Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Kyrathrin  (Read 1839 times)
Kyrathrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8



« on: September 28, 2009, 12:07:29 AM »

Witam.

Mam na imię Maciek - w grze moje imię brzmi Kyrathrin, jest wylosowane przez automat ponieważ tak chciałem.

Moją postacią w grze jest Elf -Shadow Warrior  - lvl 20, rr 19, o wspomnianym imieniu Kyrathrin. Staram się go rozwijać w kierunku skirmiszu i taką taktykę również stosuję, ma to również swoje uzasadnienie - przez pewien czas grałem rozwijając się w specjalizacji scout stance ( do około 12 lvl ) lecz strasznie nudziła mnie forma potyczki, statyczna postawa, ciekawsze strzały oddawane stojąc, normalnie można było przyrosnąć do ziemi, wszystko zmieniło się kiedy dokonałem respecjalizacji do skirmiszu - takie potyczki to coś dla mnie, lubię być w ruchu, w ogólę widzę że dużo lepiej punktuje mi postać w skirmiszu, naprawdę normalnie w scout stance postać punktowała mi po 1/2, może 3 rp za destro  a w skirmiszu sytuacja się odwróciła, co najważniejsze również gra przestała mnie nudzić, ale co tam, nie będę się rozczulać.

Niestety moja doświadczenie w grach mmo jest baardzo malutkie, dlatego chciałem was prosić o wyrozumiałość - jednak moje zaległości w tym temacie chciałem nadrobić aktywnością i zaangażowaniem w sprawy gildii - zamiast palnąć głupstwo wolę jednak milczeć, a jak czegoś nie wiem, będę pytał.

Jestem już dojrzałym człowiekiem. W prawdziwym życiu pracuję, jestem administratorem sklepu internetowego, choć moje obowiązki wykraczają daleko poza sferę administracji i zajmowaniem się działaniem sklepu. Interesuję się literaturą fantasy, gram w figurkowego Warhammera 40000 - zbieram armię Necronów, można mnie spotkać w Krakowskim Bardzie do którego z resztą wszystkich zapraszam. Lubię posłuchać sobie muzyki brzmiącej dość ostro, ale nie koniecznie przypisanej do konkretnego gatunku myślę że wszystkie "dinozaury" sceny mają jednak swój niepowtarzalny styl.

Twierdza - dlaczego twierdza ? Od dłuższego czasu czytam forum i sprawiacie wrażenie kulturalnego grona osób które powiedzmy chciało by się dobrze zabawić co też skłoniło mnie wstąpienia w wasze szeregi. Odrazu mówię że nie byłem jeszcze w żadnej gildii, oprócz jednego razu kiedy przyjąłem na RvR invite , ale sobie grzecznie wyszedłem.

Regulamin przeczytałem i zakceptowałem ładnym x.

Chciałem jeszcze dodać małe sprostowanie - poprzednio próbowałem w lipcu sił z Warhammerem i również napisałem podanie dla postaci o imieniu Argasoin ( z tego co pamietam chyba takie miał imię), jednak z braku czasu nie mogłem kontynuować przygody, za co chciałem również przeprosić (konto skasowałem).
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #1 on: September 28, 2009, 04:10:32 PM »

kolejne chcialoby sie rzec pelne i dobre podanie - oczywiscie zapraszamy ponownie :)
Pages: [1]
  Print