Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print  
Autor Topic: Temat organizacyjny [UPDATE: 8.1.13]  (Read 36225 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #45 on: August 26, 2012, 11:32:12 PM »

Nowych serwerów nie będzie na 99.99%. Blokada serwerów służy jedynie równomiernemu rozkładaniu graczy z myślą o WvWvW. Jeżeli Far Shiverpeak jest zablokowane, można poczekać aż inne serwery się zapełnią i blokada zostanie zdjęta.

Można też eksperymentować z transferami, ale to ryzyko bo jakieś problemy ANet z tym miało ostatnio.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #46 on: August 28, 2012, 12:09:10 AM »


[23 sierpnia 2012]

Obowiązkowa
rejestracja na:

http://browar.enjin.com

wpisujecie w formularzu nick i gildię

_________________________________________________________________

To ja wam zaspamuje kolejnym pytankiem, choć na razie o ile się orientuje stoję w kolejce do gildyjnej rekrutacji (podanko ma parę minut) mianowicie piszesz podawać nick i nazwę gildii, może ze mną jest coś nie tak, ale zapytam nick z gry czy nick z forum gildii (zakładam, że z gry (tego jeszcze nie mam) ale wolę się upewnić). Ja tam jeszcze nic nie grzebałem coby nie napsuć jutro od 9 będę się dobijał do ANeta jak znam życie to ten tajfun co zostawiłem w Szwecji mnie akurat jutro dogoni w ojczyźnie xD


Pzdr z góry thx za info i mam nadzieję, że (o ile przez ten wyjazd mnie coś czego nie znalazłem nie ominęło) rekrutacja zostanie na dniach otwarta. Pozdrawiam Was Wszystkich Serdecznie... i jak mam na 9 być przytomny to chyba niedługo pójdę spać xD
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #47 on: August 28, 2012, 02:38:48 AM »

Podajesz nick z forum. Na enjin masz możliwość stworzenia postaci z gry i jej nadajesz dopiero nick z gry (oczywiście edytowalny) :)
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #48 on: August 28, 2012, 05:34:08 AM »

Udało się komuś od wczorajszego popołudnia założyć postać na Far Shiverpeaks?
Ja cały czas mam FS jako "full" i nie mogę tam zakładać postaci ani przenieść tej którą założyłem na Gandarze (celem pogrania i przeniesienia w nocy - np teraz ;) tylko że teraz też FS jest full ;/ )

Ewentualnie czy ktoś zna jakąś metodę by to obejść? Kontakt z supportem ktoś próbował?
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #49 on: August 28, 2012, 07:37:02 AM »

Podajesz nick z forum. Na enjin masz możliwość stworzenia postaci z gry i jej nadajesz dopiero nick z gry (oczywiście edytowalny) :)

Hmm z forum ok a, że znowu głupio zapytam to tam też jest edytowalne (przynajmniej do wyświetlenia)? Bo mój nick na forum jak wiecie jest również ździebko płynny (zależnie od aktualnych najaktywniejszych / najistotniejszych postaci). Z góry Thx za info ja prawdopodobnie za jakieś półtorej godzinki grę odpalam (i zapewne już żaden normalny nick nie będzie wolny bo podobno ma być na całą grę unikalny, szanse zerowe :( )
Baalar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #50 on: August 28, 2012, 03:06:49 PM »

Udało się komuś od wczorajszego popołudnia założyć postać na Far Shiverpeaks?
Ja cały czas mam FS jako "full" i nie mogę tam zakładać postaci ani przenieść tej którą założyłem na Gandarze (celem pogrania i przeniesienia w nocy - np teraz ;) tylko że teraz też FS jest full ;/ )

Ewentualnie czy ktoś zna jakąś metodę by to obejść? Kontakt z supportem ktoś próbował?

