Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: Mt. Gunbad - planowany wypad  (Read 33587 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #60 on: May 26, 2009, 01:48:18 PM »

No trochę jest science chociaż może nie rocket. ;) Ustawienia serwera są przypisane do nicka. Można bez problemu oczywiście go edytować, ale jak się chce stworzyć nowy, to usuwa wszystkie ustawienia. :P Ja sobie dzisiaj porobiłem nicki pod alty co by za dużo ludziom nie utrudniać, a ustawienia edytowałem ręcznie w pliku ini (copy and paste zmieniając numerek przy USER_X).

Anyway... na prawej i lewej ścieżce mitycznego bossa nie było. Obszar poszukiwań się zacieśnia. ;D

Do wszystkich warbandów, które wybierają się na jakiekolwiek rajdy MG/BS czy może nawet LV jeśli da się tam wejść w więcej niż 1 party. Przed instancją z bossem rozbijajcie WB na drużyny, bo ostatnio panuje durny bug który rozdziela Locki wszystkim po równo, nie ważne czy bossa ubiliście czy zrobił to inny team. Spotkało to nas już raz w Bastion Stairs, a wczoraj w Mount Gunbad (na szczęście tam cały lock trwa tylko 30minut).
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #61 on: May 26, 2009, 02:03:03 PM »

Tajest, bo sklonować identity do późniejszej edycji się nie dało :P
Na przyszłość, aby oszczędzić Tobie i innym problemów - da się. Robiłem to kilka razy, obejdzie się bez ręcznego edytowania .ini. Wybrać opcję Clone zamiast New user, czy jakoś tak (nie mam venta w pracy, sprawdzę jak to się dokładnie nazywa jak wrócę).
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #62 on: May 26, 2009, 03:26:07 PM »

Ehem... Ano się da... Nie wpadłem na to. *^^*
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #63 on: May 26, 2009, 03:50:11 PM »

Whatever...
wierzcie mi po 11/12h w pracy (koniec miesiąca = urwanie głowy), jeśli zasiadam do WARa, to myślę żeby sobie szybciutko zacząć grać, a nie grzebać w vencie.

Mam nadzieje, że jakoś się przemęczycie ze mną jako Hundredsem na vencie do początku przyszłego tygodnia?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #64 on: June 01, 2009, 09:18:35 PM »

Dzisiejszy wypad nie odbył się z uwagi na brak dostatecznego zainteresowania.

W chwili obecnej planuję już tylko 1 wyjście do Mt. Gunbad, w celu zakończenia zwiedzania tej instancji. W tę środę, o 20.00, stawiają się tylko ci, ktorzy mają prawie nabita lub już nabita 3cią kropkę influence. Jesli będzie komplet (1 tank, 2 healerów, 3 dpsów lub 2 tanków, 2 healerów, 2 dpsów) - idziemy. Jesli nie, od przyszłego tygodnia zaczynam robić Bastion Stairs.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #65 on: June 01, 2009, 09:54:52 PM »

Ehm... Na 20:00 bym i tak się nie stawił, bo coś mi wypadło, ale spóźniłbym się góra pół godziny, gdybym nadzwyczajniej w świecie nie zapomniał. Bardzo za to przepraszam. Wszystko wina paskudnej pogody, przez którą łeb mi pęka...
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #66 on: June 02, 2009, 01:47:25 AM »

Bastion Stairs? nareszcie coś co brzmi jak wypad dla mnie... proszę mnie zapisać - WP39 lvl - do przyszlego tygodnia dobije do 40 :-)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #67 on: June 02, 2009, 09:25:47 AM »

Proszę się zapisać samemu, odpowiedni wpis będzie w kalendarzu :P

Edit: odpowiedni wpis jest w kalendarzu. Widzimy się - tzn. ja i ew. chętni - ok. 20.

Gwyn, ja nie mam pretensji do nikogo, ja po prostu stwierdziłem fakt. Zainteresowanie było zbyt małe (nie było nawet 1 pełnego party, jeden healer musiał skończyć o 21, drugi był w Mt. G po raz pierwszy, z dpsów była tylko Piria). Dlatego podejmę już tylko jedną, ostatnią próbę zakończenia przygody z Gunbadem, dla wszystkich, którzy byli tam ze mną od początku i chcą jednak tę wyprawę skończyć ubiciem Solithexa i 'Ard ta Feeda.

Za moment wbiję 33 rank i BS stanie się priorytetem, jesli chodzi o PvE. Pierwszą wyprawę planuję na przyszły poniedziałek, 08.06.09, o stałej porze.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #68 on: June 03, 2009, 11:23:36 PM »

Breaking news - Mt. Gunbad is fragging annoying!

