Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: ..::Dyskusja na temat decyzji::..  (Read 7838 times)
Draker
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #15 on: September 24, 2008, 12:55:41 PM »

Bardzo mądra i przemyślana decyzja :). Teraz wiem że trafiłem do dobrej gildi która kieruje się różnymi przesłankami i potrafi bronić raz podjętej decyzji. Uważam że liderzy przeszli test pomyślnie, teraz zostaje tylko test dla członków gildi, czy dostosują się do podjętej decyzji czy nie.
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #16 on: September 24, 2008, 01:39:28 PM »

Gracze dostosowuja sie do kolejek ;)
Dadolo (KARAYAN)
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #17 on: September 24, 2008, 06:59:59 PM »

Siemka!!!Ja tez popieram decyzje,jestem za,chociaz malo gralem z powodu kolejek,i ogolnie chce grac po stronie destro,jakos order do mnie nieprzemawia,a moze tak stworzyc gildie na innym serwie dla ludzi ktorzy chca sie przeniesc,ktorzy niechca czekac w kolejce,czy jest szansa na stworzenie takiego watku i dyskusji na ten temat,bardzo chce grac w Twierdzy ale te kolejki to nie dla mnie,jak wroce z pracy,sprawdze lekcje i takie tam to jak sie zaloguje to 500 osob w kolejce,za nim wejde do gry to spac musze isc,wiec jesli jest szansa na stworzenie jakiejs alternatywy to bardzo prosze o taki watek do dyskusji ;D
Drakevern
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Reply #18 on: September 24, 2008, 07:07:16 PM »

Witam!

Na początek chciałem napisać:
B R A W O  ! ! !

Stanowcza decyzja podparta konkretnymi argumentami. I to mi się podoba!

Nie chodzi nawet o to, że moje zdanie było takie samo (zostać na K8P), ale ogólnie - że jednak da się przemyśleć sprawę, podjąć decyzję i wyjaśnić co, jak i dlaczego.

Teraz nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję, że przypuszczenia się sprawdzą - kolejki się zmniejszą i będzie dało się zalogować bez żadnych perturbacji o każdej porze dnia i nocy :)

Oby nam się!

Pozdrawiam
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #19 on: September 25, 2008, 07:17:08 PM »

Taaa, extra, godz. 19.15: jedyne 300 osób w kolejce.
Draker
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #20 on: September 25, 2008, 07:43:58 PM »

haha do tych co chcieli przejść na nowy serwer życzę powodzenia :D. Populacja oLow,d Low o godzinie 19.40 gdzie na K8P jest o100,d300 kolejka. Czyżby ghost serwer ?
Gavras
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 78


« Reply #21 on: September 25, 2008, 09:56:34 PM »

wole poczekac niz nie mieć z kim grać.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #22 on: September 25, 2008, 11:48:31 PM »

Minelo dopiero kilka godzin od klonowania.
Fland
Gość
« Reply #23 on: September 26, 2008, 12:46:24 PM »

Song, ale z calym szacunkiem dla wszystkich graczy z KEP, nikt nie jest idiota by przechodzic na drugi serwer. Pomyslmy ze kazdy kieruje sie takim zalozeniem, NIECH PRZEJDA INNI (albo moze przejda inni) ja zostaje tutaj, i caly projekt szlag trafia :) W 99% jestem pewien ze tak bedzie.
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #24 on: September 26, 2008, 02:07:55 PM »

Jak dla mnie to idealnym rozwiazaniem problemu bylo by
wykonanie czegos takiego - jak bylo, (pewnie jest - nie wiem bo juz nie gram) rozwiazanie serwerow w MU-Online ...
a mianowicie
istniala dla jednego realmu stała baza uzytkownikow -> kont
i kazdy realm mial 1-5 serverow -> zaleznie od obciazenia (jak odchodzilem to serverow w kazdym realmie bylo po 5)
i teraz na kazdy server realmu mozna bylo sie logowac na swoje konto i grac postacia
powodowalo to ze przechodzac na inny server, nie majacy obciazenia mozna bylo grac caly czas swoja postacia :D

no ale widac GOA nie mysli ;D
albo NIKT NIE DOCZYTAL -> mi sie nie chcialo zbytnio, czytac o tym klonowaniu, ze to wlasnie dziala w ten sposob -> I PRZEZ TO SA LAGI -> bo dwa servery korzystaja z jednej bazy uzytkownikow :D

no takie moje zdanie na temat :D

Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #25 on: September 26, 2008, 02:16:56 PM »

Fatum myślisz sie.  Klonowanie polega na czymś innym i wcale nie jest tak ze 2x realmy korzystają z tej samej bazy użytkowników.
Fatum
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #26 on: September 26, 2008, 03:50:22 PM »

doczytaj co zem napisal :D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #27 on: September 26, 2008, 03:56:33 PM »

doczytaj co zem napisal :D

Lagi maja wiele powodów. Net, grafika, przeciążenie zona.  Nadal twierdze ze sie mylisz.  Ale rozumiem ze takie twoje zdanie i szanuje to.
 
 Do zobaczenia online.
Pages: 1 [2]
  Print