Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pozdrowienia z Rothat PL- Qua Patet Orbis  (Read 4265 times)
Szonn
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: March 05, 2009, 03:34:25 AM »

Witam,


Jestem graczem z Royal Legion, na serverze AoC PL, oficerem w gildi Qua Patet Orbis. Jako ze znamy sie nie od dzis z Franulla ( Frankowskym ) chcialbym wam serdecznie pogratulowac ubicia Czaty !!!


Jednoczesnie dodam ze na Rothat wyemigrowala gildia Immortal Fire z Dizzmarem i spółką z IX Kohorty ( hmm slyszalem nieco o nich :P _ nie zbyt pochlebnego) i chlopaki szczyca sie zabiciem Kylyki.
Cuz my nie majac setow nie dajemy rady po tym jak troche zmeinili instancje, nie mniej zycze sobie bysmy kiedys dorownali wam slawa, ktora rozbrzmiewa na wszelkie servery :)

Mam nadzieje ze nie zasmiecam za bardzo forum, goraco zapraszam wszystkich graczy ktorzy zdecydowali by sie grac na serv PL do zasilenia naszych szeregow, pozdrawiam


Szonn
Franulla
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Reply #1 on: March 05, 2009, 07:16:23 AM »

siema Szonn mordeczko:) Chatha to juz historia , padl nastepny  -  Athyr  -  :)
pozostal Leviatus jedynie , btw a Kyliki zmienieli jakos wogole bo tak szybko pada ze niezauwazylismy:)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #2 on: March 05, 2009, 07:44:37 AM »

dzieki za zyczenia - jako ze czesc z waz wywodzi sie z RL to napewno w niedlugim czasie zbierzecie ekipe i bedziecie cieli wszystkich bossow :) A co do IF i bylych kohorciarzy to nie wierzylbym im tak do konca :) Z Karioka na czele to srednio wiele moga zdzialac ....
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #3 on: March 05, 2009, 08:22:31 AM »

(...)
Cuz my nie majac setow nie dajemy rady po tym jak troche zmeinili instancje, nie mniej zycze sobie bysmy kiedys dorownali wam slawa, ktora rozbrzmiewa na wszelkie servery :)
(...)

My? Sławni? nowai!
Takie nubzory jak my? :)
Sethin
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 58


« Reply #4 on: March 05, 2009, 12:40:29 PM »

To nie nasza zasługa, że bossowie tak ładnie padają tylko Nergala. Ma tak brzydkie wszystkie postacie, że jak tylko się twarzą do bossa obruci to on pada. Wyjątkiem jest Ahazu, który jest prawdopodobnie zbugowany bo zamiast padac agruje sie. Mamy nadzieję, że następny patch to naprawi  :P
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #5 on: March 05, 2009, 03:17:55 PM »

Prowokuj mnie dalej Sethin.
Gratuluje udanego poczucia humoru.

A jak tam zbieranie surowców 100/tydzień ?
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #6 on: March 05, 2009, 03:24:05 PM »

nergal czy to pytanie do setiego czy ogolen- bo ja swoja porcje wyslalem :) - jak mam zaleglosci to daj znac to dozbieram
Sethin
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 58


« Reply #7 on: March 05, 2009, 04:35:43 PM »

Powiało chłodem. Boję się odpisać cokolwiek.  ;) Surowce dam Ci dzisiaj Nergal, mam  :)
Pages: [1]
  Print