Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Autor Topic: Mt. Gunbad - planowany wypad  (Read 33590 times)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #30 on: May 04, 2009, 11:33:49 PM »

Panie Organizatorze, prosimy o podanie jakiegoś nowego terminu  ;D

Niestety, tym razem złe trolle, wredne duchy i nieoczekiwane crashe nie dały nam dokończyć ścieżki... Ale i tak muszę powiedzieć że fajnie było, i szło nieźle, a ja się dobrze bawiłam. Szkoda że tak długo się zbieraliśmy, trza będzie to dopracować  :)

Mniejsza z tym. Kiedy próbujemy ponownie?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #31 on: May 05, 2009, 08:57:11 AM »

Za opóźnienie startu ponownie przepraszam, jednakże wyskoczyło coś w ostatniej chwili i nawet nie dałem rady o tym poinformować. Posypuję głowę popiołem, kajam się etc.

Natomiast sam wypad, mimo problemów ze stabilnością, które wszystkim niemal dały się we znaki i które ostatecznie spowodowały konieczność zakończenia przed czasem, nalezy chyba zaliczyć do udanych. Doszliśmy pod instancję, wszyscy obecni mieli już nabity influence na 1 kropkę, ostatniego PQ nie zrobiliśmy głównie dlatego, że się spawn i pull parszywie zgrały w czasie.

Mam nadzieję, że zabawę powtórzymy w najbliższym czaie. Wszyscy chętni na powtórkę w środę say "Aye!".

BTW: loot w Mt. Gunbad zmienił się i to znacząco. Wypadają prawie wyłącznie przedmioty do naprawy, tak jak w LV - zielone i niebieskie.

BTW2: 5 slayerów w drużynie znacząco przyspiesza mordowanie wrogów :P
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #32 on: May 05, 2009, 10:09:35 AM »

BTW2: 5 slayerów w drużynie znacząco przyspiesza mordowanie wrogów :P
BTW3: Tepsa, aj hejt ju, aj hejt ju, aj hejt ju...

Niestety, po trzykroć niestety... Tepsa postanowiła mi przerwać połączenie, także bardzo mi przykro, ale nie mogłem kontynuować nierównego (dla wrogów) starcia...

CSR zgłoszony, ale że i Tepsa i GOA to ta sama firma tak naprawdę, to spodziewam się jedynie informacji "working as intended...".
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #33 on: May 06, 2009, 12:03:21 AM »

Aye!

Tylko nie dam głowy, że nie mam na środę nic innego zaplanowanego.

A jesli chodzi o zbieranie się to chodzi mi tu o czekanie na lednego ludka... Hmm, Strzałę. Na kogoś tam innego wcześniej tez chyba czekaliśmy, innego niż Iago/Annis. Nieważne. Chodzi mi tylko o to żeby się starać szybciej organizowac na przyszłość a nie że ten-a-tamten się spóźnił :)

godz 20?
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #34 on: May 06, 2009, 10:28:08 AM »

Ajjjjjjjjjj. Pojawię się z pewnością i nie dam się znów skusić Thoernowi na jakieś badziewne obrony fortu ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #35 on: May 06, 2009, 10:36:16 AM »

Miło widzieć zainteresowanie. Niestety, wczorajsza... obrona... tak mnie wnerwiła, że zapomniałem dopisać wyjście do kalendarza. Ehh...
Nie wiem czy dziś pójdziemy (tzn. czy będzie ekipa do instancji), jakby co to ok. 20 będę nawoływał chętnych. Do zobaczyska.

Edit: ekipy jakoś nie było. No nic, za krótki termin i za mało nagłośniony. Jakby co to na przyszły poniedziałek już wrzuciłem event do kalendarza. Zapisywać się, misie moje.

Edit2: wyjście dziś, zapisanych było sporo osób, może zatem wreszcie zrobimy instancję. Przypominam o zanabyciu scrolli do Gunbadu od Kwatermistrza z Sigmar's Hammer - przyśpieszy zbieranie się. Zaproszenia zacznę rozdawać 15 min przed planowanym wyjściem.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #36 on: May 12, 2009, 08:14:12 AM »

Odpowiadam sam sobie, ale...

Wczorajszy wypad można uznać za sukces. Wreszcie zrobiliśmy do końca pierwszą ścieżkę, zabiliśmy Masta Mixa (hell, Louis wszedł tam i sam go zabił...), po czym zrobiliśmy ścieżkę druga i zabiliśmy Glompa.
W przyszłym tygodniu (ten sam termin, poniedziałek o 20.00) przewiduję ścieżkę środkową i repetę lewej i prawej, jeśli będą chętni. Info dodam do kalendarza ingame.

