Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Adhi  (Read 5849 times)
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« on: May 19, 2009, 01:00:34 PM »

1. Ariiana, 15 level, champion

2. 34 lata  :-\

3. Doswiadczenie w mmo: ponad trzy lata spędzone w świecie World of Warcraft, krótki romans z AoC - zarówno w wydaniu europejskim jak i polskim. O ile w przypadku WoW'a rozstanie nastąpiło z pwodów takich jak przemęczenie materiału, znużenie tematem i rozczarowanie kolejnym dodatkiem o tyle w przypadku AoC powodem był klimat, który zupełnie mi nie odpowiadał.

4. Do Lotro przekonał mnie przyjaciel - długo się opierałem ( jako zatwardziały WoWowiec ), ale "pękłem" ;) i nie żałuje - gra ma fantastyczny klimat.
Poza MMO, dobre kino nie jest złe  ;) , dobra muzyka nie jest zła  ;) , w zimie narty w lecie motocykl i od roku moja nowa pasja - paralotnia.
Lubię ludzi a nie lubię "niedobrych" ludzi.
Gram w LOTRO od kilku dni - na początku biegaliśmy razem z przyjacielem na innym serwerze wspólnie poznając uroki tego świata - 3 dni temu postanowiłem poczytać i poszukać polskiej gildii. Prześledziłem kilka stron i doszedłem do wniosku, że Wam udało się stworzyć coś fajnego ( jako były oficer wiem jaka to ciężka praca ),jasno okreslone zasady i konsekwencja w ich przestrzeganiu do Wasze atuty - poza tym śledząc to forum widać, że gildia "żyje"  :) i dobrze się bawi. Macie jeszcze kilka mocnych stron ( dwa dni temu miałem przyjemność rozmawiania z jedną z osób odpowiedzialnych za rekrutacje i to tylko potwierdziło, że macie "zdrowe" podejście do tematu ) ale koniec juz wazelinki  ;)
I na koniec na imię mam Adrian, pozdrawiam wszystkich z Katowic.

A także dwa słowa zupełnie od siebie: Panowie Asz i Wujeczeq ruszcie d..., bo Jerzyk ( właściwie Adhi ) sam poszedł.
mam nadzieję, że dwójka wymienionych wyżej Panów również za niedługo zamieści swoje podania  :)

5. Potwierdzam, że przeczytałem kodeks i regulamin - oczywiście podpisuje się pod nim.

Pozdrawiam,

Adhi
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: May 19, 2009, 01:12:41 PM »

Za - bardzo fajne podanie.
Do kolegów w kwestii nicków: Asz przejdzie, niestety Wujeczeq nie.

Ariiana, zmień również nick wyswietlany na forum na ten z gry.
Zrobisz to w: Profil -> account settings-> name (pod nazwa uzytkownika), drugie pole od góry.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #2 on: May 19, 2009, 01:24:50 PM »

Za.
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #3 on: May 19, 2009, 03:29:02 PM »

Za.
yarpen
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 301


« Reply #4 on: May 19, 2009, 03:37:25 PM »

oj Adek Adek, a ledwie co zacząłeś z nami przygodę w AoC :) Szkoda... ale myślę, że prędzej czy później będzie nam dane pograć, bo sam bardzo mocno zastanawiam się nad powrotem do Lotro... myślę, że to tylko kwestia czasu i znów pobiegam moim burglarem albo captain'em :) Wprawdzie tą drugą klasę wylevelował mój brat, ale nie będzie miał nic przeciwko :P
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #5 on: May 19, 2009, 03:42:27 PM »

Za - bardzo fajne podanie.
Do kolegów w kwestii nicków: Asz przejdzie, niestety Wujeczeq nie.

Ariiana, zmień również nick wyswietlany na forum na ten z gry.
Zrobisz to w: Profil -> account settings-> name (pod nazwa uzytkownika), drugie pole od góry.

Kilka słów tytułem wyjaśnienia zamieszania z nickiem.

