Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: kto potrzebny, dostępność keepa  (Read 2845 times)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« on: January 19, 2009, 04:57:18 PM »

1. Jakie klasy są dla gildii najbardziej przydatne? Pytam bo decydując się na postać chcę wziąć to pod uwagę. Wprawdzie zazwyczaj wybieram blaszaka z wbudowaną obsługą kowadła, ale kto wie...

2. Czy żeby pozwiedzać sobie gildyjnego keepa trzeba być w gildii? Czy trzeba skończyć noobstrefę? (Tortage jak mniemam)

Oba te pytania tutaj bo...
nie wiem czy w mojej sytuacji składać podanie do gildii - będę grał na buddy keyu, nie wiem czy będę przedłużał a nawet jeśli to nie wiem czy przypadkiem nie do momentu wyjścia DarkFall - stara miłość nie rdzewieje (UO). Z drugiej strony chcę w czasie tego tygodnia wyciągnąć max z gry - poznać ją na tyle żeby móc sobie odpowiedzieć na pytanie "tu dać kasę na pudełko, or not tu dać", a jeśli miałbym grać, to Twierdza jest naturalnym wyborem
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #1 on: January 19, 2009, 05:24:49 PM »

powiem tak zapraszam na venta a najlepiej bedzie wszytsko obgadac - za duzo by pisac zeby wsio opisac
Nergal
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 198


El Commendante AoC


« Reply #2 on: January 20, 2009, 04:56:20 AM »

Witam

Grasz czym chcesz, nie zmuszamy nikogo do wybrania konkretnej klasy. Nic na siłe, ma się podobać Tobie głównie. ;)

Najpierw jest 20 leveli w Tortage, strefie przedgrowej, tak abyś mógł się zapoznać z grą. Opiera się ona na graniu za dnia ( razem z innymi graczami) i nocą ( gra solo). Po wykonaniu ostatniego zadania "Destiny" wychodzisz z Tortage i jesteś już w świecie docelowym.
Do keepa/miasta możesz isć, dostać się tylko jak jesteś członiem gildii.

W ciągu tygodnia jesteś w stanie ocenić czy podoba się świat i gra, czy nie i spokojnie na tym kluczu to zrobisz a w razie problemów wchodz na venta to dostaniesz pomoc. ;D ( część graczy to staruszkowie, więc bądz wyrozumiały, bo nie zawsze dopisuje im pamięć  ;D ;D --  starają się jak mogą ;D :D)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #3 on: January 20, 2009, 12:12:26 PM »

Hehe, dzięki Nergal za odpowiedź. Ja do młodziaków też się już nie zaliczam i banalnymi pytaniami zamęczać nie zamierzam bo wstyd. Vent to oczywiście podstawa - nawet jak nie będę w gildii i tak was będę podsłuchiwał :D

Pytałem o te "preferowane" klasy pod względem rajdów i obrony keepa, żeby maksymalnie uzupełniać skład. Skoro może być dowolny, to tym lepiej bo przecież nie samym single PvE Conan żyje.
A z tym "podobaniem się" jest różnie. W Warhammerze eksperymentalnie wybrałem sobie dedykowanego healera, i frajda była wielka z umożliwienia grupie siekania czego popadnie bez obaw o własny pasek HP
Pages: [1]
  Print