Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: (order) Zmiany w kierownictwie a także czyszcenie roostera  (Read 2343 times)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« on: March 10, 2009, 01:52:52 AM »

Witam,

Chciałbym podziękować Rajowi za jego dotychczasowy wkład w gildię, szczególnie za dowodzenie w ORVR i zarządzanie sztandarami. Jednakże ze względu na ostatnie wydarzenia zdecydowałem się zabrać Rajowi oficera. Od dziś Raj gra w Twierdzy jako Towarzysz. Od razu mówię, że nie chce robić z tej sytuacji jakiejś afery. Jako GM-em tak zdecydowałem i biorę za tą decyzję odpowiedzialność. Raj nie jest oficerem, ale pozostaje Towarzyszem na równi z każdym innym graczem Twierdzy.

Ponadto z przyjemnością informuję, że do grona dowodzących Twierdzą Warhammer dołączył Yacah vel Incinerator vel Mieszko - dawny Gwardzista, obecnie osoba dobrze znana w Twierdzy :).

Na koniec pragnę poinformować, że usunęliśmy z gildii osoby nieaktywne od ponad 40 dni. Usunięcie wynika tylko i wyłącznie z kwestii technicznych, jeśli ktokolwiek z usuniętych osób zaloguje się do gry, to od razu zostanie przyjęty.

Osoby usunięte:

Daewyth
Whatashoota
Pifpafpif
Gandolfini
Redskin
Boro
Klinkersdottir
Bimber
Anra
Qaarth
Asuntar
Gefaran
Floela
Floe
Dumdril
Halvar
Refnar
Garynd
Loudmof
Balmorr
Marvoz
LestarX


Na koniec pragnę jeszcze raz podkreślić, że osoby usunięte zostały usunięte z przyczyn technicznych (bicie poziomu gildii), a jeśli znów zaczną grać, to natychmiastowo zostaną przyjęte do Twierdzy :).
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #1 on: March 10, 2009, 09:30:55 AM »


Jednakże ze względu na ostatnie wydarzenia zdecydowałem się zabrać Rajowi oficera.


Można poznać przyczynę odwołania człowieka, który był z nami od początku i był jednym z wielu który przyczynił się do takiego wielkiego progresu gildii Twierdza w War po stronie Orderu?


Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #2 on: March 10, 2009, 02:31:21 PM »

Tak, przyczyna jest bardzo prosta. Raj przestał spełniać moje prywatne wymogi, jakie stawiam oficerom. Więcej wyjaśnień mogę przedstawić każdemu zainteresowanemu indywidualnie na Ventrillo w godzinach mojej obecności w grze. W przypadku wątpliwości - zapraszam.

Samego Raja bardzo lubię i mam nadzieję, że nadal będzie grał z nami jako Towarzysz, jako pełnoprawny członek twierdzy.

RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #3 on: March 10, 2009, 03:22:06 PM »

Upraszczajac mozna to sprowadzic do:
- Masz wlozyc 5 czarnych farbek do banku bo ci zabiore oficera.
- Prosze bardzo mozesz go sobie zabrac.
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #4 on: March 10, 2009, 05:55:47 PM »

Warto by dopisać ile masz razem farbek i na czym polega wzajemne pomaganie sobie w gildii, kim jest GM i dlaczego czasem warto by go słuchać, a w zasadzie czemu należałoby i takie tam, ale ta dyskusja nie ma sensu, więc na tym ją skończymy :).

Proszę dalej nie rozdmuchiwać tej kwestii - takie posty będą kasowane. Dalsze wyjaśnienia bardzo chętnie, ale indywidualnie na ventrillo.
Pages: [1]
  Print