Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zdobywanie fortecy  (Read 4343 times)
Rainfall
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29



« on: December 14, 2009, 04:03:57 PM »

Artefakt zdobyty, Andre zabity, molary zebrane... to może teraz pokusimy się na coś większego?:)
 Zdaję sobie sprawę, że nie jest nas dużo...dlatego na początek co Wy (członkowie Twierdzy) oraz reprezentanci Srebrnej Hordy, powiecie, by połączyć siły i umówić się na zdobywanie fortecy? Być może uda nam się też zachęcić 30+ lvlowców? No i nie ukrywam,Germion, Twoja pomoc była by nieoceniona.

Może się nie uda zdobyć medalionów za pierwszym razem, ale zawsze nabędziemy trochę doświadczenia  ::)
paddythepol
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #1 on: December 14, 2009, 07:22:13 PM »

ja chce :P nawet bardzo chce
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #2 on: December 14, 2009, 08:28:23 PM »

tak... tak :-*
Blii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #3 on: December 14, 2009, 10:39:36 PM »

D ;Dajcie znać gdzie i  kiedy. Idę z wami.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: December 16, 2009, 03:33:04 AM »

http://uk.aiononline.com/livestatus/abyss/sub?serverID=35
^ Tam można podejrzeć obecny i przyszły status fortecy. Niestety odliczający czas licznik jest tylko w grze.

Forteca zmienia status co 2h. Jednak może z Invulnerable zmienić na Invulnerable. A troszkę rzadziej, z Vulnerable w Vulnerable (raz była taka sytuacja, że legion zdobył fortecę i już po chwili musiał jej bronić :D). W każdym razie jest to dość losowe i pewność można mieć tylko na 2h przed. Co sprowadza się do tego, że albo trzeba ludzi mieć na telefon, albo postawić na spontaniczną organizację i dużą frekwencję.


O Waszym ambitnym pomyśle napisałem u nas na forum i czekam na odzew. Jednak myślę, że trzeba raczej postawić na spontan i podeprzeć się naszym alliancowym chatem.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #5 on: December 22, 2009, 04:34:38 PM »

Fortece są gotowe do ataku o 20 i 22.
Oczywiście o tych godzinach jest możliwość ataku.
O przejęciu fortecy przez dany legion decydują obrażenia zadane w czasie trwania ataku.

 
Pages: [1]
  Print