Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print  
Autor Topic: U16  (Read 26525 times)
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #15 on: May 01, 2015, 04:34:02 PM »

W ten poniedziałek ma być. 4 maja
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #16 on: May 01, 2015, 05:02:40 PM »

4 maja afaik
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #17 on: May 04, 2015, 06:01:51 PM »

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?568045-Update-16-Ashes-of-Osgiliath-%E2%80%93-Official-Release-Notes

Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #18 on: May 05, 2015, 09:07:10 AM »

I jak pierwsze wrażenia (oprócz kretyńsko długich spawnów npców i mobów)?
Ktoś się już bawił w nowe legendarki?
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #19 on: May 05, 2015, 12:28:18 PM »

Zmiany LI, poradnik, zmiany legacji itd - WARTO OBEJRZEĆ!  ----> https://www.lotro.com/forums/showthread.php?567833-Imbued-Legendary-Items-Guide&p=7358763#post7358763


Sam updejt na razie bez jakiś ochów i achów czy błee i łeee ;)
Pierwsza krainka to jak kontynuacja poprzedniego Gondoru nuuuda, druga już wygląda ciekawiej, trochę mroczniej, jakieś bagna, wrzosy, las itd. Na plus, nie ma już takich masakrycznych ilości mobów, można sobie afknąć, głównie łażą kozy i jelenie po landzie. Te oczekiwania na moby mi się nawet podobają, nie ma takiego pędu, rach ciach i następny quest, ludzi muszą się zgrupować, na coś poczekać. Na plus nie ma już tych smętnych żydowskich skrzypeczek w tle króre już mi na nerwy działały...
W LI czuć więcej "mocy" po prawie zmaksowaniu miecza  (T32) u champa czuć od razu ten DPS.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #20 on: May 05, 2015, 12:34:17 PM »

A jest gdzieś rozpiska jakie legacje się pozmieniały? Bo po imbue już tak prosto wymienić się nie da chyba (jakiś nowy scroll nie wiadomo skąd i za ile :P), więc chciałbym to ewentualnie zrobić wcześniej.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #21 on: May 05, 2015, 12:38:41 PM »

Wkleiłem link Engril :)


PS. Jeszce jedno... Turbinki to czasem mam wrażenie banda zboczeńców i pedofili...
Lanie pałą dzieci w Rohanie, w Stoneheght boss pedofil który wołał "come children let me show you a trick", spodnie czy rękawice Penetracji jako loot, a teraz w gondorze jest: Hall of Gentle Hand  ;D razem z rękawicami penetracji tworzy komplet...
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #22 on: May 05, 2015, 12:47:14 PM »

Dzięki, dzięki  :-* Mój błąd, myślałem że to link do tego oficjalnego artykułu :P
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #23 on: May 06, 2015, 11:42:37 AM »

Twardy, Isav możecie wrzucić jakiś mały poradnik nowych inst dla innych?

Wczoraj z Milo (champ) i Jarkiem (kapeć i mini) rekonesansowo weszliśmy do Sunken Labirynth (t2).
Doszliśmy do pierwszego bossa.
Challenge: W 30min zabić 30 slugów - nawet się nad tym nie zastanawialiśmy. Nie liczyłem ile ich jest do pierwszego bossa (część omijaliśmy).

Addy:
Slugs - zakładają oczko na osobę z aggro ktore daje debuf -5% morale przez 12s ale co ile to nie pamiętam. Nawet z 4 debufami kapitan mi to odleczał, więc możliwe że na razie zbugowane albo nie takie straszne.
Crawlery - mocno wk....e, zakłądają debuff +50 attack speed i +50 coś jeszcze :D i najgorsze -50% movment (2 debuffy i nie można się ruszyć). Można je jednak pulować oddzielnie od reszty mobów. Więc najpierw pulujemy crawlery i po zabiciu zabieramy się za resztę (troll, defiler, 2x ork)
Abominations - na początku po dwa. Coś zakładały nie pamiętam, kapitam odleczała więc luz.

Grupa Troll, Dafiler oraz 2 orki (warrior lub archers). Najtrudniejszy trash w inscie, kapitan nie dawał rady wyleczyć, dlatego Jarek zalogował miniego.
Na pierwszy target defiler później troll lub orki.
Defiler ma indukcje które koniecznie trzeba przerywać, jeśli nie damy rady zakłada niezdejmowalnego aoe poisona (możliwe że coś takiego jak na Goblinie, że zakłada jednej osobie, która przekazuje reszcie jeśli są w zasięgu, ale u nas za każdym razem wszyscy dostawali więc albo zasięg jest duży albo zwyczajnei wszyscy od razu dostają), które wali mooocno. Champ się składał szybciutko, zaraz po nim mini (na grd z max mit hity po 7-9k). Troll jak to troll kopie, stunuje ale nie to jest najgorsze :D. Zawala sufit (dwa placki z tego co pamiętam). Ma się 1-2s na ucieczkę jeśli nie to dostaje się mega hit - champ najczęściej one shoot, grd ledwo ledwo. Mało? Troll co jakiś czas (co jakiś czas mam na myśli ok. 15-20s) fearuje w swoim pobliżu (jak Goro na SG, 10s nie da się zdjąć). Strasznie wku.....e, healer musi szybko reagować i kitować trolla bo wtedy od razu na niego leci. Wydaje mi się że te feary są częście jak już padł defiler i troll był naszym main targetem.

