Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowe Rajdy  (Read 2871 times)
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« on: February 14, 2013, 12:53:53 PM »

Poniewaz doszlo kilka osob i to na 50lvl, kilka wrocilo a w obecnie rajdujacej ekipie robi sie nieco ciasno i malo miejsca prosze zainteresowane osoby rajdowaniem o wpis, jakie dni, godziny pasuja i w ogole kto jest zainteresowany rajdowaniem. Zobaczymy czy uda sie moze 2 grupe z tego zlozyc :)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #1 on: February 15, 2013, 06:29:59 PM »

Nie pchajcie się tak z tymi zgłoszeniami  ;)

A tak serio, może napisz kto jest w grupie rajdującej to chętni będą wiedzieli czy się tu mają wpisywać  :D

Na zachętę wpiszę się pierwszy:
Aldarian, Sage - Healer
Każdy dzień tygodnia, oprócz sobót, od 19.00 do 24.00.
Nechushtan
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #2 on: February 15, 2013, 11:42:13 PM »

Nechushtan, Jedi Guardian, DPS
Niemal każdy dzień za wyjątkiem środy i czwartku od 19
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #3 on: February 18, 2013, 01:04:59 PM »

Jak będzie założony odpowiedni topik na forum z nazwą, trybem oraz data i godziną podobnie jak jest to realizowane w mrocznej chętnie się zapiszę o ile uzgodnię termin wcześniej z moja połowicą.
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #4 on: February 18, 2013, 02:19:03 PM »

Przykro mi Gilgas, ze nie spelnilem w tym topiku twoich oczekiwan :(
Ale to nie jest topik tego typu, proponuje przeczytac po 20 razy i dopiero komentowac :)
Ten topik sluzy mi po to bym zobaczyl kto jest zainteresowany rajdowaniem, bym mogl zlozyc 2 grupe rajdujaca. Po otrzymaniu takich informacji stwozone by zostaly odpowiednie topiki ( kiedys to juz robilem ;) ) Dlatego prosze cie skup sie na czyms innym, typu Ctrl+C i Ctrl+V informacji z innych forum tutaj na nasz a nie zamieszanie znowu robisz i koniec tematu bo nie chce tu off topu kolejnego. Przeczytaj jeszcze z 20 razy to... Dziekuje
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #5 on: February 18, 2013, 03:15:56 PM »

Modnoki,
proszę przeczytaj może mojego posta ze 20 razy zanim coś odpiszesz nawet bez ctr+c >> ctr+v.
Napisałem dość jasno ( tak mi się wydaje ) że wstępnie jestem zainteresowany o ile będzie to uzgadniane przez forum z odpowiednim wyprzedzeniem. I wybacz, albo uda mi się sparować z proponowanym terminem, albo nie zapisze się i nie pójdę.

edit:
To tylko gra i zabawa, nie napinaj się tak. I wybacz że nie pogadaliśmy na TS w terminie jaki proponowałeś, nie miałem czasu/możliwości.
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #6 on: February 18, 2013, 03:30:17 PM »

Prosilem bys nie robil off-topu z mojego tematu ale ty oczywiscie musisz... Czlowieku ten temat nie jest TEMATEM umawiania sie na konkretna pore tylko informacyjny! Zakladam kolejny temat ale nie zycze sobie jakich kolwiek wypowiedzi z twojej strony w nim bo tylko mieszasz i denerwujesz ludzi czlowieku. Tak problematycznego czlowiek co kreci drame to dawno nie widzialm. Milej zabawy bo ciemnej stronie i nie pisz czlowieku nic wiecej! Musze tak dobitnie naisac chyba bo inaczej nie dociera do ciebie...
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #7 on: February 18, 2013, 03:38:11 PM »

Prosilem bys nie robil off-topu z mojego tematu ale ty oczywiscie musisz... Czlowieku ten temat nie jest TEMATEM umawiania sie na konkretna pore tylko informacyjny! Zakladam kolejny temat ale nie zycze sobie jakich kolwiek wypowiedzi z twojej strony w nim bo tylko mieszasz i denerwujesz ludzi czlowieku. Tak problematycznego czlowiek co kreci drame to dawno nie widzialm. Milej zabawy bo ciemnej stronie i nie pisz czlowieku nic wiecej! Musze tak dobitnie naisac chyba bo inaczej nie dociera do ciebie...

Z treści TEGO topika wynika że Tobie coś się pokręciło i kręcisz dramę. . . i robisz offtopa robiąc jakieś prywatne wycieczki pod moim adresem ... miłej zabawy, no i tu mnie masz, w ten nowy topik już się nie wpiszę bo zabronił mi tego OFICER gildii z powodu [ ? ? ? ]*

*[ wylosuj dowolny i wstaw ]   
Pages: [1]
  Print