Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: eech - skasowalem maga na Hellfire  (Read 6406 times)
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« on: August 09, 2008, 01:40:50 PM »

Przez pomyłkę - nie zaznaczyłem właściwej postaci przed kliknięciem i wpisaniem delete. Poproszę gm'a o przywrócenie maga - może sie uda.
 
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #1 on: August 09, 2008, 10:16:57 PM »

3'mam kciuki że się uda, ale wątpię że admin Ci przywróci postać. Zwykły Game Master nie ma raczej takiej "mocy" ;/
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #2 on: August 10, 2008, 01:58:29 AM »

ma, trzeba pisać posta do supportu.
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #3 on: August 11, 2008, 08:33:12 AM »

Wystarczył ticket do GM'a - napisałem i po niecałej godzinie postać została przywrócona :)

BTW. wolno sie leveluje tego maga ale trzeba przyznać , że gra tą postacia coraz bardziej mi sie podoba - to jedyna klasa której tak prawdę mówiąc nie znam.
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #4 on: August 11, 2008, 10:12:12 AM »

cenna informacja :)
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #5 on: August 11, 2008, 11:04:00 AM »

Wystarczył ticket do GM'a - napisałem i po niecałej godzinie postać została przywrócona :)


Fajnie :)

A ile było w białej kopercie, którą podarowałeś dla GMa ? :)))
Phara
Gość
« Reply #6 on: August 11, 2008, 12:07:48 PM »

Heh, 10000 golda, ze dwa epiki i dwa tygodnie farmy na bg  ;D
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #7 on: August 11, 2008, 12:20:38 PM »

hmm...  ;D
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #8 on: August 12, 2008, 01:39:09 PM »

Kolejny problem - Blizz odrzuca moja kartę kredytową. Nigdy nie było z nią problemu. Płaciłem nią za wszystkie swoje konta. Teraz Blizzowi sie nie podoba. Napisałem maila ale mam już troszkę dość tej blizzowskiej biurokracji. Najśmieszniejsze jest to, że wczoraj wbiłem nową subskrypcję na 3 mc. Karta została przyjęta konto nadal było aktywne. A dzisiaj status frozen. Trzy razy wprowadzałęm kartę od nowa. Payment-rejected i wrong security code. Choć wszystko było prawidłowo wpisane.
Nic czekam - zdrapek kupować nie będę. Nie po to wyrabiałem kartę do płatności w internecie. Nie odblokują - stracą klienta. Nie lubie być ofiarą monoplistów.

wkurzyłem sie troszkę - po prostu nienawidzę biur, urzędów...
przymusowa przerwa...
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #9 on: August 12, 2008, 01:55:55 PM »

ja korzystam w pre-paidów zakupionych na allegro
mniej zabawy i można wszystko załatwić w 5 minut
nawet przez gadu-gadu
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #10 on: August 12, 2008, 02:11:27 PM »

Swojego czasu Blizz przyczepił sie do mojego konta - uważał je za kupione w internecie. Musiałem im wysłać secret answer, potwierdzić dostęp do maila użytego w trakcie rejestracji, dostarczyć scan lub zdjęcie paszportu lub innego dowodu tożsamości, podać cztery ostatnie cyfry z mojej karty kredytowej, podać pełną nazwę użytkownika konta - czyli login i name user taki jak w administratorze konta. Chcieli też SN do WoWa (nie do TBC). W przypadku gdybym dokonywał płatności za pomocą pre-paid chcieli zdjęcie z widocznym numerem z ostatniego pre-paida :( Dwa tygodnie wyjaśniałem to z nimi. Gdybym kupił pre-paida na allegro miałbym chyba spore problemy. Teraz karta kredytowa im sie nie podoba. Ofiary własnego sukcesu.

Takie info dla kupujących konto lub pre-paidy na allgro. Jak Blizz zacznie coś podejrzewać potrafi być mocno upierdliwy. Jak widać na moim przykładzie. Warto mieć wszystkie dane pod ręką. I zaopatrywać sie u pewnych sprzedawców. W sumie pre-paid on line na gram pl kosztuje 89 zł. Tylko, że Blizz jak dla mnie teraz juz przesadził. Moja cierpliwość co do wyjaśniania tłumaczenia dokumentowania praw do konta lub karty kredytowej już sie skończyła. Jak znowu zacznie sie ta cała komedia z wysyłaniem scanów, zdjeć - potwierdzaniem że ja to ja... to dam sobie spokój.

Acha - podbne przygody miało też trzech moich kolegów z gildi w których grałem. Jakimi kryteriami kieruje sie Blizz weryfikując konta - tego nikt nie wie. Ja stawiam na metodę prób losowych. Mamy 10 mln kont to dziś entliczek pentliczek... weryfikujemy - bęc o to tutaj...
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #11 on: August 12, 2008, 02:17:06 PM »

cóż.. nie posiadam karty kredytowej (nie mam też szans na takową, bo nie mam "ku chwale ojczyzny" w książeczce wojskowej :-\ ) dlatego też nie mam wielkiego wyboru
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #12 on: August 12, 2008, 06:40:04 PM »

tia... stracą klienta, nie będę grał - długo nie wytrzymałem kupiłem pre-paida :D
sprawę karty niech sobie spokojnie sprawdzają...
Szoki
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 129


« Reply #13 on: August 13, 2008, 09:01:19 AM »

Aby już zakończyć temat: przeprosili mnie grzecznie za zaistniałą sytuację to podobno był błąd systemu. Dodakowo dostałem jeden dzień gratis, choć na razie go nie widzę. Coś musi być w tej opinii iż grzeczna rozmowa z nimi nie ma sensu. Przynajmniej tak twierdzą te osoby które próbowały coś osiągnać grzecznie prosząc - co nic nie dawało. Wystarczył za to troszke ostrzejszy ton...
Phara
Gość
« Reply #14 on: August 13, 2008, 09:45:18 AM »

Trzeba było ponaciskać i wynegocjować miesiąc :)
Pages: [1]
  Print