Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Czy Twierdza SWTOR jeszcze istnieje?  (Read 3526 times)
Vagner
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 72



« on: May 16, 2012, 09:38:53 PM »

Pytanie jak w temacie. W ostatnich dniach mam wrażenie, że coś mnie ominęło. Wieczorami online jestem najczęściej tylko ja sam, a jak ktoś się loguje, to tylko po to, aby opuścić gildię bez słowa. Pomijając fakt, że to mało eleganckie, bo przecież nie jesteśmy tu od uczenia ludzi kultury, to chciałbym wiedzieć, czy ja również powinienem sobie szukać nowego miejsca w grze? Twierdza przestaje istnieć?

(bez obaw, jeśli ja będę wychodził kiedyś z gildii, to na pewno się pożegnam ;-)
Karol77758 (Karol)
Moderator
Jeździec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #1 on: May 16, 2012, 09:44:54 PM »

Mnie osobiście dopadło RL, a sama gra lekko znudziła, więc robię sobie krótki odpoczynek.
Ale absolutnie nie rezygnuję i nic nie słyszałem o tym że przestajemy istnieć. :P

PS
D3 miało premierę :D
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #2 on: May 17, 2012, 09:29:01 AM »

Ja też odpoczywam od SWTORA. Trzeba robić przerwy:)

Poza tym tak jak pisał Karol - Diabełek miał premierę
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #3 on: May 17, 2012, 04:09:06 PM »

wiele osób na wciąż aktywną grę - po prostu (chwilowa - lub czasowa)  absencja wywołana ciekawością Tery oraz D3.

Tak dla komfortu psychiki grania


Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #4 on: May 17, 2012, 06:55:25 PM »

Ja się też logowałem i zazwyczaj byłem jako druga osoba w gildii online. Abonament mam do 27 ale przedłużać nie zamierzam.
Niestety nie mam co robić w SWTOR i wydaje się, że to będzie moje i mojego młodego (Zellis) pożegnanie z Gwiezdnymi Wojnami. Szkoda bo właśnie zaczął się wciągać w operacje i bardzo żałuje uczucia, które tylko wspólne granie może dać :'(
Twierdzy nie opuszczam i mam nadzieję, że spotkamy się w innym MMORPG  :D
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #5 on: May 18, 2012, 02:13:27 AM »

Ja mam jeszcze aktywne konto do momentu aż ten free miech bonusowy wygaśnie, ale..... no właśnie ale... Nie mam czasu grać na poważnie w dwie gry jednocześnie, a ostatnio - jak zresztą cały trzon republikańskiej twierdzy - dobrze się bawię gdzie indziej. Część z nas gra w TERA część w D3 i trudno to pogodzić z SWTOR. Żałuję bardzo, ale na tą chwilę w porównaniu z pykaniem w TERE gra w "swetra" jest jak gwałt analny słonia na mrówce. Pewnie potrwa to do czasu aż się "nowość" znudzi, ale jest tak a nie inaczej na tą chwilę. Grało mi się w TOR'a wyśmienicie, podczas mojej kilkunastoletniej "kariery" w mmo te wszystkie momenty spędzone w tej grze będą w moim prywatnym TOP 10. Pomijając wszelkie bugi największy problem w tym, że TOR po prostu przynudza. Abstrahując już od małej aktywności w gildii, nie ma nawet z kim grać w pvp. Wszyscy moi znajomi gracze pvp z serwera nie logowali się od niepamiętnych czasów a samo czekanie na warzone'a wydłużyło się tak kosmicznie, że ostatnio przez 1,5h nie miałem okazji zagrać.
W operacjach osiągnęliśmy wszystko na co było nas stać. Mamy "czasówkę" na EV, może się uda zebrać na KP bo to tylko formalność, a hard mode Denova to aktualnie jakaś pomyłka.
Zdobywanie nowego sprzętu pvp i pve to w sumie lekka kosmetyka i średnio jest w tym jakikolwiek sens.
Mam nadzieję, że po kilku patchach gra znowu nas zauroczy, damy jej wszyscy drugą szansę i spotkamy sięw takim samym gronie :D

Na tą chwilę "teoretycznie" jeszcze gram, ale jak długo to potrwa i jak wielka przerwa po tym nastąpi nie mam pojęcia....
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: May 22, 2012, 08:54:59 AM »

Zainteresowanych dalszym losem gildii w SW Republika zapraszam na spotkanie:
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7562.0
Pages: [1]
  Print