Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: ..::Spis Crafterow::..  (Read 20207 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: January 08, 2009, 08:10:36 AM »

Hejka

 Czas spisac wszystkich którzy zajmują sie kraftem w grze na szersza skale. Ułatwi to szukanie ludzi z odpowiednim kraftem i levelem, by uzyskać pomoc.

 Prosze dopisujcie w postach kto jaka postacią co robi. Gracze którzy jeszcze sie nie zdecydowali i kraftu nie rozwijają proszeni są o wstrzymanie sie, aż zdecydują ostatecznie.  O wszelkich zmianach w zawodzie proszę informujcie.

Jesli ktoś dopiero leveluje postać, bądź robi alta, albo i potrzebuje talizmanów o konkretnym profilu, proszę skontaktujcie się w grze z odpowiednim krafterem. Ja w miarę czasu mogę się zaoferować pomocą w taki oto sposób.

 Jesli wypadają ci zielone nieprzydatne itemki ze statami takimi jakie chciał/chciała byś mieć w formie talizmanu, przesyłajcie takie itemki ingame z listem czego konkretnie szukacie.  TM może w takim wypadku rozbić item i przy odrobinie szczęścia zrobić odpowiedni talizman na poziom podobny do rozbijanego itemu.

 Craft możne i nie jest do końca dopracowany, ale już w takiej formie w jakiej jest pozwala na lekkie podrasowanie postaci. Szkoda się ograniczać nie używając pustych "tali slot" w itemkach.

 Jesli ktoś całkowicie nie wie co wybrać, bądź nie chce się zajmować kraftem, polecamy wybranie Magical Salvaging, Scavenging badz Butchering. I levelowanie ich kiedy itemki nieprzydatne wypadają, moby padaja trupem.  Na High end będzie sporo niebieskich i fioletowych przedmiotów które, po prostu będą wymieniane na lepsze.  Szkoda marnować potencjalnie najlepszych fragmentów na poziomy 175 i wyżej oraz innych wysoko poziomowych itemow potrzebnych do kraftu..  Gorąco zachęcamy niezdecydowanych.

Dzieki Raj i Bjarni za pomysł.

Pozdrawiam.


*=oznacza ze ktoś ma już lvl 200 w swoim rzemiośle. Dzięki za sugestie Iago ;)


..::Lista Crafterow::..
    
Apothecary

1._Rajstlin*
2._Kerroth*
3._Lanarel
4._Bimber
5._Gwyndeith*
6._Klinkerhoffen
7._Yacah*
8._Incinerator*
9._Leegun*
10._Dianor
11._Dwangal
12._Trygona

Butchering

1._Iago*
2._Kerroth*
3._Lanarel

Cultivating

1._Rajkin*
2._Bimber
3._Gwyndeith*
4._Klinkerhoffen*
5._Incinerator*
6._Leegun*
7._Dianor
8._Trygona

Magical Salvaging

1._Xabbu*
2._Rajnar*
3._Keleborn
4._Runedar
5._Thoern
6._Rumcajsson
7._Mieszko*
8._Herbert*
9._Jagienka*
10._Leszko*
11._Iago
12._Jodyna


Scavenging

1._Rajstlin*
2._Thornvald*
3._Yacah*
4._Legnar
5._Wicher*
6._Dirval*
7._Thoernson*
8._Listelia
9._Dwangal
10._Hildebrandt*


Talisman Making

1._Xabbu*
2._Rajnar*
3._Thornvald
4._Keleborn*
5._Runedar
6._Thoern*
7._Rumcajsson
8._Mieszko
9._Herbert*
10._Leszko*
11._Dirval*
12._Jodyna



Edit: Up to date. 2009-02-04.

 Prosze o info o topiku w motd w grze. W razie niejasności kontakt na pm bądź tutaj w poscie.   ;D

RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #1 on: January 18, 2009, 07:58:43 AM »

W takim razie wrzuc Song * na wszystkich moich postaciach.
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #2 on: January 20, 2009, 12:58:16 PM »

Song, przerzuć proszę Thornvalda z Magical Salvaging do Scavenging.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: January 20, 2009, 01:07:46 PM »

Gotowe Bjarni. 

 Ogólnie widać, ze albo lenistwo dokucza albo po prostu mamy mało krafterow w gildii.  Nie dobrze.  Samymi talizmanami można by pomoc levelujacym, a i z czasem tym na rankach 40 tych.

