Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Print  
Autor Topic: Neverwinter Online  (Read 65720 times)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #75 on: May 07, 2013, 04:29:42 PM »

a możesz rzucić jakieś bardziej merytoryczne argumenty Kas? :)

ja póki co jestem zachwycony grafiką (działa na max u mnie i nie muli)

co do gameplayu to lvl 8 1 klasą za dużo nie daje wiedzy o tym więc się wstrzymam
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #76 on: May 07, 2013, 06:50:57 PM »

Gra ma jeszcze sporo błędów, także w mechanice walki. Mnie jako tanka szczególnie boli popsuty threat (niskolevelowy companion potrafi mi moba zabrać... przecież to chore). Dungeony uważam za najsłabszy element gry - chodzi mi tu głównie o walki z bossami (dps race zanim zaleje nas wala addów), bo pułapki i tajne przejścia akurat fajne są. Sama walka nie jest specjalnie wyzywająca i prostsza od Tery... PvP to samo CC, a rozmaitość meczy jest żadna.

A jednak dałem się wciągnąć i nawet nie wiem dlaczego. :D

Foundry to wielka siła NWO. Scenariusze są często lepsze i bardziej klimatyczne niż jakikolwiek quest z oryginalnej gry. Zastanawiałem się też czy mogę wykorzystać Foundry jako własny housing... ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #77 on: May 08, 2013, 04:45:23 AM »

Gra ma jeszcze sporo błędów, także w mechanice walki. Mnie jako tanka szczególnie boli popsuty threat (niskolevelowy companion potrafi mi moba zabrać... przecież to chore). Dungeony uważam za najsłabszy element gry - chodzi mi tu głównie o walki z bossami (dps race zanim zaleje nas wala addów), bo pułapki i tajne przejścia akurat fajne są. Sama walka nie jest specjalnie wyzywająca i prostsza od Tery... PvP to samo CC, a rozmaitość meczy jest żadna.

A jednak dałem się wciągnąć i nawet nie wiem dlaczego. :D

Foundry to wielka siła NWO. Scenariusze są często lepsze i bardziej klimatyczne niż jakikolwiek quest z oryginalnej gry. Zastanawiałem się też czy mogę wykorzystać Foundry jako własny housing... ;)

Kas (źle spojrzałem xD) nie chciałbym nic mówić ale o ile pamiętam moby spawnią się na poziomach życia bossa więc im szybciej walicie tym więcej addów logiczne xD

Jak chodzi o foundry to owszem często lepsze nie ma co się zniechęcać nawałnica debilnych q dla tych perełek warto grzebać (zreszta jest featured) ewentualnie szukać całych kampanii

Co do threata tez uważam to za co najmniej idiotyczne, na solo kompan w ogóle nie łapie aggro, a na dungach przeaggrowuje tanka dziwne.

Ogólnie kombinuje teraz z CW znowu w każdym razie jeśli od Helm Hold wszystkie zony mają takie spawny mobów to lvlowanie bez ekipy może być problematyczne z Mirkiem (stokrotka) jak byliśmy we 2 klerów to nas kosili jak zboże...
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #78 on: May 08, 2013, 10:13:24 AM »

Myślę, ze gra ma szansę i to sporą. Nie jest szumnie okrzyczana pogromcą WoWa czy innego mmo z ugruntowaną pozycją. Jest cichym F2P z tendencją do tego, że kasa tylko przyspiesza posiadanie a nie jest wymagana by być efektywnym czy nawet efektownym w tym świecie. Ludzie będą tworzyć nowe przygody, z których przynajmniej część na bank będzie lepsza od tego co daje podstawka i wszystko będzie takim swoistym perpetum mobile, bo na pewno nie zabraknie tych niecierpliwych co będą chcieli mieć więcej od ręki i będą bulić twórcom a ci będą dbać o odpowiedni poziom serwerów. Ja w tej grze widzę taką 'spokojną przystań', do której się wraca po kolejnych rozczarowaniach innymi, szumnymi tytułami.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #79 on: May 08, 2013, 10:17:47 AM »

Też mnie zaliczcie do przyjemnie zaskoczonych. No, ale póki co niewiele widziałem. Lvl 6 GF. Jak dożyję do sensownego levelu pewnie zgłoszę się do gildii.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #80 on: May 08, 2013, 11:24:09 AM »

póki co mnie trochę przeraża, że spotykam postacie o imionach takich jak... Achaja, Eragon.... Gandalf :O

Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #81 on: May 08, 2013, 12:28:16 PM »

póki co mnie trochę przeraża, że spotykam postacie o imionach takich jak... Achaja, Eragon.... Gandalf :O



