Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: CZYTA KAŻDY - Akcja "wiosenne porządki"  (Read 8183 times)
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #15 on: April 27, 2012, 08:57:03 PM »

Poważnie jest problem z capem guildi (500)? Od premiery raczej widziałem tendencję spadkową. Cieszy mnie jednak, jeśli Twierdza nadal się rozwija. :)

Co do czyszczenia rostera z duchów, też jestem wyznawcą porządku i przejrzystości. Jeśli ktoś do gry nigdy nie wróci, to i tak mu zwisa. Jeżeli jednak wróci, to pewnie będzie potrafił się odezwać o reinvite.
Ja tam nie będę miał nic przeciwko, jeśli mnie usunięcie. Od 2 miesięcy jestem zawalony robotą, a z darmowego tygodnia skorzystałem tylko po to by pocztę odebrać. >.< Chciałbym jednak jeszcze pograć w SWTOR przed premierą GW2.

Natomiast jestem przeciwnikiem limitowania altów u aktywnie grających memberów. Uważam, że lepiej by wszyscy alcili w guildii niż poza nią. Jeżeli cap guildii na to pozwala (a sądzę, że po usunięciu duchów nie będzie z tym problemu) to czemu nie? Chyba, że stoi za tym zawoalowana sugestia "wbijaj jak najprędzej max level, albo nie masz tu czego szukać", którą uważam za conajmniej niesmaczną.


Astris - mój alt można spokojnie kickać.
Camil mój main... może w czerwcu będę miał więcej czasu to do niego wrócę. Wtedy jednak się odezwę, więc też możecie kicknąć.
Szarlej(Keleborn)
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #16 on: April 27, 2012, 09:14:53 PM »

Jako że grywam głównie z Camilem w duecie, a on niema czasu grać, to zawiesiłem subskrypcje. Więc można spokojnie usunąć moje postacie z gildii.
Jak Camil znowu będzie miał czas grać lub będę się mocno nudził to poprostu zgłoszę się z prośbą o powtórne przyjęcie do gildii.



Vesemir-alt
Szarlej-main
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #17 on: April 28, 2012, 05:24:59 PM »

Spoczko, w gildi zostaną wasze mainy i dostaniecie status URLOP. Jak już pisaliśmy całe przedsięwzięcie ma na celu przeczyszczenie roostera z ludzi którzy faktycznie "zaginęli w akcji" i prawdopodobnie jest to stan permanentny :) Jeśli jeszcze nikt tego nie zrobił to się tym zajmę kiedy się zaloguję, ale pogoda jest tak piękna, że średnio mam ochotę grać w betę gw2 a co dopiero swtor :D
Kuea
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #18 on: April 29, 2012, 05:00:18 PM »

Ostatnio w pracy mam straszny kolchoz wiec niedam rady pojawiac sie czesciej niz 1-2razy w tygodniu ewentualnie na jakis OPS-pisze tutaj poniewaz nie zlapalem zadnego z oficerow jak zalogowalem sie na chwile
saikochan1
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Reply #19 on: April 30, 2012, 12:15:44 PM »

Urlop pls. Zbyt wiele sie dzieje na rynku mmo i nie tylko, za jakis czas bede wiedzial przy czym zostaje, a ze do SW zawsze czulem sentyment wiec jest szansa ze wroce
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #20 on: May 06, 2012, 03:04:05 PM »

Można mi wpisać urlop, albo usunąć z gildii jeśli są jakieś limity, które boicie się przekroczyć.

Dałem tej grze drugą szansę.

Niestety jeśli jeszcze raz dowiem się, że mam odzyskać / odnaleźć / zniszczyć jakąś HIPER, SUPER tajną broń, od której zależą losy wszechświata. Po czym w tym celu wejdę do jaskini, którą trzeba przechodzić kilka razy by zdobyć każdy z elementów zabijając przy tym w kółko tony tych samych mobków, by na koniec dowiedzieć jaki to jestem niesamowity, bohaterski i jak to Republika jest ze mnie dumna, to będę chyba wymiotował dalej niż widzę.

Kilka lat temu kwintesencją gry był dla mnie end content, ale teraz levelowanie i fabuła jest dla mnie najistotniejsza, pogoń za nowymi kolorowymi pikselkami (z nowymi, lepszymi statystykami) pozostawiam młodszym zapaleńcom, których to jeszcze bawi.

Niestety ku mojej rozpaczy twórcy rewelacyjnych KOTORów, schrzanili na całej linii. Szkoda, bo naprawdę liczyłem na to, że gra dostarczy mi sporo radochy i spędzę z nią znacznie więcej czasu, tym bardziej, że cholera tania nie była.

Może się jeszcze pojawię na chwilę, bo abonament mam do 21 maja, ale raczej marnie to widzę.

W każdym razie życzę miłej zabawy.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #21 on: May 07, 2012, 08:27:33 PM »


Niestety ku mojej rozpaczy twórcy rewelacyjnych KOTORów, schrzanili na całej linii. Szkoda, bo naprawdę liczyłem na to, że gra dostarczy mi sporo radochy i spędzę z nią znacznie więcej czasu, tym bardziej, że cholera tania nie była.


Wcale nie schrzanili. To na prawdę bardzo dobra gra singlowa  - można nawet przechodzić ją kilka razy z nową fabułą ;)
dzam
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37



« Reply #22 on: May 08, 2012, 06:43:42 PM »

Witam
Chciałem zgłosić wakacje od swtor poatrze na nowe gry jak tera i diablo 3.Co najmniej na 1-2 miesiace.Że swtora nie rezygnuje gdyż mi sie bardzo spodobał
Pozdro
Pages: 1 [2]
  Print