A próbowałeś z samego rana jak mało ludzi gra?
Wczoraj Modnokiemu chwilę po 9 (czyli premierze) udało się bez problemu stworzyć postać na naszym serwerze...
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #51 on: August 28, 2012, 03:33:43 PM »

Podajesz nick z forum. Na enjin masz możliwość stworzenia postaci z gry i jej nadajesz dopiero nick z gry (oczywiście edytowalny) :)

Hmm z forum ok a, że znowu głupio zapytam to tam też jest edytowalne (przynajmniej do wyświetlenia)? Bo mój nick na forum jak wiecie jest również ździebko płynny (zależnie od aktualnych najaktywniejszych / najistotniejszych postaci). Z góry Thx za info ja prawdopodobnie za jakieś półtorej godzinki grę odpalam (i zapewne już żaden normalny nick nie będzie wolny bo podobno ma być na całą grę unikalny, szanse zerowe :( )
Tak. Wyświetlany nick na enjinie jest edytowalny. Unikalnym identyfikatorem (loginem) jest Twój e-mail. Jakkolwiek jego też można zmienić.

Co do nazywania postaci, to pamiętaj, że w Guild Wars można wstawiać spacje. Tym samym możesz swojej postaci sprezentować nazwisko i tym łatwiej uczynić ją unikalną.
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #52 on: August 28, 2012, 09:06:58 PM »

Udało się komuś od wczorajszego popołudnia założyć postać na Far Shiverpeaks?
Ja cały czas mam FS jako "full" i nie mogę tam zakładać postaci ani przenieść tej którą założyłem na Gandarze (celem pogrania i przeniesienia w nocy - np teraz ;) tylko że teraz też FS jest full ;/ )

Ewentualnie czy ktoś zna jakąś metodę by to obejść? Kontakt z supportem ktoś próbował?

A próbowałeś z samego rana jak mało ludzi gra?
Wczoraj Modnokiemu chwilę po 9 (czyli premierze) udało się bez problemu stworzyć postać na naszym serwerze...

Udało mi się założyć postać dzisiaj rano na Far Shiverpeaks - od 9 rano serwer był full, ale po 40 minutach zrobił się high. Trzeba po prostu co jakiś czas sprawdzać - jeżeli ma się na to czas.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #53 on: August 29, 2012, 10:23:19 AM »

Update 29.08.2012 ( Czytaj  pierwszy post )
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #54 on: August 30, 2012, 01:03:09 PM »

Czy to o czym mowa w powyższym komunikacie może być powodem, że Hundred mimo, że jest w gildii (w rosterze widać Wasze nicki), gdy próbuje coś napisać na gczacie dostaje komunikat, że nie jest w gildii?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #55 on: August 30, 2012, 01:21:06 PM »

Czy to o czym mowa w powyższym komunikacie może być powodem, że Hundred mimo, że jest w gildii (w rosterze widać Wasze nicki), gdy próbuje coś napisać na gczacie dostaje komunikat, że nie jest w gildii?
Też tak miewam. Czasami jestem też jedynym członkiem gildii :).
Gudrim
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 313



« Reply #56 on: August 30, 2012, 08:19:31 PM »

Gdzieś było o tym pisane, ale teraz nie mogę tego znaleźć. Chodzi mi o to, do kogo trzeba się zgłosić po zaproszenie do gildii?
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #57 on: August 31, 2012, 02:16:38 AM »

Pisz do Kassei, Adryk, Melman lub Raela, możesz też pojawić sie na ts :)
Elron
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 407



« Reply #58 on: August 31, 2012, 10:50:46 AM »

Co do problemów z czatem gildiowym itp., dopiero wczoraj dowiedziałem się, że po przyjęciu zaproszenia do gildii trzeba jeszcze w panelu gildii (u dołu) kliknąć "Represent", aby potwierdzić, że reprezentuje się tę właśnie gildię, dopóki tego nie zrobiłem nie widziałem czatu gildiowego w ogóle, później już widziałem. Warto o tym gdzieś wspomnieć, bo to 1 MMO, w jakie gram, gdzie 2 razy potwierdza się dołączenie do gildii:)
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #59 on: August 31, 2012, 05:53:49 PM »

To nie jest potwierdzanie 2 razy. W gw2 możesz należeć do wielu gildi jednocześnie, ale tylko jedną reprezentować w danym momencie.
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
  Print