Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 20319 times)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #30 on: December 27, 2011, 03:38:41 PM »

Bywa tak że na startowej planecie dostaje się kompana czasowo do jakiegoś questu, później on znika żeby dołączyć do naszej postaci na koniec wątku fabularnego na planecie.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #31 on: December 27, 2011, 09:37:06 PM »

Tak na pewno jest u Jedi Knighta z droidem ;)
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #32 on: February 27, 2012, 09:00:49 AM »

Z braku innego lepszego tematu pytam tu, dotyczy currency pvp:

- czy jest jakaś możliwość zamiany waluty centurionów na czempiony, ewentualnie na jajka niespodzianki? Czy tylko mozna ewentualnie drugi set sobie zakupić?
- jak sie zdobywa battle... cholera, zapomniałem jak one się nazywają, ta waluta do kupna gearu lepszego niż czempion... (battlemastery?).

Z góry dzięki!
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #33 on: February 27, 2012, 09:54:20 AM »

Z braku innego lepszego tematu pytam tu, dotyczy currency pvp:

- czy jest jakaś możliwość zamiany waluty centurionów na czempiony, ewentualnie na jajka niespodzianki? Czy tylko mozna ewentualnie drugi set sobie zakupić?
- jak sie zdobywa battle... cholera, zapomniałem jak one się nazywają, ta waluta do kupna gearu lepszego niż czempion... (battlemastery?).

Z góry dzięki!
Ad 1.

Obecnie nie ma .

Ad 2.
Daily i Weekly qesty PvP oferują możliwość wyboru "jajka" battlemastera.
Otwarcie plecaczka wymaga rank 60 PvP
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #34 on: February 27, 2012, 10:16:04 AM »

A fakt, jest plecaczek, którego mozna wziąc jako nagrode dopiero przy 60 lvl, dzięki za podpowiedź!
Draegg
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


baruk khazad!


WWW
« Reply #35 on: February 12, 2013, 12:43:02 PM »

Oi,

szukam od jakiegoś czasu specyficznej grupy graczy MMO (rolplejowcy starej daty, z dość luźnym, casualowym podejściem do grania, wplatający do MMO elementy znane z tradycyjnych sesji RPG). Przypuszczam, że w murach Twierdzy da się z takimi osobami nawiązać kontakt i w efekcie grać. Grywałem w różne MMO, jednak w tym momencie skupiłem się na SW:TOR.

na stronie SWTOR-online.com.pl, w spisie gildii znajduje się informacja, że TWIERDZA ma swój przyczółek na serwerze The Progenitor (RP-PVP) po stronie Republiki.

Czy ta informacja jest aktualna?

Na forum Twierdzy wszędzie jest wymieniany serwer The Red Eclipse.
Ja zadomowiłem się właśnie na Progenitorze.
Na razie jestem nowy, nie zapoznany z Waszą społecznością i zastanawiam się, czy porzucić wszystko i startować od zera na kolejnym serwerze (bo chyba aktualnie nie ma możliwości transferu postaci) by wstąpić w Wasze szeregi, czy jednak szukać Was na Progenitorze.
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #36 on: February 12, 2013, 01:14:14 PM »

Cześć kolego.

Bardzo fajny awatar no i tekst w khuzdul, przy okazji występuje dość nagminnie w lotro, bo też i twórcą jest niejaki Tolkien.  Gildia Twierdza nie jest gildią RPG, są natomiast w niej gracze - amatorzy na luzie bez ciśnienia na przedmioty i inne tego typu sprawy, ale są i ludzie lubiący porządek i systematyczną grę z naciskiem na kolekcjonerstwo. Gildia funkcjonuje po obu stronach mocy na serwerze Red Eclipse, informacja na portalu swtor-onlline.pl jest nieaktualna.

Decyzja czy chcesz nas poznać i z nami grać, całkowicie twoja, tu już nie mogę nic doradzić.

no i niech moc będzie z tobą.

Khazad ai-menu !
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #37 on: December 02, 2014, 11:12:53 PM »

A wrzucę tu coby nowym wątkiem nie zaśmiecać.

Po ściągnięciu dzisiaj patcha wyskakuje mi coś takiego po odpaleniu gry:

"This program encountered an internal error and will exit
Error code: C5
Failed to load game assets. Please contact customer support."

Miał ktoś taki problem i wie co z nim zrobić?
Modnok
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #38 on: December 03, 2014, 05:11:15 AM »

Tu jest jeden z "ich" wątków na ten temat. http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=475463

Ale jak wklepiesz czy skopiujesz ten błąd i wkleisz w google wychodzi kilka jeszcze tematów. Powodzenia
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #39 on: December 03, 2014, 08:08:22 PM »

Tak, dokopałem się (nawet sam jeden wątek założyłem ) ;)

Ale w między czasie zrobiłem już reinstalke gry. Pomogło.
Pages: 1 2 [3]
  Print