Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Aculeus  (Read 2838 times)
Aculeus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: August 16, 2014, 11:38:08 AM »

Witam

Postać: Aculeus, lvl 32, klasa Warden

Wiek operatora 38 leveli ;)

Doświadczenie w mmo: Hmm, EQ obie części, EVE online z 7 lat. Lotro z czasów abonamentu parę latek, potem długa przerwa od pierścieni. wszystkiego po trochu ale nic na długo. SWG do czasu patcha mordercy, SWTOR 4 miesiące. Hmm, to chyba wszystko.

Dlaczego Lotro? Ostatnie na świecie (może oprócz EQ1 i 2) mmo w starym stylu, gdzie ciągle trzeba popracować nad postacią. Gdzie autorzy dbają o lore a questy czasami warto przeczytać ;) Sam świat jest dostatecznie ciekawy aby czasami zatrzymać się pod ruinami twierdzy i sprawdzić papcio Tolkiena dzieło odniesienia.
Jako osoba otwarta na świat lubię wszystkich ludzi, nie interesuje mnie w co wierzą lub co wyznają dopóki nie próbują mnie nawracać na siłę ;) nie lubię skrajności poglądów i braku tolerancji.
Dlaczego Twierdza? Moja "stara" przyjaciółka bawi się z Wami, ma dobrą opinie o całości i szczerze poleca zabawę z kinem. Po za tym widywałem Was w ESO ostatnio i nie mogę się skarżyć ;)

Wcześniej należałem do Kinu Bractwo Zmierzchu na serwerze RP Laurelin gdzie nawiązałem wiele przyjaźni i bawiłem się z naprawdę wspaniałymi ludźmi których ciepło wspominam do dzisiaj :)

Potwierdzam że przeczytałem regulamin i kodeks. W pełni je akceptuje.

Konto premium (VIP w tygodniu)

Pozdrawiam






Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: August 16, 2014, 12:37:58 PM »

Stara, phi ;)  Potwierdzam, że Acu to sprawdzony w bojach gracz. Szybko sobie odświeży pamięć, pozna co nowe, a robić z Nim instancje to przyjemność. Błyskiem łapie co i jak, pamięta strategie, potrafi i sprawnie robić co każe lider i dobrze przewodzić. Polecam.
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #2 on: August 16, 2014, 04:29:22 PM »

Popieram, wreszcie jakiś warden :).
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #3 on: August 16, 2014, 06:47:31 PM »

Za.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #4 on: August 16, 2014, 06:50:06 PM »

Za :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: August 16, 2014, 10:38:48 PM »

Za (także za Eve:) ).
Mozesz się zgłosić po zaproszenie do kinu.
Pages: [1]
  Print