Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Zainteresowanie grą w Dungeons & Dragons Online?  (Read 8939 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #15 on: July 14, 2011, 11:19:35 AM »

Thelanis

P.S. prosiłbym jeśli nie sprawi to wam problemu wpiszcie w sygnaturki forumowe nicki na DDO to będę miał się łatwiej zorientować
Taru
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #16 on: July 14, 2011, 04:28:40 PM »

Więc jaki serwer? bo już się zgubiłem i nie wiem na jakim robić sobie postać :P

Jeżeli chcesz grać z nami (obecnie jest nas 3 bo gra z nami Sagrast/Filavorin) to zapraszam na serwer Thelanis. Gramy wieczorami od około 18/19 do max 24.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #17 on: August 09, 2011, 10:38:19 AM »

Hmm jak ktoś zainteresowany (ja na razie mam urlop związany z nową maszyną którą mi już wysłali chyba) to w nadchodzącym Update 11 z tego co mi mejla podesłali będzie nowa klasa postaci Artificier... hmm Artefakciarz (na f2p raczej bym nie liczył =D) ciekawe jak to będzie wyglądać pewnie rozbraja pułapki klasowo i ma jakieś może spec bronie energetyczne jak w Sacred 2, że o wysokim UMD nie wspomnę xD, ale to tylko moje spekulacje może na forum coś więcej będzie mi się nie chcę teraz badać tak do informacji puszczam.

Pzdr4all Sagrast/Filavorin
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #18 on: August 09, 2011, 05:22:39 PM »

Sagraście mój drogi, artificer to ikona Eberronu i jego brak do tej pory jest w sumie niewybaczalny. A poczytać więcej na temat klasy można w oficjalnych podręcznikach. W skrócie - mistrz craftowania itemków :P
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #19 on: August 09, 2011, 06:10:04 PM »

Niestety (niech walnie mnie grom) jedyne 'oficjalne' podręczniki jakimi dysponuje to ściągnięta z neta 3 edycja D&D z Forgotten Realms przyznam że na Ebberonie się zbytnio nie znam, D&D zainteresowałem się dzięki książkom z FR'a właśnie =D.

Chociaż nawet ja dochodziłem do wniosku z tego co na forum czytałem, że jak mamy grywalnych WF'ów to powinni być też ich twórcy... hmm a może Warforge Artificer to mógłby być mix, się zobaczy co mu dadzą xD

Z tego co wiem od 2 lat ludzie się dopraszali raczej (przynajmniej na cannithie) o Druida i gobliny

Pzdr4all Sagrast/Filavorin
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #20 on: January 21, 2012, 08:32:30 PM »

W związku z spowodowanym swtorem dojściem w szeregi naszej gildii znacznej ilości graczy oraz planowanym na lato wyjściem dużego update (pisałem w naszym zakątku Menace of the Underdark) chciałbym ponownie zorientować się czy jest ktoś zainteresowany grą ze mną na Cannithie pod sztandarem Twierdzy w DDO, może ci co tak narzekają na błedy w swtorze, albo nie zdecydowali się na przedłużenie suba zdecydowaliby się na wsparcie podupadłego oddziału Twierdzy w DDO (póki co zamrożonego w Karbonicie jakby to Boba Fett powiedział) skoro latem mają dać nam okazję do zwiedzenia Zapomnianych Krain (nareszcie!) to będzie trza dobić ten 20 lvl i szykować się na infiltrację Sschindylrynu xD

Tak więc krótko: są jacyś chętni?

Ja osobiście tęsknie za starymi czasami kiedy miałem ekipę do gry w DDO, bo gra naprawdę jak ma się ekipę kumpli jest tego warta.

Czekam na odpowiedź. Jak ktoś się pisze to póki co wpisujcie się tutaj, pokażmy, że Pure Fantastów też stać na coś  a nie tylko tych od Science-Fiction, gra, może i wymaga trochę więcej inteligencji niż normalne MMORPG, ale do Jasnego Kasztana przecież WIEM, że naszym zacnym Twierdzowiczom rozumu nie brak więc daliby se radę, jak wtedy zbierałem zgłosił się Bedharoth (szybko wymiękł) i Khelegros (niestety wyszedł akurat SW:TOR i Khele liderem został to odpadł :( szkoda z chęcia bym zobaczył na jaką postać by się zdecydował)

Tak więc Twierdzowicze mówcie czy macie odwagę gra jak pisałem już  wtym temacie gra f2p na tej samej zasadzie co LotRO

Pzdr4Twierdza

P.S. Póki nie pojawi się odzew raczej mnie in-game w DDO nie szukajcie bo samemu mi się grac nie chce bo nudno nie po ot gram w MMORPG, żeby sam latać z jakimś przygłupim Hirelingiem
Pages: 1 [2]
  Print