Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - RiVeX  (Read 3199 times)
RiVeX
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 18, 2014, 10:17:46 PM »

Witam,

Mam na imię Piotrek a to moje podanie:

1. RiVeX, 11, Spellslinger ale nadal się zastanawiam nad odpowiednią dla mnie klasą

2. 19 lat

3. Jeżeli chodzi o doświadczenie to najdłużej grałem w WoWa zaczynając od priva kończąc na globalu i będzie to jakieś 5-6 lat, swego czasu grałem również w SWTOR z którym skończyłem jakieś 2-3 miesiące po premierze ze względu na brak Dungeon Findera który w WoWie tak bardzo ułatwiał życie, próbowałem swoich sił również w Guild Wars 2 które mimo wszystko średnio przypadło mi do gustu oraz Neverwinter które było chyba najlepszym MMO F2P w jakie grałem do tej pory, było jeszcze kilka innych F2P o których raczej nie warto wspominać bo to były bardzo krótkie przygody. Mniej więcej tak wygląda moja kariera w MMO i mam nadzieję że Wildstar przypadnie mi do gustu :)

4. Coś o sobie: Cześć nazywam się Piotrek mam 19 lat i uwielbiam grać w gry, po uczestnictwie w kilku beta weekendach Wildstar postanowiłem sobie tą grę zakupić i spróbować w niej swoich sił, preferuję rozgrywkę PvE aczkolwiek PvP też pogram chociaż zazwyczaj mi nie idzie :P Właściwie to nie wiem co mógłbym jeszcze tutaj napisać.

5. Zapoznałem się, rozumiem i akceptuję.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 18, 2014, 10:53:04 PM »

Witamy w Twierdzy.
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #2 on: June 19, 2014, 10:37:35 AM »

Witamy za murami :-) po zaproszenie zglaszaj się do Huriel albo Peruna, ja dopiero w niedzielę będę wieczorem.
Pages: [1]
  Print