Pierwszy Boss - czasu mieliśmy tylko na 2 wipe więc dużo nie powiem. 2M morale. Ma jakąś mechanikę z Charge. Z tego Charge dostałem hita za 14k (normalny, żaden cryt czy devast) oraz rzyganiem. Problem w tym że te ataki oneshootują wszystko oprócz tanka i nie ma znaczenia kto ma aggro. Złapałem trolla, Milo zaczął tłuc na plecach - 1-2s odwrócił się rzygnął Milo dead. Rez od Jarka, kilka sekund, odwrócił się, rzyg i Milo dead. Do Jarka który był dalej (zasięg heala) podbiegł po dość długim czasie, więc może nie lubi osób w swoim pobliżu :P (na forum bety przeczytałem że ten boss jest nie do zrobienia z melee dps...)

Z naszych pierwszych wrażeń tyle.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #24 on: May 06, 2015, 03:04:06 PM »

Ładne nagrody są z Epica: Star-Lit, Remeberance, 3 imbue legacy replacment, masa Supreme Essence
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #25 on: May 06, 2015, 03:16:58 PM »

Ładne nagrody są z Epica: Star-Lit, Remeberance, 3 imbue legacy replacment, masa Supreme Essence

A to i tak zdaje się kropla w morzu potrzeb? ;-)
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #26 on: May 06, 2015, 03:28:23 PM »

jak mam być szczery poza tymi 3 scrollami reszta mi nie potrzebna, tzn mam gdzie użyć na co wykorzystać, ale jak bym tego nie dostał to bym nie narzekał na brak...
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #27 on: May 06, 2015, 08:18:54 PM »

Podciągam chyba szybko BRG i na etten idę z takim sprzętem:

Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #28 on: May 06, 2015, 10:25:12 PM »

The Sunken Labyrinth:
 Jako że dziś za pierwszym podejściem rozpykaliśmy labirynt t2 coś mogę o tej inście naskrobać. Skład jaki mieliśmy to tankujący wrd, rk, lm, na trashu lm i rk w dps, na bossy Ezpiona zmieniał się w heala, Twardy debufował, antystunował i deepesował no i oczywiście narzekał że ma za dużo roboty :P. Trash jest w zasadzie prosty, zdejmujemy poisony które ekstraktują po wygaśnięciu 15k morale (zielone ikonki z zegarem), uważamy co by nie spulować za duzo crawlerów które strasznie zwiększają attack speed (+50% od każdej glisty), szczury są w zasadzie nieszkodliwe, chyba że atakuje nas rat pack w momencie gdy mamy na sobie sporo goblinów/orasów, wtedy debuff +10% dmg od każdego szczura potrafi zaboleć. Najtrudniejsze są pulle z trolem i defilerem, trola trzymaliśmy w stunie, defilera zabijaliśmy jak najszybciej starając się jednocześnie przerywać indukcje (jeśli skończy rzuca randomowo nieściągalnego poisona który sprawia że nasza postać eksploduje aoe chmurką która zadaje spory dmg), jest to o tyle trudne że mob ma audacity. Troll jest w zasadzie prosty, jedyny ból to 10 sec niezdejmowalny fear na tanku co jakiś czas podczas którego agrro ma inny członek drużyny, stun albo kajtowanie w tym momencie działało w miarę okej, no i trzeba pamiętać co by wyłazić z pół na które spada gruz. Challenge nie wyszedł, zabrakło nam kilku minut, zbieraliśmy te wazy więc następnym razem zyskamy trochę czasu, spróbujemy też bez heala na 1 bossie, tak długo jak szmacianki są ostrzegane przed szarżującym trolem i jest na nim non stop trzymany slow nie ma problemu z ucieczką przed jego specjalnym atakiem (charge trwa 8 sec, potem troll wraca do tanka), klasa melee dps na chwilę obecną nie ma tam czego szukać.
Potem jescze kilka grupek orków/slugów, jeden czy dwa trole i drugi boss, kwadratowa komnata z 3 filarami, znowu, melee dps jest w gorszej pozycji niż range bo boss spamuje aoe hity, co jakiś czas przerzuca się na innego członka drużyny i stawia obok niego bombę która po chwili wybucha, trzeba odbiec/schować się za filarem i jest okej, do tego ma jeszcze jeden atak, tym razem staje na środku komnaty i rzuca strumienie ognia w każdym kierunku, schowanie się za filarem jest najlepszą opcją, woła chwilę wcześniej 'incinerate'. Co jakiś czas wybierają addy które można zignorować (wystarczy że tank je zagruje) oraz podłoga staje w ogniu w randomowych spotach - niegroźne. Ogólnie ostatni boss jest bardzo prosty.

The Ruined City:
Tutaj zrobiliśmy challenge który jest prosty (challenge, bo insta jest dużo trudniejsza od Labiryntu imo), więcej napiszę jutro, dziś już mi się oczy zamykają.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #29 on: May 07, 2015, 11:57:43 AM »

Smutne to trochę, że potrzebny jest konkretny team na trójki.
Pages: 1 [2] 3 4 5
  Print