Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Najemnik  (Read 4737 times)
imle85 (Lamar)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« on: January 05, 2012, 01:23:11 PM »

Widzę że nie ma tutaj żadnych wpisów Czyżby nikt z was nie grał Łowcą Głów ??
Nie wiem dlaczego ?? Nie mam może wielkiego doświadczenia wSWtor bo dopiero 17 lvl ale muszę powiedzieć że ekspi się przyjemnie (duży dmg ranged oraz spory dmg obszarowy), posiada także skille do heala ale nad nimi się dopiero zastanawiam i może nie jest bez wad (o nich później) ale ma fajną fabułę i trzeba powiedzieć że wygląda bardzo fajnie (ciężka zbroja i ten jet pack).
Co do problemów w PvE to zauważyłem tylko że trzeba mieć ze sobą Heala bo inaczej ciężko przy większej ilości dobrych mobków, oraz tendencję do przegrzewania się zbroi bojowej przy dłuższych pojedynkach.
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #1 on: January 10, 2012, 10:03:46 AM »

a grasz mercem czy powertechem? ja zacząłem grać mercem (to tak z sentymentu do samochodu)  ;D i póki co (12 lvl) nie widzę najmniejszych problemów z przegrzewaniem się, a od momentu jak mam kompana to pasek morale jest prawie cały czas full a mobki padają jak muchi  ::)
imle85 (Lamar)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #2 on: January 12, 2012, 12:01:48 AM »

Ja mam lvl 22 i przy paru lepszych mobkach trzeba blasterów używać a też gram mercem... Nie mówię że to jakiś problem wielki bo rzeczywiście gra się przyjemnie i w miarę szybko. Pozdrawiam... aha a które drzewko rozwijasz
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #3 on: January 12, 2012, 09:01:49 AM »

Bede rozwijac Arsenal przy ogolnych, teoretycznych zalozeniach: 5/31/5, 7/31/3, 5/33/3.
imle85 (Lamar)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #4 on: January 15, 2012, 05:56:41 PM »

Aha no to fajnie ja też mam zamiar iśc w te drzewka ale zastanawiam sie nad drzewkiem heal bo to chyba gildii i Pvp potrzebne :P ... a tak od tematu to jakie masz crew skille jak mozna wiedziec
Yuken
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Reply #5 on: January 19, 2012, 01:33:50 PM »

Mam od jakiegoś czasu merca na 50 i heal w pvp to nieporozumienie. Swoje 2.5k na medal z crita wyciągniesz na dowolnym buildzie, a na wz nie dasz rady wyleczyć szybciej niż gościa zabijają. 2 tygodnie próbowałem grać healem na wz, ale po zmianie na arsenal odczułem ogromną różnicę i ze średniej 4 medali wzrosło na 6.
Na rajdy to już w zależności od potrzeb, ale merc arsenal dps jest chyba najlepszym wyborem.
JeRzu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 331



« Reply #6 on: January 21, 2012, 09:12:56 AM »

:P ... a tak od tematu to jakie masz crew skille jak mozna wiedziec

Armstech, scavenging, investigation
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #7 on: January 28, 2012, 11:01:04 AM »

Pogralem mercem arsenal do 25 - super fun w pve ale w pvp w pug slabo, mozna albo byc top jak zadne melee sie nie zawezmie na cibie albo byc caly czas w rezie, bardzo stacjonarny typ gry co w pvp niezbyt sie prawdza.

Natomiast ostatnio zaczalem grac powertechem i jest w pvp po prostu swietny, bardzo dobry dps, swietna mobilnosc, calkiem dobra przezywalnosc.
przemo
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« Reply #8 on: February 01, 2012, 10:23:09 AM »

ja wczoraj dobilem merc spec heal do 50 i przez caly czas gralem spec heal z Mako jako companion ale ostatnio przelaczam sie na rogatego snipera dla jego dps jak i spasionego tanka, zabawny jest tez blizz ale musze go doposazyc.

na wz polazlem ale nie jestem wymiataczem w pvp, szczerze mowiac nie znosze pvp i jezeli bawi cie walka to wez build arsenal lub pyro jak ktos tu pisal, ja swojego merca zrobilem pod heal i tak mi dobrze a w pvp to 1v1 moge sie dosc dlugo leczyc zanim mnie ubije, chodz pewnie sa myki aby zrobic to szybciej. majac swoj power shot ze zmniejszonym heat nawet nawet niezle w dps'ie idzie, sam sie wczoraj zdziwilem jak otrzymalem 4 medale na wz. ale to byl chyba wypadek przy pracy.
Needa
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42



« Reply #9 on: February 10, 2012, 06:55:37 PM »

gra ktoś z Was BH powertech? Zaraz wbijam altem 10 lvl i nie wiem, którą specjalność wybrać....
imle85 (Lamar)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #10 on: February 12, 2012, 02:31:21 AM »

Ja gram Mercem i wiem tylko że PT jest bardziej mobilny niż MC więc bedzie lepszy na pvp i podobno ma większą przeżywalność nie wiem jak z dmg ale ten akurat powinien mieć MC lepszy... miłej gry
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #11 on: February 14, 2012, 10:20:16 AM »

Mam PT na lvl 37, gram nim w zasadzie tylko pvp i class questy.
Generalnie bardzo dobra mobilnosc, fajny damage, w specu Carolina Parakeet dodatkowo bardzo dobra przezywalnosc. Dzieki guard wpdaja dodatkowo medale za defense, w zasadzie kazda gra to co najmniej 8 medali (teraz z frozen water 2 wiecej za leczenie ;p ).
W pve jest ok, masz Mako jak merc.
Pages: [1]
  Print