 Myślę o gildiowych wypadach po itemy, tylko po to by je rozbić na talizmany.  No może z czasem uda nam się w banku naskladowac trochę wysoko jakościowych talizmanów.

 Pozdrawiam.

Prosta recepta na talizmany, dla tych co tej profesji nie maja podana w pierwszym poscie.  Zamieszać, poczekać aż przestygnie i smacznego.
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #4 on: January 20, 2009, 07:43:35 PM »

Rajkin, tez jest moj i tez ma 200. :)
Poza tym taka sugestia dla tych co nie chca zajmowac sie craftem - bierzcie salvaging - pozwoli to postaci utilizowac do fragmentow itemy zboundowane na ta postac - a teraz marnuje sie wiele niebieskich i fioletowych przedmiotow.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #5 on: January 21, 2009, 07:37:36 AM »

Rajkin, tez jest moj i tez ma 200. :)
Poza tym taka sugestia dla tych co nie chca zajmowac sie craftem - bierzcie salvaging - pozwoli to postaci utilizowac do fragmentow itemy zboundowane na ta postac - a teraz marnuje sie wiele niebieskich i fioletowych przedmiotow.

Juz poprawiam Raj.
  'Swietna uwaga. Dopisze pomysl do pierwszego posta.
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #6 on: January 21, 2009, 10:42:09 AM »

Quote from: RAJ
Poza tym taka sugestia dla tych co nie chca zajmowac sie craftem - bierzcie salvaging

Ja bym dodał jeszcze scavenging i butchering. Nie wymagają one aż tak dużo atencji jak np. cultivating, a przynoszą sporo dobrego dla każdego aptekarza i twórcy talizmanów :) . W ich przypadku wystarczy sobie kliknąć na zabitym dwu- lub cztero-nogu i już.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #7 on: January 21, 2009, 12:35:38 PM »

Quote from: RAJ
Poza tym taka sugestia dla tych co nie chca zajmowac sie craftem - bierzcie salvaging

Ja bym dodał jeszcze scavenging i butchering. Nie wymagają one aż tak dużo atencji jak np. cultivating, a przynoszą sporo dobrego dla każdego aptekarza i twórcy talizmanów :) . W ich przypadku wystarczy sobie kliknąć na zabitym dwu- lub cztero-nogu i już.

Aye.  Juz edytuje.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #8 on: January 23, 2009, 12:53:03 PM »

Klinkerhoffen (main)
Cultivatin 200
Apothecary 150
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #9 on: January 29, 2009, 08:05:39 AM »

Song,

cyknij tam * przy Thornvald - Scavenging

Pozdrawiam,
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: January 29, 2009, 08:23:34 AM »

Song,

cyknij tam * przy Thornvald - Scavenging

Pozdrawiam,

Aye. Sie robi.  Serdeczne dziekuje za itemki ;)   

 Wszystkim dziękuje za pomoc.. Talizmanki robię od reki, tylko muszę troszkę ekonomie poprawić, bo m nie to powerlevelowanie trochę zrujnowało.

 
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #11 on: January 29, 2009, 10:13:53 AM »

Nooo, zes w dlugi sie wpedzil. :)
A do tego kryzys jest wiec sie ciesz ze jestes healerem a nie kims z tlumu bezrobotnych dpsow. :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #12 on: January 29, 2009, 10:15:03 AM »

Nooo, zes w dlugi sie wpedzil. :)
A do tego kryzys jest wiec sie ciesz ze jestes healerem a nie kims z tlumu bezrobotnych dpsow. :)


 ;D For life !!! Tobie rowniez dziekuje za pomoc Raj.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #13 on: February 04, 2009, 04:59:31 AM »

To ja jeszcze raz poproszę o gwiazdki dla mojego maina (ostatnim razem poprosiłem admina o przeczyszczenie wątku i przeczyścił nim Song mojego posta przeczytał ;) )

Gwyndeith
Apothecary200
Cultivating 200
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: February 04, 2009, 08:19:25 AM »

To ja jeszcze raz poproszę o gwiazdki dla mojego maina (ostatnim razem poprosiłem admina o przeczyszczenie wątku i przeczyścił nim Song mojego posta przeczytał ;) )

Gwyndeith
Apothecary200
Cultivating 200

Witamy ponownie.  Info poprawione.
Pages: [1] 2 3
  Print