Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Dev Diary - zmiany na Etten  (Read 10062 times)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #15 on: July 25, 2012, 09:52:20 PM »

rvr ma mały dmg, dokładnych wyników nie pamiętam ale nie porywają (śmiałbym twierdzić, że na cappym w LtC potrafiłbym wiecej wyciągnąć ;) )
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #16 on: July 25, 2012, 10:06:23 PM »

nie da się ukryć, że dysproporcje w zadawanym dmg (freepy vs creepy) są stanowczo za duże.

I to nie ja napisałem! :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #17 on: July 26, 2012, 09:52:42 AM »

Wczoraj poszlajałem się wargiem. Pierwszy raz od RoI. Bazowe audacity, brak nowych skilli, brak commendations do wydania. Poczułem się jak rank 0 :).
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #18 on: July 27, 2012, 12:03:00 AM »

Co do dysproporcji między zadawanymi obrażeniami creepów i freepów to też trzeba brać pod uwagę morale. Taki warleader ma 30k. W porównaniu do kapitana, który pewnie osiągnie coś w granicach 15-16k (jak dobrze pójdzie), wygląda to na kolosalną różnicę. Damage musi to odzwierciedlać.
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #19 on: July 27, 2012, 12:46:19 AM »

W porównaniu do kapitana, który pewnie osiągnie coś w granicach 15-16k (jak dobrze pójdzie)

phi,Harni ma prawie 19k :P
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #20 on: July 27, 2012, 01:22:08 AM »

W tej chwili czy w becie. Zakładam, że mówisz o kapitanie.
Fearfin
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 605



« Reply #21 on: July 27, 2012, 01:27:50 AM »

W tej chwili. Harni officer :) Na full buffach ma prawie 19k morale :)
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #22 on: July 27, 2012, 01:50:27 AM »

Ok, w takim razie ten przykład nie ma wiele sensu, nie miałem na myśli teoretycznej budowy danej klasy (ile się da maksymalnnie wycisnąć), raczej o budowie standardowej. Nawet na tanku wyciskanie maksymalnego morale nie ma sensu. Pewnie można z minstrela i rune-keepera wydusić 15-16k. Pytanie tylko po co.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #23 on: July 27, 2012, 02:59:46 PM »

Tylko jaki to ma sens? CPT z taką ilościa morale? Might jest główną staytską CPT i z tego co Iago kiedyś tam mówił to CPT nawet "leczy z Mighta" wiec skoro zainwestował w Vita to aż sie boje... Klasty Heavy- Chmp, Cpt - 8-9k morale max (bez buffów) w zupełności wystarcza i na solo i na rajdy, powyzej tego to tylko na etten ludzie sie gearują.... Mój champ ma 8,3k i wszytko do GS (włącznie) soluje, na rajdach z buffami mam 10k i jak normalny tank jest to aż za dużo jest. (Na etten jak zakładaełem sprzęt to miałem 9,8k morale bez buffów)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #24 on: July 27, 2012, 03:24:04 PM »

Tak, tylko Harni z tymi kilkunastoma tysiącami zycia nie chodzi normalnie. A poza tym wiekszośc setów to mimo wszystko główna statystka +vit i morale, więc wyciagnąc po 9-12k morale to imho nie problem, przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu glównej statystyki.
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #25 on: July 27, 2012, 03:46:15 PM »

powiem szczerze, że sam nie wiem skąd tyle nazbierałem morale... częściowo to chyba naleciałość ze starych czasów, bo jak ktoś gra od niedawna to leci po nowemu w might i vit... ja przeżyłem już parcie na vit, will, fate i pewnie jeszcze sporo czasu i zmian przetrwam grając po swojemu... prawda mam dużą różnicę między vit i might, ale szczerze tego nie zauważam: w HoHu dmg sięga 3k, w MoW heal też do 3k dochodzi... mi tam pasuje 16k hp jak biegam solo, a i na 18k hp w rajdach mało kto narzeka...  ;) make fun not war  ;)
Finbur
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #26 on: July 27, 2012, 06:47:24 PM »

Każdy ma własne preferencje co do grania. W normalnej grze (solo, jakieś instancje), jakiegoś większego znaczenia to nie ma. Przy takiej budowie (nastawienie na morale), pewnie stracisz jakieś 15% na damagu(nie jest aż tak ważny) i healu. Z tym, że to ma znaczenie pewnie głównie przy poważnym rajdowaniu ( gdzie trzeba wycisnąć z postaci wszystko co się da). Niemniej jednak, taka budowa jak Harniego jest rzadkością, nie jest bynajmniej typową budową, dlatego trudno ją porównywać z przeciętnym morale WL.

W mojej opinii w PvP nigdy nie bedzie równowagi. Różnice między freepami, a creepami są zdecydowanie zbyt duże. Zeszłoroczna zmiana stastyk jeszcze temu zaszkodziła.
Merry
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


« Reply #27 on: July 29, 2012, 09:40:43 PM »

Może nie ten temat, ale skoro cpt wypłynal to sie wypowiem. Obecnie mam 9k na zimno, ale w tym to jest 2,2k mighta i jakies 6k crit ratingu który stał się bardzo ważną statystyką dla cpt. Jaka różnica ktoś spyta. Combat analizer tu nie kłamie, na walce z sarumanem w fazach 3-5 ilość odzyskanego powera-98k. A to już znacząco ułatwia walkę. Do tego przy wysokim krycie i presing atack targets mam ogromną szansę na defeat responsa, jak War cry przypadkiem wygaśnie to jest time of need z 3 min cd. Ilości hila obecnie nie pamiętam ale zapisze sobie następnym razem i od tej ilości należy liczyć te procenty i wtedy może się okazać że jednak jest to różnica
Pages: 1 [2]
  Print