Pages: 1 2 3 [4]
  Print  
Autor Topic: World of Tanks - full version  (Read 21994 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #45 on: January 10, 2014, 11:01:48 AM »

ja doczłapałem do tortoisa i zaczynam kochać ten czołg :) Celny bardzo i pancerny jak trzeba :)
I teraz wszyscy zginiecie ;-)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #46 on: January 20, 2014, 11:56:07 PM »

Ja oczywiście także w dalszym ciągu gram ale raczej na niższych tierach (T 5-6) Jeżeli macie ochotę zapraszam wieczorami do plutonu. Co do War Thundera - Betrezen oglądałeś gameplaya z bety? Gra czołgami (przyznaję - ładnie odwzorowane) to jakieś dziwadło. Z interface nie za bardzo wynika gdzie i po co jedziesz. Ktoś napisał ostatnio że lepiej byłoby gdy War Thunder został przy samych samolotach a Seria World of... została tylko przy czołgach, bo nowe opcje gry są po prostu w ich wykonaniu - słabe.

pozdrawiam quintu

ps. Tortoise... Zawsze myślałem że on faktycznie jest mocno pancerny... do momentu kiedy nie postrzelałem do niego na wprost z mojego ISU-152 z działem BL-10 na pokładzie. Po 700 wchodziło spokojnie... no ale BL-10 to działo tieru 10 ;)
ps.2 - Gosiu - nic w przyrodzie nie ginie :D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #47 on: January 21, 2014, 06:41:23 PM »

Quintu widziałem kilka filmików i jakoś się nie gubiłem :P Kwestia przyzwyczajenia. Ale do znikających czołgów nigdy się nie przyzwyczaję...
Kaiin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49



« Reply #48 on: January 18, 2015, 08:52:12 PM »

Gra ktoś może jeszcze w "czołgi"? :)
Obecnie rozglądam się za kim do pogrania plutonów lub za jakimś klanem nie nastawionym za mocno na CW. I tak się zastanawiam czy gdzieś nie spotkał bym Twierdzowiczów :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #49 on: January 23, 2015, 12:54:35 AM »

No ja cośtam jeszcze pykam ;) Należę do klanu co się zwie Dywizja Czarnych Diabłów Gen. Maczka [D-CD]. Nie ma w nim spiny (przynajmniej w 2 oddziale) ale z drugiej strony nie wiem czy sam klan będzie ci odpowiadał. Zajrzyj na oficjala WoTa na forum.


pozdrawiam
Kaiin
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 49



« Reply #50 on: January 23, 2015, 06:54:22 AM »

Dzięki za informacje, rzucę okiem  ;)
Pages: 1 2 3 [4]
  Print