bardziej hermetyczny jeśli chodzi o gości.

Mamy też własne forum, na którym trochę więcej piszemy. ^_- Dostęp do niego był udzielany sojusznikom z GW, więc nie widzę powodu by nie dopuścić sojuszników z Aiona. Musielibyście tylko zaglądać na dwa fora.

Jeżeli bylibyście zainteresowani taką głębszą współpracą, chętnie dogadamy bliższe szczegóły. :)
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #4 on: December 12, 2009, 09:11:56 PM »

Alians to chyba najlepsze rozwiązanie.
Szczegóły ustalimy jak tylko wrócę do gry.
W tym tygodniu powinienem dostać już płytę główną z powrotem.
W końcu to już 3 tygodnie jak została wysłana.

paddythepol
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #5 on: December 13, 2009, 10:40:57 AM »

powiem krótko jestem jak najbardziej za. wszyscy chcemy milo spędzać czas w grze a to bywa trudne kiedy nie można złożyć jakiejś ekipy chociażby na głupie zdobywanie artefaktów nie wspominając już o robieniu kluczowych questów oczywiście można to robić z nieznanymi sobie osobami ale sami wiecie ze lepiej się gra z zaufanymi osobami.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #6 on: December 13, 2009, 10:47:44 AM »

Trust no one..
Rainfall
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #7 on: December 14, 2009, 08:23:23 PM »

Jestem za wspólnym czatem, i... może nowy nabór na forach aiona? http://www.aiononline.com.pl i http://uk.aiononline.com/forums/server/list?serverID=35
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #8 on: December 16, 2009, 03:44:51 AM »

Dziś testowałem jak to będzie wyglądać z tym chatem i ludzie bardzo ładnie to podchwycili. :) Wybacz więc Cypisek, że tak za Twoimi plecami, ale zaczęliśmy już ze sobą gadać. :D Co do reszty spraw, poczekamy na Ciebie.

Co do chatu mam następujące prośby:
- kultura, zero wulgaryzmów, żadnych osobistych wycieczek (to na priva załatwiać). W przypadku problemów, będziemy skarżyć do kadry gildii odpowiedzialnej za problematycznego gracza. Czyli my skarżymy Wam, a Wy Nam. :)
- nie podawać na publicznym forum (a forum Twierdzy takie jest) danych do kanału. Niech to będzie tylko nasz chat, bez nieproszonych gości. Najlepiej wpiszcie sobie to w MOTD, gdzie tylko Wy będziecie to widzieć.

I to w zasadzie tyle. Mam nadzieję, że do przyjęcia?

Dołączenie do prywatnego chatu trwa tylko przez czas bieżącej sesji. Po wylogowaniu/przelogowaniu, kanał nie zostanie zapamiętany. Dlatego sugeruję utworzyć sobie odpowiednie makro i klikać je zaraz po wejściu do gry. Takie makro powinno mieć treść:

/CreateChannel [nazwa] [hasło]
/JoinChannel [nazwa] [hasło]

Jeżeli nikogo na kanale nie ma, kanał po prostu nie istnieje (jak na IRCu). Pierwsza wchodząca na niego osoba staje się jego twórcą. Stąd pierwsze polecenie.

Jeżeli nie używacie więcej prywatnych kanałów, to ten wyląduje pod /5. By na nim pisać używacie: /5 tekst


A tak z innej beczki, pocieszający jest fakt, że u Asmo więcej botów niż u nas. :D
Rainfall
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« Reply #9 on: December 16, 2009, 12:56:01 PM »

A tak z innej beczki, pocieszający jest fakt, że u Asmo więcej botów niż u nas. :D

Skąd takie dane?:P

Z kulturą jak dotąd u nas nie było problemu...cieszy mnie, że u Was jest podobnie :) Informacja o czacie jest już na legionowym ogłoszeniu od wczoraj  ;) Mam nadzieję, że uda nam się wiele razy wspólnie pograć  :D
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #10 on: December 16, 2009, 04:21:30 PM »

Quote
Skąd takie dane?:P

Z wczorajszej wycieczki pod ich fortecę w Beluslan (był z nami Dzafer i Puddy). ^_^ Normalnie całą fermę botów tam mają. Co ich utłukliśmy, to wracały z fortecy prosto pod miecz. A kiedy je okładaliśmy, to próbowały zbierać surowce. ;P
Niestety później zleciało się trochę highleveli i nas zamietli. Fakt, że z naszym 44lvl Clerykiem mieli troszkę problemów (prawie ubił 50lvl Templara, samemu będąc bitym przez kilku innych graczy; i powiedzcie że to nie OverPowered klasa :D).


Kultury bardzo pilnujemy. Każdy miewa złe dni, ale nie daje mu to prawa psuć zabawy innym.


Zatem do zobaczenia w grze. Jak nam znowu będzie brakować powera na Kratera albo Andre, będziemy Was wołać. ^^
paddythepol
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #11 on: December 16, 2009, 08:36:41 PM »

a tak tak botów cala masa zupełnie jak by nikt ich za to nie banował. a na tego Kratera to ja bardzo chętnie:D
 
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #12 on: December 16, 2009, 09:23:59 PM »

Cieszę się że ruszyła współpraca między naszymi Legionami.
Prawdopodobnie jutro będę miał już sprawny komputer, więc być może wieczorem pojawie się online.
Ammy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #13 on: December 17, 2009, 01:58:41 PM »

a tak tak botów cala masa zupełnie jak by nikt ich za to nie banował. a na tego Kratera to ja bardzo chętnie:D
 

Banują, banują.
Może ty tego nie odczuwasz, ale ja zauważam zmiany.
Przykłady?
1. Elten. Wczoraj i dzisiaj ani 1 goldsellera z priv shopem nie spotkałem
2. Za riftem w miejscu, gdzie farmiłem boty dla AP (^.^) zawsze było 3 obok mnie. 2h bicia bez przerwy. 3 dni temu? Z ledwością 2! były. Grosze dostawałem, więc dałem sobie siana.

Ale rzeczywiście, brak GM'ów czuć...

Co do fuzji, to imo nie byłby głupi pomysł pod warunkiem, że przed nią wszystko było by ustalone - nowa władza, kto do kogo itp, żeby potem nie było tak jak wyżej było mówione o tworzeniu się legioników w legionie.

ps. Ktoś wyżej napisał, że nie chce grać pod innym sztandarem. Zgoda, ale kto powiedział, że my do nich? ^^

Tak czy siak wspólny kanał to już jest jakiś krok. Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą.
Blii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #14 on: December 17, 2009, 03:55:08 PM »

Z doświadczenia z GW wiem ze to wcale nie jest głupi pomysł taka fuzja, bo każdy wie ze na przykład ja mając lvl 30 nie mogę pograć z wysokimi lvl, bo po prostu nic z tego nie mam (mam na myśli exp czy abyss pt) oczywiście bardzo podoba mi się legion ale jest za duża przepaść miedzy lvl-ami. Wracając do tematu grałem w GW dość długo i tez mieliśmy ten problem tylko tyle ze w GW szybciej się levelowalo ale tez stworzyliśmy Gildie z połączenia dwóch i naprawdę jak się trafi na spoko kompanów można sobie z przyjemnością pograć.
Zostają tylko sprawy organizacyjne typu "nazwa legionu", bo mi się wydaje ze żaden tak łatwo nie zrezygnuje ze swojej. ::)
Pages: [1] 2
  Print