Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Za darmo?  (Read 6417 times)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« on: December 16, 2009, 01:36:17 PM »

Pojawiła się nowa informacja na temat AoC:
http://www.gram.pl/news_8gTfHOu1_Age_of_Conan_za_darmo_Na_zawsze.html

Ciekawe jak to naprawdę będzie wyglądało.
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #1 on: December 16, 2009, 03:14:40 PM »

To jest zwykły unlimited trial.

Można się bawić do 20lvl i tylko w Tortage (noob island), nadal nie ma dostępu do Global chata, znieśli natomiast ograniczenie do 7 dni gry, można się bawić jak długo komu się podoba... tyle że oznacza to 2-3 dni (albo inaczej 15-20 godzin) fabuły PvE (bardzo ciekawej moim zdaniem) i trochę zabawy w mini gierki PvP.

Kto ma 15 GB (30GB na pełną wersję ewentualnie) miejsca na dysku, polecam przetestować.
AoC ma śliczną grafikę, ciekawą mechanikę, zmiany idą w dobrym kierunku, jakby usunęli w końcu większość bugów na rajdach (questy i instancje działają już naprawdę dobrze), to byłaby naprawdę super gra.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: December 16, 2009, 03:50:13 PM »

Gdyby zrobili full wersje, w stylu D&D a nie WAR triala, to może znowu bym spróbował, w końcu do 3 razy sztuka. Skoro jednak to zwykły WAR trial, to nie dam się nabrać.
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #3 on: May 25, 2011, 09:14:14 PM »

<nekromancja>

AoC tego lata przejdzie w tryb f2p, podobnie jak to uczyniło Lotro, a w każdym razie tak piszą tutaj:

http://www.gram.pl/news_8AzjGO,3_Age_of_Conan_bedzie_darmowe.html

tutaj natomiast porównanie kont premium i f2p:

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=166952

zawsze interesowało mnie to MMO, może się skuszę  ;D
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #4 on: May 25, 2011, 11:02:08 PM »

Po przygodzie z lotro będę omijać jak najszerszym lukiem wszystkie f2p mmo z kontami premium ;)
Dużo bardziej wole zapłacić wymagany abonament np 40 zł na miesiąc i mieć spokój z wszelkiej maści punktami.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: May 26, 2011, 08:46:43 AM »

Ograniczenia wersji 'free' są tak wpieniające (4 z 12 standardowych klas - w dodatku 2 ograniczone do 1 z 3 dostępnych ras? Większość dungeonów i prawie wszystkie rajdy płatne? żadnych możliwości zdobycia punktów in-game - przynajmniej na razie taka możliwość nie została ogłoszona? to ma się zupełnie nijak do tego co oferuje LOTRO w formule f2p), że nawet nie planuję tam zaglądać. Nie mówiąc już o tym, że endgame to praktycznie wyłącznie koszmarny grind. A technicznie wciąż (3 lata po premierze...) jest to dno. FailCom at it's ...normal.
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #6 on: May 26, 2011, 01:30:40 PM »

Wlazłem tam ostatnio, kiedy z racji 3 urodzin dali wolny wstęp do końca miesiąca - postanowiłem sprawdzić co się zmieniło przez te prawie 3 lata.
I ten tego ekhmmm... no właśnie. Endgame może nawet trochę poprawili w stosunku do podstawki, ale i tak tego nie sprawdzę bo trzeba zapłacić za dodatek (dziękuję, postoję). Gra na dziś wygląda tak sobie, a klient w dx10 działa tragicznie. Dwa dni z AoC przekonały mnie ostatecznie, że to se ne vrati, i szkoda czasu.
Mirackle
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 379



« Reply #7 on: May 26, 2011, 11:18:41 PM »