Adhi to postać, którą chciałbym grać ( ministrant  ;) 11 lvl ).
Champion to alt i jakby to nie zabrzmiało alt ma wyższy lvl od maina - chociaż ciężko na tak niskich levelech oceniać co alt co main.
Całe to zawirowanie bierze się z tego, że lvlowałem z dwoma osobami - Asz miał wczoraj zerowy czas a levelując z Wujkiem jakoś tak się rozpędziliśmy, że alt dorósł do dostania się do Was.

Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo

Pozdrawiam,

Adhi
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #6 on: May 19, 2009, 03:58:57 PM »

oj Adek Adek, a ledwie co zacząłeś z nami przygodę w AoC :) Szkoda... ale myślę, że prędzej czy później będzie nam dane pograć, bo sam bardzo mocno zastanawiam się nad powrotem do Lotro... myślę, że to tylko kwestia czasu i znów pobiegam moim burglarem albo captain'em :) Wprawdzie tą drugą klasę wylevelował mój brat, ale nie będzie miał nic przeciwko :P

Yarpi - tak jak rozmawialismy - tak naprawdę AoC trzymał mnie tylko z powodu takich ludzi jak Ty. Też mi strasznie przykro, że drogi się "rozejszły" - chociaż druga część postu napawa mnie optymizmem - czekam na Ciebie z kuflem zimnego piwka w "Rozbrykanym Kucorze" :))))
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #7 on: May 19, 2009, 05:06:44 PM »


Kilka słów tytułem wyjaśnienia zamieszania z nickiem.

Adhi to postać, którą chciałbym grać ( ministrant  ;) 11 lvl ).
Champion to alt i jakby to nie zabrzmiało alt ma wyższy lvl od maina - chociaż ciężko na tak niskich levelech oceniać co alt co main.
Całe to zawirowanie bierze się z tego, że lvlowałem z dwoma osobami - Asz miał wczoraj zerowy czas a levelując z Wujkiem jakoś tak się rozpędziliśmy, że alt dorósł do dostania się do Was.

Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo

Pozdrawiam,

Adhi

Przyjmujemy od lvl 15  co jak rozumiem nie będzie dla Ciebie problemem by go szybko dobić. Może też lepiej edytnij podanie, by nie robić zamieszania.
Generalnie po spełnieniu tych wymogów masz moje "ZA".

Asmodeus
Gość
« Reply #8 on: May 19, 2009, 07:19:31 PM »

za
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #9 on: May 19, 2009, 07:33:36 PM »

Ok - aby zakończyć komplikacje przy moim "wejściu smoka" - skoro Ariiana jest już w gildii to zmieniłem profil i określam się, że champion będzie moim main'em.

Pozdrawiam,

Arriana
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #10 on: June 14, 2009, 06:41:59 PM »

Dzień dobry,

Bo ja tak z pewną nieśmiałością, chciałbym poinformować, że przez ostatnie trzy tygodnie nic nie zgubiłem, nie popsułem i jestem bardzo grzeczny.

Trzy jest jakaś szansa na awansior?

Pozdrawiam,

Ariiana
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #11 on: June 22, 2009, 11:22:38 AM »

Buuuuu nikt mnie nie lubi :( ,
chlip, chlip, a buuuuu  :'(
Nie mogę być członem, członkiem, członeczkiem.
A buuuuu.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: June 22, 2009, 01:57:26 PM »

za, a nawet przeciw :) Trza się upominać, ot co!
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #13 on: June 22, 2009, 04:30:26 PM »

No wreszcie doszliśmy do celu po nitce Ariiany ;) Za.
Ariiana
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31

R.I.P


« Reply #14 on: June 23, 2009, 06:31:12 PM »

No wreszcie doszliśmy do celu po nitce Ariiany ;) Za.
EKhmmm grrry - o jakiej nitce mówisz Veldir? bo zaczynam się ten, tego bać :)
Pages: [1] 2
  Print