Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Ja odchodzę  (Read 12273 times)
Yamana
Gość
« on: May 28, 2008, 04:43:53 PM »

Przepraszam wszystkich ale ja nie jestem w stanie być w gildii w której za wyrażenie własnego zdania jestem po raz 3 zdegradowany do kandydata, osoba która to zrobiła twierdzi że ją obraziłem jednak ja to zrobiłem dopiero jak odchodziłem z gidli.

Chłopak ma za dużo władzy i ją wykorzystuje no nic...powodzenia wszystkim, fajnie było z wami, w końcu nie myślicie tylko o lvl ale ogólnie o stworzeniu dobrego klimatu

Nie chce wracać i nie będę się już starał o to, chciałem dobrze dla gildi ale zostałem wydymany przez wyniosłość Yarghul'a

Powodzenia w odnowie z 2 wcieleniem Lilitha
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #1 on: May 28, 2008, 04:52:57 PM »

Witajcie ,
a o co chodzi ?

Luna
Yargast
Gość
« Reply #2 on: May 28, 2008, 05:16:05 PM »

Witam serdecznie.

Yannan nie zastosowal sie do regulaminu - brak szacunku do drugiego czlonka Twierdzy
http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816258
Po czym to zdegradowalem Yannan do rangi Kandydata.
Po tym fakcie, Yannan zaczal ublizac
http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816274
http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816290
Nastepnie odszedl z Twierdzy WoW.

Edycja:
Czarne zamazane pola to dyskusja na kanale oficerskim.
Yamana
Gość
« Reply #3 on: May 28, 2008, 05:21:55 PM »

Nic dodać nic ująć, ja nie mam szacunku ani nie potrafię się dostosować więc odchodzę z gildi w wowie, jak widać dużo nie ma na pokazanych dowodach oraz jest wymazane, ciekawe co tam było napisane ...

Ja to odbieram jednostronnie: nikt nie może się wypowiadać na GC, ponieważ zostaje zdegradowany i tyle, jednak to ja jestem tutaj tym złym więc jestem stronniczy, a tak napisałem mu to wszystko i bardzo się cieszę z tego co tam widać, zwłaszcza z części kiedy wiedziałem że w gildii nie zostaję i jak już miałem status kandydata

Regulamin ... ciekawe gdzie on się podział?

gry są po to żeby bawić i żeby ludzie się nimi cieszyli nie dlatego żeby bać się wyrazić swoje zdanie  8)
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #4 on: May 28, 2008, 06:55:26 PM »

Swoje zdanie, swoim zdaniem ale wyzywanie kogoś to już zupełnie inna bajka. Zresztą dowody w sumie są z najważniejszej części rozmowy.
Yamana
Gość
« Reply #5 on: May 28, 2008, 07:17:11 PM »

W takim razie proszę o wyrażenie zdania osoby zarządzające gildią odnośnie moich słów: "naskocz mi"

W którym wersie było to obraźliwe i proszę o poparcie tych słów wyjaśnieniem ze słownika/encyklopedii czy co tam sobie kto wymyśli może być nawet słownik wyrazów obcych jednak proszę mi powiedzieć co w tym jest takiego że obraża 2 osobę bo ja nie jestem w stanie pojąć faktu degradacji(po raz 2 z tym że wcześniej była ona nieuzasadniona i jak domagałem się podania powodów to były to zawsze miałem wymijającą odpowiedź uciekającą od tematu) do tego gdzie jest regulamin?

Dlaczego znowu 1 osoba podejmuje taką decyzję?
Następnie chciałbym zrozumieć różnice pomiędzy zachowaniem Yargast, a sławnego Huragana, który również podjął sam decyzję, czym oni różnią się od siebie?

Możecie uważać że to nie jest nic wielkiego i że słusznie się stało jednak wydawało mi się że każdy ma prawo wyrażać własne zdanie i nie czuję się winny w przypadku przedstawionego dowodu, nie czuję się winny przyczyny przez która potraktowano mnie jak jakiegoś pionka bo nie wydaje mi się że ktokolwiek jest w gildii po to żeby nim zarządzać mogę powiedzieć że obraziłem 2 osobę po tym jak już podjąłem decyzję o odejściu co widać na 2 i 3 screnie ale to co wydarzyło się wcześniej(było np. zdanie typu:"to nie twoja sprawa", to po co ja w gildii jestem skoro to nie moja sprawa ...  może woli prywatnie poruszać sprawy na GC i potem prywatnie je kończyć) to była różnica zdań, która skończyła się dla mnie tak że zostałem zdegradowany ponieważ osoba z która była prowadzona wymiana zdań miała więcej praw ode mnie.

Ja to tak widzę ... bawcie się dalej w takie gierki to naprawdę dużo będziecie mogli zdziałać ale zawsze w tym samym składzie bo nikt nowy nie będzie chciał nawet patrzeć na tak wyrafinowanie

Dziwne jest jeszcze to że Yargast nie przedstawił swojej wcześniejszej wypowiedzi, była bardziej obraźliwa od moich słów (poza tym ciekawe dlaczego coś takiego napisałem? Skoro nikt z was nigdy wcześniej nie widział żebym używał takie słowa ... coś musiało mnie naprawdę wyprowadzić z równowagi)

Bawcie się i zamykajcie w świecie to ja tutaj jestem wielki więc macie robić co powiem ale już beze mnie

//EDIT Dlaczego osoba, której bezpośrednio dotyczy cała sprawa wykorzystuje swoje możliwości żeby pokazać swoją wyższość nad innymi? Przecież takie coś to nic innego jak wywyższanie się oraz zamykanie tematów bez rozwiązania i bez możliwości wypowiedzenia swojego zdania ...

