Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Aronaut  (Read 4507 times)
Aronaut
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« on: June 10, 2008, 09:25:54 PM »

1. Aronaut lv.46 champion czlowiek
2.Wiek:32
3.Moje doswiadczenie w  grach mmo:w sumie nie mam durzego doswiadczenia gralem w star wars galaxies troche w wow no i teraz w lotro.
4.Mam na imie Jarek mieszkam za granical a dokladnie  Niemcy Dortmund dlatego bardzo cenie pomoc innyh ludzi a jak trzeba to terz chetnie pomoge , mialem okazje pograc z kolegami z Twierdzy bardzo fajni ludzie dlatego postanowilem sprubowac do was sie dostac .Dlugo gralem sam i troche znudzilo sie biegac samemu, lubie terz z ludzmi poczatowac bo chyba w tym wlasnie o tochodzi .A po zatym bardzo lubie swiat tolkiena najpierw przeczytalem ksiazki puzniej oglondalem film no i teraz gram w gre bardzo spodobala  mi sie  atmosfera w grze. Lubie dobral zabawe nie lubie chamstwa bo na codzien mam tego durzo.Chce dolaczyc do Twierdzy bo wy jestescie najlepszal Gildial .
Patrol
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 35



« Reply #1 on: June 10, 2008, 09:51:16 PM »

Chłopie nie chce nic mowic, ale robia podstawowe bledy np. duRZego (pop. dużego , teRZ ( pop. też ) itp.-- to narazisz sie szefowej, ze tak powiem ^^

Podanie wg. mnie spoko i jestem za -- popraw błędy x]

Pozdro xD
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: June 10, 2008, 11:04:06 PM »

Moj drogi Jarku,

weź słownik, popraw karygodne błędy (bo mieszkanie za granicą nie zwalnia ze znajomości ojczystego języka) i wtedy będziemy decydować. Bo samo podanie jest ok, niestety forma - straszliwa
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #3 on: June 11, 2008, 12:10:28 AM »

Ja chciałbym poprzeć podanie Aronauta. Spędziłem z nim sporo godzin w Lotro (jako Elkren) i mimo błędów ortograficznych jakie robi, to naprawdę dobrze mi sie z nim grało. Bardzo uczynny i skory do pomocy. Mimo błędów, jest komunikatywny i chyba o to chodzi :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 11, 2008, 08:07:37 AM »

to tez napisałam - podanie jest ok, ale uważam, że pisanie "terz" czy "durzego", "puźniej" czy "oglondalem", to już lekka przesada.

Mozzilla i Word mają korektę błędów. A sprawdzenie pisowni nie boli - stąd moja prośba, bo poza karygodnymi błędami podanie jest ok:)
Yassith
Przybysz
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 210



« Reply #5 on: June 11, 2008, 05:03:03 PM »

Huri czekam na Twoj erotyczny kalendarz na konkurs :D
Gimlain
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 69



« Reply #6 on: June 11, 2008, 07:59:13 PM »

Wypraszam sobie takie generalizowanie. Co to znaczy "WY"? Ze niby ja tez? ::) ;)
Aronaut
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #7 on: June 11, 2008, 09:10:21 PM »

1. Aronaut lv.46 champion człowiek
2.Wiek:32
3.Moje doswiadczenie w  grach mmo:w sumie nie mam dużego doswiadczenia grałem w star wars galaxies troche w wow no i teraz w lotro.
4.Mam na imie Jarek mieszkam za granicą a dokladnie  Niemcy Dortmund dlatego bardzo cenie pomoc innych ludzi a jak trzeba to też chetnie pomoge , mialem okazje pograć z kolegami z Twierdzy bardzo fajni ludzie dlatego postanowiłem sprubować do was sie dostać .Dlugo gralem sam i troche znudziło sie biegac samemu, lubie też z ludzmi poczatowac bo chyba w tym wlasnie o to chodzi . A po zatym bardzo lubie świat tolkiena najpierw przeczytałem ksiażki potem oglondalem film no i teraz gram w gre bardzo spodobala  mi sie  atmosfera w grze. Lubie dobrą zabawe nie lubie chamstwa bo na codzień mam tego dużo.Chce dolaczyć do Twierdzy bo wy jesteście najlepszą Gildial .
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: June 11, 2008, 09:17:45 PM »

Dziekuję.

Za:)
Pages: [1]
  Print