Dzięki wszystkim za wyjście i do zobaczenia na kolejnym. A niedługo wyjścia na BS :)
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #37 on: May 12, 2009, 10:02:24 AM »

Wczorajszy wypad można uznać za sukces.
Dzięki wszystkim za wyjście i do zobaczenia na kolejnym. A niedługo wyjścia na BS :)

Hell, a ja znowu miałem super imba DC... 
A nigdy dla konsorcjum Douglass Aircraft Company, ani ich spadkobierców nie pracowałem... :)

Profilaktycznie na następny się nie zapiszę i jak uda mi się być, to będę do następnego DC, chyba, że to już będzie MD :D ...
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #38 on: May 12, 2009, 06:50:33 PM »

Skoro Louisa wzięliście, to znaczy, że jednak można Wam kraść expa? Piria go nie pogryzła? ;)
W takim razie postaram się być i może nie odmówicie mojemu 40lvl SW. :)
Piria
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 83



« Reply #39 on: May 12, 2009, 10:28:22 PM »

Expa sobie kradnijcie ile chcecie... Nie dostawanie expa - w to mi graj! :P

I, słuchajcie, nie żartuję bo chcę mieć renown jak najbliżej levelu. A dostawanie cały czas expa tego nie ułatwia ;)
(Może to i powolna metoda, ale wydaje mi się całkiem skuteczna - zatem warta zachodu)

Ale!
Jak nam będziecie worki i loot podbierać, to inaczej pogadamy! :P

To co? W poniedziałek o 20? czy jakiś inny termin?


PS: Co to jest to DC? a MD? ja taki nóbek jestem i nie wiem o co biega.

PS2: Że gryźć? że niby ja? no coo wyyyy...  ::)  Przecież chyba wiadomo, że jak co złego, to nie ja...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #40 on: May 13, 2009, 08:20:37 AM »

Przepraszam, Gwyn, że nie dałem info wcześniej.

Louis sie zapytał tuż przed wyjściem, czy mamy skład na instancje. Nie mielismy dla wszystkich chętnych. Poszedł jako DPS.
W trakcie runu posypały się ludziom połączenia itp. i ostatecznie pod instancją mieliśmy 1 party i samego Louisa w drugim. Na run na drugą ścieżkę poszły już 2 pełne party i Louis z Kerrothem w trzecim :P Znów problemy techniczne spowodowały, że do instancji weszło pierwsze party, a drugie dobijało influence dla jednego z healerów AFAIR. Sam się już musiałem ewakuować, więc nawet nie wiem, czy zrobili instancję.

Na wyjście na środkową ścieżkę zapraszam także ludzi z T4, szczególnie DPSów, bo - co mnie strasznie zdziwiło - mieliśmy nadmiar heala i niedobór dpsa...
 
Z workami jest o tyle problem, że nam master loot nie zadziałał, a to co w nich siedzi jest nieprzydatne powyżej 30 ranka :/
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #41 on: May 14, 2009, 03:04:42 AM »

Z obserwacji to master loot działa raz na 3 próby (w co mi Raju nie chciał wierzyć ;p).

Ja tam żadnych pretensji Iago nie mam. Zresztą byłem online tylko, że na alcie i odmówiłem Twojego zaproszenia bo musiałem kończyć za pół godziny. Ale na następny raz zarezerwuję sobie czas. :)

Piria, DC to Disconnect czyli... nic dobrego. ;P To jest prawie gorsze od laga. :D
MD? Hmm... nie mam pojęcia.
Bjarni
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 191


Respect my authority!


« Reply #42 on: May 14, 2009, 08:39:07 AM »

PS: Co to jest to DC? a MD? ja taki nóbek jestem i nie wiem o co biega.

A to był mój taki szpetny żart sytuacyjny, których zapewne więcej usłyszysz :) .

W nomenklaturze "sieci komputerowych" DC, to, jak już powiedział Gwyn, skrót od DisConnect (czyli po prostu TePSA, dbając o mój stan fizyczny, wzięła i mnie normalnie rozłączyła).

Ale jako, że w mej chorej głowie siedzi mnóstwo śmiecia, to mi się skojarzyło z oznaczeniami stosowanymi swego czasu przez firmę Douglass Aircraft Company, gdzie słówko DC oznaczało samoloty komercyjne (Douglass Commercial), np. DC-10.
A MD ? No cóż, idąc dalej lotniczym tropem, MD, to dla odmiany McDonnell, który kupił Douglassa :D i to DC-10 zostało nieco przerobione i stało się MD-11 :D

Dobra, dobra... wiem, już się nie wymądrzam, ale jak się śmieci czasem przepełnią pod dywanem, to wyłażą na wierzch :P

PS. A przy okazji, to niedługo zmieniam operatora telefoniczno-internetowego i powinno być lepiej ze stabilnością, no ale to dopiero od sierpnia...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #43 on: May 17, 2009, 10:16:00 PM »

Przypominam o jutrzejszym Gunbadzie. Wszyscy, ktorzy sie zapisali, dostana zaproszenie. Wszyscy w T3 zostaną dodatkowo odpytani ok 20. 00 czy chcą iść. Chętni z T4 też mile widziani.

Do jutr,
Iago, poganiacz niewolników.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #44 on: May 18, 2009, 03:29:36 PM »

Jako inteligentna jednostka, znajdując wzmianke o Gunbadzie w innym wątku, zajrzałem również tu :) Tyle, że tam mi się już pytanie wypsło.
Zapisany nie jestem, ale chętnie się stawię.
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print