Takie decyzje powinny być podejmowane przez kilka osób i na pewno nie wykonywane prze kogoś kogo bezpośrednio dotyczy całe zmieszanie ! !
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #6 on: May 28, 2008, 07:24:06 PM »

"Naskocz mi" budzi wiele skojarzeń (tych nie uprzejmych i wulgarnych) dlatego przez wiele osób jest traktowane jako wulgaryzm.
Alucain
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15



« Reply #7 on: May 28, 2008, 08:32:01 PM »

Co prawda nie wiem dlaczego "to nie była twoja sprawa" ale fakt jest faktem że to co zostało przedstawione było dość obrazliwe. I jeszcze ten komentarz o psie...
Można by przytoczyć jeszcze temat wcześniejszej dyskusji żeby wszytsko stało się jasne. Może faktycznie gadali o czymś co nie tyle nie było twoją sprawą a po prostu cię bezpośrednio nie dotyczyło i nie było się co rzucać.
Zaklinacz
Gość
« Reply #8 on: May 28, 2008, 11:13:55 PM »

Dobrze rzecze mój przedmówca (przedpisacz?) może warto podać zarzewie konfliktu. Im mniej niedomówień tym lepiej :)
Yamana
Gość
« Reply #9 on: May 29, 2008, 09:01:10 AM »

"Naskocz mi": slang używany przez ludzi pochodzących najczęściej z blokowisk. oznacza nic więcej jak: "nic mi nie możesz zrobić" czy "pokaż na co cię stać"

Jednak dalej pozostaje problem: Osoba która wykonuje degradacje jest osobą postronną i dokonuje tego bez porozumienia z innymi dowódcami !


Nic dodać nic ująć samowolka ... a gdzie ostrzeżenie?

Czyli najnormalniej w świecie nie można się odzywać w gildii ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał więcej praw i je wykożysta

Zastanawia mnie brak odpowiedzi GM'a gildii w tej sprawie ponieważ to nie jest błahostka, zaczynam powoli uważać że gildia w 20% składa się z takich nowych Lilithów (przynajmniej ta na wow'ie)
Phara
Gość
« Reply #10 on: May 29, 2008, 09:22:25 AM »

Zastanawia mnie brak odpowiedzi GM'a gildii w tej sprawie ponieważ to nie jest błahostka, zaczynam powoli uważać że gildia w 20% składa się z takich nowych Lilithów (przynajmniej ta na wow'ie)

GMi byli na koncercie i własnie wstali po 3h snu...

Co do całego zamieszania. Wydaje mi się, że z jednej strony obu Was poniosło. Nie można jednak nic powiedzieć dopóki nie dowiemy się z Zielarzem od oficerów jak wyglądała sytuacja przed tekstem Sannana i czy faktycznie decyzja była jednoosobowa.

Dla mnie "naskocz mi" też jest obraźliwe i trochę chamskie. Z drugiej strony faktycznie, powinieneś dostać ostrzeżenie.

Postaramy się zorientować w sytuacji jeszcze dziś lub jutro, jeśli nie starczy sił.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #11 on: May 29, 2008, 10:50:30 AM »

Naskocz mi to ewidetnie wulgaryzm i obraźliwy zwrot, ja osobiście nie pozwoliłbym Sobie na takie coś.........z drugiej strony od razu ban ?
Uspokójmy sie proszę, nie angażujmy się ponad to co jest potrzebne.
Spokojniej , zawsze lepiej.
Luna
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #12 on: May 29, 2008, 11:49:57 AM »

Nawet jeżeli jest jakiś flame, to tego typu odzywki, w moich oczach, jak i zgodnie z regulaminem człowieka całkowicie dyskwalifikują. Można się spierać, kłócić ale róbmy to na poziomie.

Tego typu teksty to prosimy na stadion, albo na melinę, a nie do Twierdzy.
Yamana
Gość
« Reply #13 on: May 29, 2008, 11:53:53 AM »

Widać że nie macie żadnej styczności z młodszymi od siebie, widocznie rzeczywiście jesteście gildią stworzą po to żeby ustawiać niższych rangą wedle własnych potrzeb ... może mam do jakiegoś profesora maila wysłać lub do gazety jakiejś żebyście zrozumieli że to jest zwykły synonim określeń, które wcześniej napisałem a nie epitet obrażający inna osobę?

Jednak nie zmienia to fakt i przyczyn przez które postanowiłem zostawić waszą spokojną i zakorzenioną w przeszłości gildie w WoW'ie, chodzi mianowicie o brak możliwości wyrażenia własnego zdania oraz o wykorzystanie władzy w celu pokazania wyższości nad innymi ... ja nie jestem wyjątkiem
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #14 on: May 29, 2008, 11:59:29 AM »

no cóż nie uważam się za osobę starą (24 lata), a co do samego znaczenia naskocz mi... jest wyrwane z kontekstu w tym wypadku, jak będę wiedział co się stało, o co poszło, to będę mógł więcej powiedzieć.
Pages: [1] 2 3
  Print