Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: ArcheAge  (Read 10210 times)
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« on: July 14, 2014, 09:04:53 PM »

Witam, 17 lipca rusza zamknięta beta (dostępna dla osób, które zakupiły founder's packi). Event potrwa do 21. Prosiłbym o zgłaszanie się osób, które również wezmą udział w becie, żebyśmy mogli bawić się w grupie.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #1 on: July 28, 2014, 01:47:42 AM »

witam

takie pytanie :
czy Twierdza będzie robiła oddział w ArcheAge?
byłoby miło pobiegać ze starymi znajomkami :)
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #2 on: July 29, 2014, 07:07:55 PM »

Jeśli znajdą się wystarczająca liczba chętnych to można by się zastanowić. ArcheAge, przynajmniej jeśli idzie o endgame to sport zespołowy. Warto być w gildii a najlepiej w dużej. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że po tym jak gra wyjdzie poświęcę jej przynajmniej miesiąc albo i dwa. Zawsze byłem miłośnikiem craftingu w mmo a to co jest tutaj przyprawiło mnie o ślinotok (21 profesji pozwalających wykonać wszystko poczynając na mebelkach do domu na łodzi podwodnej kończąc).

Tak przy okazji drugi beta event staruje 30 lipca. Osoby zainteresowane udziałem , które nie zakupiły founder's packów mogą rozejrzeć się po stronach piszących o mmo (mmorpg.com, zam, mmobomb itd.) możliwe, że gdzieś jeszcze można załapać się na darmowe klucze do bety.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #3 on: August 05, 2014, 08:59:23 AM »

Pograłem w beta weekend i nawet wciągające, chyba bardziej niż WS nawet......
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #4 on: August 05, 2014, 02:44:32 PM »

na pewno spróbuję;
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: August 07, 2014, 10:36:04 AM »

Następna beta 14.08
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #6 on: August 17, 2014, 11:55:22 AM »

Kolejna beta prawie za pasem, warto by się zastanowić nad wyborem frakcji. Jak już wcześniej pisałem ArcheAge to sport zespołowy i graczom solo lub w małych gildiach może być ciężko. Ja raczej na pewno będę grał jako Firran (a więc sojusz Harani), chyba, że większość opowie się za stroną przeciwną.
Kikuczijo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #7 on: August 18, 2014, 04:47:39 PM »

Korzystając z faktu, że część osób ma dostęp do bety miałbym kilka pytań, bo gra z kilku gamepolayów i zapowiedzi na youtubie zdecydowanie przykuła moje zainteresowanie:

1. Po pierwsze czy jest już określony termin otwarcia open bety, premiera gry z tego co się nie mylę miała być w 2014 roku więc chyba czas najwyższy...
Nie inwestowałbym w dostęp do closy bety czy alfy, dla mnie to trochę za drogo za samo sprawdzenie co to jest.
2. Czy jest normalny system aukcyjny jak w normalnych mmorpg, czy jakiś syf pokroju teso (the elder scrolls online)?
3. Jak rozumiem pvp czy raidy wszystko jest w otwartym świecie, nie ma żadnych instacji?
4. Jak wygląda pasek skilli, czy jest nieograniczony jak w lotro czy rifcie czy też gra jest robiona pod xboxa i ps3 i pasek umiejętności jest ograniczony?
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #8 on: August 18, 2014, 06:10:41 PM »

ad. 1 - terminu dalej nie ma ale gra raczej na pewno ruszy w ostatnim kwartale tego roku.

ad. 2 - jest normalny dom aukcyjny.

ad. 3 - instancje występują (dungeony, arenki) ale w tej grze nie ma sensu się za nie brać (jest sporo gier, w których zrobione jest to lepiej). W AA więcej jest sandboxa niż themeparku i najwięcej zabawy będziemy mieć w otwartym świecie.

ad 4.  - interface przypomina ten z lotro czy wow'a.
Kikuczijo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #9 on: August 18, 2014, 09:06:51 PM »

Dzięki wielkie, na pewno będę na bieżąco śledził informacje o tej grze, zapowiada się całkiem rozbudowany mmorpg z dobrą grafiką.
ironsquid
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22



« Reply #10 on: August 19, 2014, 08:59:50 PM »

Kolejna beta wystartuje w piątek 22 i potrwa do 27. Podobnie jak poprzedni razem osoby bez founder's packów zachęcam do rozglądania się za darmowymi kluczami po stronach piszących o mmo. Jeśli sam trafię na jakiś giveaway dam znać w tym wątku.
Kikuczijo
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #11 on: August 21, 2014, 01:31:52 PM »

Udało mi się załapać na beta event 4 ze zwykłego sign in na stronie ArchAge'a, więc jeżeli ktoś jeszcze chciałby sprawdzić tą grę to chyba wystarczy zwykłe darmowe zgłoszenie na stronie http://www.archeagegame.com/en/
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #12 on: August 21, 2014, 10:12:42 PM »

Odnośnie punktu 2: dom aukcyjny jest sharowany na wszystkie serwery - daje to różnorakie możliwości spekulacji, szczególnie, jeśli pod wpływem community powstaną serwery pve (pod tym pojęciem rozumiem w tej grze brak możliwości gankowania swojej frakcji).
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #13 on: August 22, 2014, 12:48:43 PM »

Udało mi się załapać na beta event 4 ze zwykłego sign in na stronie ArchAge'a, więc jeżeli ktoś jeszcze chciałby sprawdzić tą grę to chyba wystarczy zwykłe darmowe zgłoszenie na stronie http://www.archeagegame.com/en/

Niestety nie wystarczy, zgłosiłem się już jakiś czas temu. Bardzo żałuję, bo gra nie wygląda na tyle interesująco, żeby ją kupić w ciemno. mam nadzieję, że otwarte testy będą dostępne za jakiś czas.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #14 on: August 22, 2014, 01:33:39 PM »

Parę godzin temu na MMORPG.com było jeszcze ok. 10k kodów do tej bety. Może weźcie sobie jeden?
Pages: [1] 2
  Print