Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: [Order] Mobilizacja na wtorek  (Read 10077 times)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #15 on: October 15, 2008, 09:27:27 AM »

a to była taktyka? :)
ja wiem, że Xeno próbował, ale przynajmniej w pierwszym keepie skończyło się to masowym pojechaniem Lorda zanim spadły wszystkie champy - IMO dobrze, bo przy pełnym warbandzie skupionym na piętrze z braku destro, wystarczy skupić ogień

akcja była super, i nawet taranów nie brakło... ;)

Total Oblivion to dla nas praktycznie bliźniacza gildia - podobny rank i wielkość. Wczoraj padła z palców Xeno propozycja współpracy - czas chyba wygonić dyplomatów do roboty poza granice knajpy :)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #16 on: October 15, 2008, 09:33:22 AM »

A czasem nie Total Oblivion?
Masz racje! :)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #17 on: October 15, 2008, 09:35:57 AM »

a to była taktyka? :)
hehe, faktycznie, przy takiej przewadze liczebnej i braku zorganizowanego destro wystarczylo radosne rabanie...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #18 on: October 15, 2008, 09:41:06 AM »

a to była taktyka? :)
ja wiem, że Xeno próbował, ale przynajmniej w pierwszym keepie skończyło się to masowym pojechaniem Lorda zanim spadły wszystkie champy - IMO dobrze, bo przy pełnym warbandzie skupionym na piętrze z braku destro, wystarczy skupić ogień

No dobra. Taktyka _miała być_. A wyszło jak zwykle. Ale pozostałe keepy chyba już padały zgodnie z planem: komitet powitalny + garnek, drzwi, drugi (mniejszy) komitet, chwila oddechu na półpiętrze, wybieg na balkony, walenie champow, walenie lorda, zbieranie renowna i lootu (jak ktoś miał szczęście w losowaniu :P), rinse, repeat. Ew. fota pamiątkowa gdzieś po drodze.

akcja była super, i nawet taranów nie brakło... ;)

Taran (i jakieś działo) mam zawsze przy sobie. Przezorny zawsze uzbrojony :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #19 on: October 15, 2008, 09:46:20 AM »

Cos tam mówił o taktyce, która wszyscy dobrze znamy. Potem jak mu pojechaliśmy ze jedziemy z koksem, pytał czy chcemy wipeowac.  Po co te nerwy? Hihi.  Pojechaliśmy z keepami aż milo. 

 W dziale Screeny z gry, są zdjecia ;)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #20 on: October 15, 2008, 10:04:38 AM »

pytał czy chcemy wipeowac.  Po co te nerwy? Hihi.
Co znaczy wipeowac?
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #21 on: October 15, 2008, 10:07:27 AM »

mały offtop z nawiązaniem :D

Faktycznie, Total Oblivion wydaje się być dobrym partnerem do aliansu:D

Co prawda gildia jest chyba angielska (o ile dobrze zrozumiałem z wypowiedzi tak zwanych "członków" :D ), ale gra w niej kilku polaków. Ja często z nimi questowałem PVE i trochę PQ robiłem. Zawsze było miło i przyjemnie. Co do RvR, to też złego nie mogę powiedzieć --> healerzy z tej gildii jako jedni z nielicznych potrafią uleczyć kogoś spoza gildii, czego na przykład nie można powiedzieć o ruskich (czy ukraińcach) z AD Clanu czy CLIFFa).

Także "Open hailing frequencies" :D
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #22 on: October 15, 2008, 11:03:10 AM »

Dodatkowo ruscy to noliferzy patrząc na liczebność i poziom gildii, a przy średniej wiekowej naszej gildii raczej nie będzie problemu porozumieć się po angielsku :)
Ejexen
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91



« Reply #23 on: October 15, 2008, 12:34:50 PM »

Co znaczy wipeowac?

WIPE - wymazywać, wycierać np. grupę graczy podchodzących do danego zadania z powierzchni ziemi albo wręcz wgniatać ich w podłoże. Ogólnie - jak po przegranej walce nie zostaje nikt żywy. :)
Fland
Gość
« Reply #24 on: October 15, 2008, 01:30:41 PM »

Ja bym chetnie ch 12 u ludzi zrobil :(
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #25 on: October 16, 2008, 08:36:03 AM »

Wczoraj wszystkie zamki T2 nadal byly nasze - przy czym trwaly zazarte walki o zamki u ludzi - zwlaszcza ten w Ostlandzie. (Niestety nie wiem jak sprawa wyglada w tej chwili.)

Poczatkowo bronil go inzynier Gorbash z jakims brightem. Pozniej pojawil sie moj AM co znacznie poprawilo sytuacje obrony. Pozniej systematycznie pojawiali sie kolejni obroncy i w efekcie znaczna czesc walk toczyla sie na przedpolu warcampa destro...
Fajnie bylo. :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #26 on: October 16, 2008, 12:02:50 PM »

Po tym jak dzisiejszy patch [1.0.3] doda nagrodę w postaci xp za zdobycie keepa, myślę że Destro spróbuje nam te keepy na T2 odebrać. Jakaś zorganizowana grupa obronna w związku z tym się szykuje? :)

Jeśli tak, to możecie liczyć na mój muszkiet i klucz francuski.
Kasanga
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 71


« Reply #27 on: October 16, 2008, 12:24:17 PM »

Ja dziś będę wcześniej więc jeśli tylko coś się będzie działo to chętnie się przyłączę.
Kasan 14lev RP
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #28 on: October 16, 2008, 12:49:36 PM »

mysle ze sie pojawie... :) przynajmniej na poczatku, zaniem zbierze sie wieksza ekipa do obrony
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #29 on: October 16, 2008, 02:42:32 PM »

Jak tylko będę potrzebny, to pojawię się przy keepie.

Nawiasem mówiąc, moim zdaniem tak samo jak w keepie przyrasta renown co jakiś czas, powinno przyrastać exp - w końcu tam siedzisz jako broniący, i czasem poza "staniem na warcie" nic nie robisz, a udzielasz się jak najbardziej.
Nie wiem czy to co piszę będzie również częścią tego co Inge napisał, więc sobie tak pitu pitu tu...
Pages: 1 [2]
  Print