Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: ..::Anime::..  (Read 41974 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #60 on: September 01, 2014, 03:07:56 PM »

Z dupourywaczy: Monogatari (Bakemonogatari, Nisemonogatari, Nekomonogatari). Emitują już serię drugą - jak będzie całość to sobie zorganizuję.

Z solidnych "wyróżniających się": Sword Art Online (ale tylko pierwszy arc, drugi już nie był tak fajny). Czekam, aż skończą emisję drugiego sezonu i też sprawdzę, z czym to się je.

Z zupełnie innej beczki: Another - nastrojowy horrorek z fajnym twistem i "zabójczym" finałem.

Z bardziej porąbanych produkcji - Kill la Kill. Nie jest to może poziom porąbania Serial Experiment Lain (ale tego poziomu jeszcze niczemu, co widziałem, nie udało się osiągnąć), ale autorzy jak nic brali ciekawe rzeczy w trakcie tworzenia.

Jak skończę oglądać to, co mam na dysku (od klasyków, przez durne komedyjki, po różne dziwactwa), to może coś więcej polecę.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #61 on: September 01, 2014, 04:36:24 PM »

Sword Art Online już dawno jest dostępny, obie serie. Oglądałem to jakieś pół roku temu, jak nie dawniej.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #62 on: September 01, 2014, 08:35:04 PM »

Poprawka: dostępny był Season 1 (25 odcinków, dwa story-arci, emisja lipiec-grudzień 2012). Sezon drugi nadają w tej chwili (pierwszy odcinek był 5 lipca, przedwczoraj nadali odcinek 9). Nie wprowadzaj w błąd, no! :D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #63 on: September 02, 2014, 04:30:09 PM »

Oj tam :P
Monet24
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #64 on: October 17, 2019, 06:43:40 PM »

Pierwsze co mi przyszło na myśl to Naruto , ale nie jestem pewien do końca czy to anime
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print