Ok, 2 sprawy:

1. Udało nam się ubić Solithexa, jednak - ze względu na kretyńską konstrukcje questów - do Ard ta Feeda można wejść dopiero po wyjściu na powierzchnię i kolejnym dotarciu na sam dół. Szlag by to trafił. Bawet napisalismy petycję do CSR, myśląc, że trafilismy na jakiś błąd. BTW: CSR się odezwał, ale złapał mnie na 1 sekundę przed wylogowaniem i nawet nie zdążyłem tego przerwać. Mam nadzieję, że sobie tego nie wezmą do serca :> 

2. W piątek jest zaplanowane dokończenie Q z ubiciem 'Ard ta Feeda i definitywne pożegnanie z Gunbadem. Zapraszam uczestników dzisiejszego wyjścia.

Ponadto serdecznie dziękuję za wspólną zabawę wszystkim, którzy wraz ze mną przez ostatni miesiąc or so zwiedzali ten dungeon. Mam nadzieję przynajmniej część z Was zobaczyć na wspólnych wyjściach do BS :)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #69 on: June 04, 2009, 01:49:46 AM »

Quote
Dear Customer,

On investigation we can find no reason why you or your party cannot progress to the 'Ard ta Feed encounter in the Mount Gunbad Dungeon.
If your party leader could try using the /partyresetinstance command while in the full group outside of this instance, this may clear the blockage.

For any further queries don't hesitate to contact us via the in game Ticket system.

Kind Regards,

WAR European Customer Support Team


Your appeal:
My party can`t get into Ard ta Feed instance. We all have ranks higher then required, we all have last stage of Hidden Depths quest active, and we all have maxed influance. Noone have lock for Ard ta Feed. So where is a problem? {Rank 40 Shadow Warrior}

Kerroth nam ładnie wyjaśnił czemu do bossa wejść nie mogliśmy. Teraz powinien jeszcze wyjaśnić to niekompetentnym pracownikom GOA, skoro oni się doszukać problemu nie mogli. No i oczywiście reset instancji bardzo dobrze wpływa na morale kiedy się stoi tuż pod samym bossem po 3h zabawy z mobami.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #70 on: June 04, 2009, 08:04:37 AM »

Reset działa w mg tak ze portuje cie przed portal do bossa?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #71 on: June 04, 2009, 09:05:02 AM »

Tyko najpierw musisz wejść do tego portalu. Inaczej portuje Cię przed wejście do Gunbadu.

Xabbu, dowcip polega na tym, że są _dwa_ Q na 'Ard da Feeda i ten, który dostaje się na początku nie jest tym, który jest potrzebny do wejścia do instancji z nim (się mi zrobił rym).
W rezultacie trzeba zejść na dno Gunbadu co najmniej 2 razy (wczoraj zaliczyliśmy nieszczęśliwy wipe przed wejściem do Solithexa i trzeba było lecieć drugi raz na dół... trzeci raz już się nikomu nie chciało, tym bardziej, że godzina była późna). Wybitnie wkurzające. A info wyswietlane przez grę przy odmowie wpuszczenia nijak nie mówi, że mamy nie ten Q.

No nic, za następną razą powinniśmy skończyć :P
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #72 on: June 04, 2009, 10:07:36 AM »

jak bedziecie potrzebowac pomocy to moge podejsc np dps-em i pomoc czyscic trash
Lukathorr
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #73 on: August 23, 2009, 11:13:30 AM »

Podbijam temat- znów jest troche świeżaków w gildii a całkiem ciekawy sprzęt można zebrać no i chodzenie w tej górze uzależnia:)

Ciekawa historia z wczoraj a przynajmniej tak ja to widziałem:

Dheran zbierał wczoraj ekipe i brakowało ludzi do pełnej szóstki, być może zabrakło informacji i na forum bo myśle że jest więcej chętnych na itemy, dołączył przez to do nas imć Ramocan BW. Z tego co wiem to raczej Rdps a pchał się do przodu i obrywał przez co często odrywałem się od hilowania Dherana.
Z początku to nie przeszkadzało bo się wyrabiałem bez problemu choć było kilka momentów grozy to w goblin nursery Ramocan w końcu przebrał miarke , padł sztywny , puszczam rune i sam padam i jeszcze w ferworze przypadkowo musiałem (sic!) kliknąć w respawn.
Może dzisiaj wieczorem zmontujemy w pełni aliancowy skład bez niesubordynowanych napaleńców:)
Wypad był udany bo czapka i rękawice Redeye wypadły:)
Sallik
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #74 on: August 23, 2009, 02:29:54 PM »

To ja chetnie tankiem się przejdę... od 20 lvl tam można, tak?
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print