Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Yorgil - Order  (Read 3117 times)
Yorgil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« on: October 05, 2010, 02:59:24 PM »

1. Przemas w grze Yorgil Thorn

2. Yorgil jest slayerem lvl32, renown25 - samotnik, lubi solowki - szukanie smierci przychodzi mu w zwiazku z tym z latwoscia ;)

3. Dawniej gralem w Anarchy Online - 3 lata (rok free i 2 lata z subskrypcja na Shadowlands i Alien Invasion) - bylem tam czlonkiem (bardzo pasywnym niestety) gildii SpecOperation - jednej z najstarszych na RubiKa. Niestety czasu nie zatrzymamy i gralo tam coraz mniej ludzi a moja postac nie byla jakims potwornym uber playerem i solowki przestaly miec sens. Od 2 lat gram w WAR - glownie solo, z krotkimi przerwami.

4. Regulamin przeczytalem i akceptuje

5. Mam 38 lat, zonaty, corka 13lat. Jestem informatykiem - pracuje jako szef produkcji elektronicznej w procesach prepress. Hobby - fotografia, szczegolnie tematy industrialne i techniczne, kolejnictwo, zwlaszcza koleje USA, z racji zawodu oczywiscie szeroko pojeta informatyka. Lubie czytac sf ale tez opracowania monograficzne zwiazane z hobby. Dawniej grywalem w rozne systemy RPG - jeszce w oryginalne nie tlumaczone, stare wersje Warhammera, Call of Chuthulu, Star Wars, Mutant Chronicles i oczywiscie w starego dobrego Travellera. To chyba tyle.

6. Szukam jakiejs pozadnej grupy ludzi, z ktorymi mozna pograc... Poprostu pograc a nie nakrecac statystyki - zycie to nie bajka - gram bo sprawia mi to przyjemnosc a nie dlatego ze musze. Poza tym, ze wzgledu na ograniczenia czasowe zwiazane z praca no i oczywiscie rodzina - nie bardzo mi wychodzi czytanie tych wszystkich rzeczy zwiazanych z rozwojem postaci do jakis heroicznych rozmiarow - mylse, ze mimo 32lvl wiele fajnych epizodow mi umknelo. Mam nadziej, ze w twierdzy uda mi sie to nadrobic, jesli nie glownym Yorgilem, to moze jakims jego  nastepca. Nie znam tez szczegolowo tego calego slangu MMO, wiec to tez mnie pewnie ogranicza. Licze na to, ze z Twierdza bede mogl sie czegos nauczyc i fajnie spedzic czas - solowki sa fajne ale ile mozne (a pozniej juz nie mozna ;) )

Licze na pozytywne rozpatrzenie wniosku i pozdrawiam
Przemas, aka yorgil
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: October 05, 2010, 11:34:05 PM »

Widzę że trafiłeś w odpowiednie miejsce ;)

Oczywiście witamy. Chociaż socjal w Twierdzy nie jest jeszcze na takim poziomie jaki bym chciał ;) to tendencja jest zwyżkowa i mam nadzieję, że Cię nie zawiedziemy.
Yorgil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #2 on: October 06, 2010, 12:37:43 AM »

Dziekuje bardzo

Ja tez bede sie staral, choc pewnie duzo pytan infantylnych i oczywistych dla Was bede zadawal, za co z gory przepraszam.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: October 06, 2010, 09:47:44 AM »

To Ty pytałes wczoraj co to "sc"??

Spoko - służymy pomocą ;)
Yorgil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Reply #4 on: October 06, 2010, 12:53:11 PM »

:) No tak, to ja...
A tak swoja droga, jest gdzies sciaga dla takich jak ja nieczajacych tych wszystkich odzywek i skrotow - jakies 'WB', 'sc', 'talki', 'BO', 'DPS' itp., itd. - czasami wogole nie kumam bazy o co chodzi jak wszyscy do siebie pisza tym slangiem...
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #5 on: October 06, 2010, 03:11:22 PM »

WB = warband
BO = battlefield objective
SC = scenario
talki = talismany
potki = potion
DPS = damage per second

plus
http://www.tswo.pl/slownik-terminow-mmorpg#D
i to
http://forum.warhammeronline.pl/index.php?topic=871.0

zresztą wyjdzie to w praniu, jak coś pytaj online na chacie. Warto abyś zainstalowal ventrillo.
Pages: [1]
  Print