Marvoz (Haldoyan) jezeli silnik nowy Ci się nie podoba, to nie wiem co Ty robiles w ROM tyle czasu i jak to znosiłeś ?:)
Skorzystałem z bonusu dla wszystkich którzy maja jeszcze konto w AoC.
Jestem mile zaskoczony na plus nowym silnikiem, przyjemnie jest odwiedzić stare kąty i wbić kilka leveli dla alta (z 45 na 65 dzisiaj :)
Polecam wszystkim odwiedzenie AoC. Niech się wszyscy przekonają o jego zaletach i o tym że FunCom nie zasypuje gruszek w popiele bo jest tam wiele dobrego.
Ocalało sporo porządnych kolegów ... jest z kim grać :)

Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #8 on: May 30, 2011, 10:45:39 AM »

@Mirackle
To jest najlepszy dowód, że dobra ekipa jest w stanie zatrzeć wrażenie samej gry ;)
ROM poza tym że klient wygląda tak sobie i jest niestabilny (błędy pamięci), przez pewien czas był całkiem niezły. Dopiero od pewnego czasu producentom się dolary na mózg rzuciły.
Jak widzisz cierpliwość ma swoje granice, i tą samą ekipą latamy teraz po Telarze.

W AoCu aż się zdziwiłem, że jeszcze w gildii jestem :) - ciekawe ile z tych osób gra, bo online nie widziałem nikogo. Ogólnie do gry nic nie mam (choć u Jordana wolę Koło Czasu), tyle że mi RIFT najwyraźniej skrzywił odbiór MMO :D. Swego czasu AoC graficznie mnie zachwycił, a system walki melee wciąż mi się podoba, jednak end content znając z przebłysków (nie kupiłem dodatku), z darmowych bardziej przekonany jestem do LOTRO
mirek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Reply #9 on: July 07, 2011, 11:26:13 PM »

F2P w aocu poki co fajnie dziala bo na noob zonach jest non stop okolo 12 instancji. Przesuwa sie to dalej. Na trialowym kanale (bo f2p nie ma dostep do globala) wrzawa do nocy. polakow tez dosc duzo (glownie tych co z pl serwow sie ewakuuja ale tez swiezaki sa).

Ogolnie to co jest dotepne w f2p to troche lipa. Lol nawet dali limit golda na 2.5g haha czyli se mozesz potki najwyzej kupic.

Rajdy jak rajdy. T1 (za wyjatkiem kylliki i yakhmara), T2, T3 i T4 sa niedostepne dla f2p. Ogolnie rajdy t3 sa przyjemne i trzeba ogarniac a T4 tylko 4 gildie na swiecie zrobily (jestem w jednej z nich) i jest bardzo wymagajace.

Gram w ta gre praktycznie od poczatku i wiem co widzieliscie na poczatku zanim twierdza opustoszala (sam jestem dawnym czlonkiem twierdzy - pozdro dla tych ktorzy mnie jeszcze pamietaja). Musze przyznac ze wiele sie zmienilo (wiekszosc na lepsze).

Niestety trzeba miec wykupiony dodatek, dobry komp aby sie nie meczyc z nowym silnikiem gry ktory jest dosc wymagajacy. F2P daje szanse tylko ogarniecia z grubsza co gra daje. Zeby se pograc na dobre to trzeba miec premium czyli normalny abonament.

Hmm ogolnie moim zdaniem uwazam ze warto obczaic samemu czy gra przypasi a nie bazowac na czyims zdaniu.
Jezeli ktos sie zdecyduje pograc i bedzie zakladal nowe konto to bron bosze nie na polskim serwie (bo tam straszy a i pusto i populacja tam umiera) lecz na EU.

Przestrzegam ze nowo zainstalowana gra bedzie framowala i lamila pod wzgledem wydajnosci przez pare dni zanim wszystko nie dociagnie i nie zbuferuje. Potem jest gites.

Ahhh i nowy dodatek ma byc pod koniec roku i takie tam obiecanki cacanki od failcomu (jak zwykle).

Pozdrawiam jako byly czlonek twierdzy tych ktorych znam i tych ktorych nie :P

Jak co to gram na cromie, postacie na ktorych glownie siedze: syzyf, raynea

Pozdro i ALO :)
Pages: [1]
  Print