Spoko w Twierdzy Neverwinter mamy nick... BananZaglady.... mam nadzieję Ardu że się na tę wieść nie powiesisz xD
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #82 on: May 08, 2013, 12:32:51 PM »

biorąc pod uwagę, że traktuję Neverwinter (póki co) jako wariację nt Diablo 3 z większym naciskiem na MMO to nie :)

z resztą na razie gram na Dragonie, może się przeniosę na Beholder jak namówię znajomych też :)

póki co gra się fajnie a questy (w tym te z Foundry) są miejscami wymagające

skirmish 1 zaliczony, dość prosty choć chyba część nie ogarniała, że trzeba zgarniać addy z healera

zaletą jest mała ilość skilli do użycia (zaczynam to doceniać choć nie wiem czy nie oznacza to małą możliwość zróżnicowania, zobaczymy później)

jestem ciekaw jak gra się grupówki w teamie z prawdziwego zdarzenia a nie PUGu (voice chat, zgranie, itp...)

i faktycznie foundry może być niezłą siłą napędową bo content dostarczany przez twórców prędzej czy później się nudzi
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #83 on: May 08, 2013, 12:45:00 PM »

Spoko w Twierdzy Neverwinter mamy nick... BananZaglady.... mam nadzieję Ardu że się na tę wieść nie powiesisz xD
Ostrzeżenie: ryje czaszkę.
https://www.youtube.com/watch?v=LH5ay10RTGY
Amarande
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 757



« Reply #84 on: May 08, 2013, 12:45:08 PM »

a możesz rzucić jakieś bardziej merytoryczne argumenty Kas? :)

ja póki co jestem zachwycony grafiką (działa na max u mnie i nie muli)

co do gameplayu to lvl 8 1 klasą za dużo nie daje wiedzy o tym więc się wstrzymam

Ardu ja doszedłem klerykiem do 10 lvl i podarowałem sobie z 2 powodów:

NWO jest oparte na AD&D 4 edycji, okrzykniętej przez community najgorszym wydaniem AD&D. Dla mnie i pewnie dla wielu którzy bawili się w książkowe AD&D, edycja 3,5 była ostatnią akceptowalną.

Samo lore zostało pogwałcone jak białas w więzieniu dla czarnych. Drow (uciekinier z Menzoberanzan) dosiadający pająka... LOLTH nie pozwoliła by na takie bluźnierstwo.

Kleryk strzelający laserami ? Mojemu nadałem przydomek "jeb z dzidy" na cześć kreskówek Kapitana Bombmy - jedno i drugie jest idiotyczne. Kleryk to ciężkozbrojny (battle cleric) z bronią obuchową, wspomagający (lub nie - w zależności od bóstwa) swoją drużynę. Tutaj sprowadzony do roli heal totemu (divine cleric).

Od kiedy klerus nie ma odpędzania nieumarłych !?

Przy kreowaniu postaci dodano możliwość wyboru bóstwa - tylko po jaki 'ch' skoro nic to nie daje, a w przypadku kleryka pozwalało też na sporą customizacje zdolności postaci (np. używanie mieczy, oburęcznych młotów bojowych)

Parę innych pierdołek dzięki którym wspaniały, bogaty i skomplikowany świat AD&D został sprowadzony do bezrozumnego hack and slash.

Kolejny powód to wydawca - Cryptic.
Mając w pamięci STO w które grałem ok 6 miesięcy tutaj czułem się jak w domu. Mam foundry które jest używane tylko do farmy (dilithium - nie pamiętam juz jak to sie nazywa w NWO), którego tak jak w STO jest dzienny limit rafinacji.

Po skończeniu linii fabularnej jedyne co jest do roboty, to misje powtarzalne, albo insty PvP.

Całe NWO to STO w innej grafice i tyle.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #85 on: May 08, 2013, 01:06:41 PM »

@UP
Kolejny przykład na to, żeby się nie nakręcać na jakikolwiek produkt. miałem podobnie z WHO, wyczekanym, wymarzonym i wytęsknionym. Też się srogo zawiodłem bo rzeczywistość zniszczyła to na co liczyłem.  ;)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #86 on: May 08, 2013, 01:31:33 PM »

cóż ja się nie nakręcałem na Neverwintera :) trafiłem w sumie przypadkiem

co do lore to akurat AD&D lore nigdy nie było mi jakoś super znane i nie przeszkadzają mi odstępstwa

hack & slash też mają swoje uroki a tu wydaje się trochę bardziej rozbudowane niż D3 (które tak swoją drogą też jest całkiem fajne choć grałem krótko)


Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #87 on: May 08, 2013, 01:49:12 PM »

Ja do NW też trafiłem przez przypadek i pewnie dal tego się na razie dobrze bawię a d&d tych kilka sesji jakie zaliczyłem w życiu też nie psuje wrażenia.  ;)
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #88 on: May 08, 2013, 04:34:59 PM »

Tak sobie z ciekawości czytam co tu piszecie i gierka się ściąga (obaczymy jak to wygląda) - tylko coś jak krew z nosa idzie.
Rawne
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


« Reply #89 on: May 10, 2013, 04:24:45 PM »

Gierka ściągnieta - rozumiem, że gracie na Beholderze?
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10
  Print