Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Black Guard i ... ten drugi  (Read 4216 times)
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« on: October 30, 2008, 01:20:49 PM »

Jak rozumiem z maila z aktualnościami - żeby móc grać tymi postaciami, trzeba od (dziś? / 18.11) grać dzień w dzień + robić jakieś ewenty + coś-tam ....

Z tego wynika, że chcąc grać tą postacią muszę wykupić obecnie przedłużenie i nie mogę sobie odłożyć grania powiedzmy na miesiąc i zacząć spowrotem za miesiąc już sobie grać tą postacią .... dwa - zakładając że dostępna będzie tylko po wykonaniu ewnetów .... i graniu non top - to czy w późniejszym terminie będzie możliwość wykonania tych ewentów co by sobie pograć tą postacią mogli wszyscy ... czy z biegiem czasu zostanie ona odblokowana dla wszystkich - i można sobie "olać" te ewenty ...

niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ...

Do tego apro tych ewentów - to one odbywać się będą ? .... rano / wieczór ? (ktoś ma jakąś większą wiedzę na ten temat ?)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: October 30, 2008, 01:33:54 PM »

Event Heavy Metal trwa od 18 listopada do 2 grudnia.
W ToK pojawi się zakładka i każdego dnia określane będzie nowe zadanie.
Za wykonywanie zadań zdobywasz punkty - tak jak punkty inf w zwykłym PQ.
Podobnie również jak w zwykłym PQ masz trzy poziomy nagród - osiągnięcie poziomu punktowego 'elite' daje Ci możliwość utworzenia postaci z tych nowych klas.
Jest to headstart dla tych klas - ogólnodostępne będą one dopiero w grudniowym patchu.
Więc nie musisz grać w listopadzie - wystarczy, że w grudniu zrobisz update gry po wyjściu patcha i powinieneś mieć możliwość utworzenia nowych postaci z nowymi klasami.
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #2 on: October 30, 2008, 01:39:35 PM »

No ok ...
tylko w tym momencie ja tu czegos nie rozumiem ... ;)

- ewenty trwaja od 18 do 2 -> ok
- nowa postac od 2 -> rozumiem, ze po zakonczeniu ewentow na poziomie elite dostaje postac do zalozenia -> ok
- dla pozostalych nowa postac w paczu w grudniu (nawet na gwiazdke - czyli po miesiacu) -> hmm .... no ok ...

zatem .. po co sie meczyc i wykonywac punkt 1 i 2 ... skoro punkt 3 i tak bedzie dostepny - tylko ze troche pozniej ? (dla samego ... bo ja juz mam i pierwszy zrobilem 40/x ? e ... głupota jak dla mnie)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #3 on: October 30, 2008, 01:49:06 PM »

Obie klasy beda dostepne na tydzien przed pathem - czyli patch prawdopodobnie okolo 10.12.
Nikt ci nie kaze robic elite - to jest takie cos dla fanatykow i no lifeow. :)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #4 on: October 30, 2008, 02:08:32 PM »

zatem .. po co sie meczyc i wykonywac punkt 1 i 2 ... skoro punkt 3 i tak bedzie dostepny - tylko ze troche pozniej ?

Pewnie z tego samego powodu, dla którego ludzie np. kupowali edycję kolekcjonerską aby móc zagrać jeszcze o kilka dni wcześniej niż inni ;)
No i ten 'prestiż', że niewielu może grać daną klasą, a później - że masz bardziej zaawansowaną w klasie postać niż inni ;)

Ciekawe czy są ludzie, którzy specjalnie dla oryginalnego hełmu dla postaci w WAR zakupią w preorderze Red Alert 3 ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #5 on: October 30, 2008, 02:35:53 PM »

Ciekawe czy są ludzie, którzy specjalnie dla oryginalnego hełmu dla postaci w WAR zakupią w preorderze Red Alert 3 ;)
Zle postawione pytanie - prawidlowe to - Ilu ilch bedzie? :)
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #6 on: October 31, 2008, 12:18:14 PM »

Hmm sam fakt wprowadzania takich eventow i nagrod jest ciekawy.

W praktyce nagroda w postaci wczesniejszego grania nowa klasa to tylko dodatek i zacheta do zabawy w event.

P.S. Wie ktoc czy osiagniecia w tych eventach licza sie dla kazdego serwera osobno czy sa na konto?
Tzn. czy jak porobie eventy na Axe Bite Pass to bede mogl zalozyc Black Guarda na K8P w destro? Czy tez tylko rycerzyka na Axe?
Valderin
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 240



« Reply #7 on: November 02, 2008, 11:12:48 PM »

Ciekawe czy są ludzie, którzy specjalnie dla oryginalnego hełmu dla postaci w WAR zakupią w preorderze Red Alert 3 ;)
Zle postawione pytanie - prawidlowe to - Ilu ilch bedzie? :)



zle sformulowane stwierdzenie..dlaczego? bo pre order nie ma nic do helmu..ot jest w kazdym boxie z Edycja Rewolucyjna RA3..i tak, kupilem ER ale dlatego ze ma fajny box (metalowy) no i soundtrack..akurat ruska czapka jest mi kompletnie zbedna..ale mimo wszystko ciekawy bajer
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #8 on: November 15, 2008, 02:07:11 PM »

Devsi nieźle kantują z tymi nowymi klasami. Najpierw miały być 24 grudnia, jakiś czas po tym ogłoszeniu podali, że wprowadzą je jednak 17 listopada, a dzień poźniej 18, wystartuje event związany z tymi klasami (który już wyżej przedstawiliście). Byłoby wszystko pięknie, gdyby devsi jednak nie oszukiwali i dali co obiecali w czasie obiecanym, a nie bawia się we wredny marketing wyczekiwania.
Pages: [1]
  Print