Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Akcja reaktywacja.  (Read 9525 times)
Karol77758 (Karol)
Moderator
Jeździec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« on: October 18, 2012, 12:59:16 PM »

Czołem Twierdza!
Chciał bym aby w tym temacie wpisywały się osoby, które jeszcze grają w SWTOR.
Wiem już, że 2 osoby na pewno grają, może znajdzie się nas więcej.
Warto też żebyście zostawili kilka informacji.
- Pozostały czas subskrypcji (u mnie do ok 09.12.2012);
- Możliwość wspólnej gry (operacje, Flashpoints) - od poniedziałku do czwartku włącznie - jak na chwilę obecną;
- jeśli jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę :P.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: October 18, 2012, 01:47:23 PM »

Siemanko Tu ja Stary Zgred Sennar Khalra'nos (dawniej Dracohorn). Zgłaszam, że ciągle gram co prawda głownie w Impach, ale jakby było z kim to z wielką chęcią będę grał moimi postaciami Republikańskimi (tak czy siak w obu przypadkach tłukę Sithów tylko z innych powodów xD).

- Abonament do 24 listopada. Jak pisałem Karolowi o ile F2P nie zostanie zwalone do stopnia uniemożliwiającego mi grę (na przykład ktoś kiedyś twierdził, że f2P i VIPy nie mogą razem grać (tak źle raczej nie będzie, ale może się coś innego pojawić)) oraz jeśli nie będzie w tej kwestii problemów technicznych to prawdopodobnie wykupię VIPa (mówiąc problemy techniczne mam na myśli sytuację typu tą jaką z Turbinami w DDO miałem, że przez 1,5 roku się wymieniałem mejlami, że nie podjęli kasy która im PayPalem przesłałem i w końcu nic to nie dało)).

- Możliwość wspólnej gry :
a) Sennar Jedi Sage Heal 50 lvl ubrany średnio na jeża (buty jakiś dziwne trochę mocniejsze do Tionesse, rękawiczki Columi i reszta pancerza Tionesse klasy Force Mystic (dla Force Heala)) + jarzeniówka jakaś którą na Eternity Vault SM dropłem zmieniłem tylko kryształ na Cyan + 41 crit (był czerwony nie pamiętam nawet jaki xD). Tyle odnośnie sprzętu. Dyspozycyjność podam za chwilę...
b) Khaarden Jedi Guardian "Pan Subtelny" (znaczy Tank) WIP (Work in Progress) aktualnie 45 lvl etap Voss, gdzie chwilowo się zaciąłem z racji, że tradycyjnie przyleciałem tam bodaj w 3/4 42 lvlu, a teraz wpadam na mobki które notorycznie odpychają mnie do tyłu kiedy próbuje jakiegoś istotnego skilla uzyć (jak jest 1 to looz, ale drogę do q mi 2 blokują więc "rzuca mną jak Szatanem" (zapamiętałem z EV xD)).
c) DYSPOZYCYJNOŚĆ - na ten moment do szkoły nie chodzę (nie z powodu choroby, problem, że tak powiem na dłuższy wymiar czasowy wolałbym się nie rozwodzić (nad problemem ofc, żonaty nie jestem na szczęście xD)), więc dość dużo mam czasu i jestem dyspozycyjny, od F2P (czyli prawdopodobnie 1 listopada (jakieś takie plotki słyszałem)) planuje grac z kuzynem na Sith Sorcerer'ze tak więc wówczas mniej będę z własnej inicjatywy wchodził, ale jak będzie coś wiadomo, że się gdzieś wybieramy to wówczas liczcie na Moc moją (w teorii Yoda mówił, że Moc to sprzymierzeniec potężny, ale że moja to...). Mniej nie znaczy wcale xD

- Jeśli chodzi o Moc

a) Sennar - myślę, że Taral V + Maelstrom Prison HM na razie, żeby sobie przećwiczyć na ile jeszcze mi healowanie wychodzi bo ostatnio gram "mrocznym smerfem" Marudą, jeśli wynik testów okaże się pozytywny ( a myślę że tak), wówczas z chęcią wybiorę się na inne HMy (których jak mam być szczery dotąd żem nie odwiedzał (tylko raz dla funu z Khele Eselles (skończone katastrofą bo żaden dps nie miał interrupta (2 commando było personalia zaginęły w kartotekach xD))) i jeśli nie zboostowano tego mega to może dałbym radę wspomóc Eternity Vault SM.

b) Khaarden - póki co mało gry drużynowej. Z tego co pamiętam w twierdzy w Republice zawsze było mało Tanków (dlatego powstała ta postać, inaczej byłby to Juggenaut a w Republice Sentinel), tak więc gdybyście byli tak mili i kiedy wreszcie wbije ten 50 lvl zrobię fabułe, pomogli mi go przeszkolić w zawodzie Tanka (mogę zaświadczyć iż poziom subtelności odpowiedni xD) i wyposażyć w sprzęt (przyznam iż parę modów już mu z banku wyjąłem ( w czasach kiedy coś tam jeszcze było xD), więc jakoś to będzie, ewentualnie ktoś by ze mną przeleciał się po paru starych heroicach żeby znaleźć przyzwoite Custom Armory (większość mam (chyba spodnie i rękawice na sobie i w banku chesta, chyba buty też, ale głowy nie dam (ani co do butów ani co do głowy xD)))). Do lightsabera już kombinuję augment sloty + wykrafciłem Rakata bracki i pasek (1 chyba nawet augmentowane critło, ale stopnia nie pamiętam).

Jeśli ktoś zdołał to przeczytać gratuluję, mam nadzieję że Huriel tego nie czytała bo pogubiłem się w nawiasach w takim stopniu, że mnie pewnie pod topór by wysłała xD.

May the Force be with Twierdza.


Pzdr Sennar i ludzie nie wstydźcie się wpisujcie się i kroczcie ścieżką Jasnej Strony (lub Ciemnej byle tylko w Republice xD).

Do zobaczenia w szerokiej Galaktyce

P.S. Popracuję nad gramatyką i się chyba zajmę za pisanie książki czy czegoś, o jakim drobiazgu bym nie pisał wychodzi mi zaraz połowa miejsca na stronie forum (a w regulaminie forum pisaliście, że często sygnaturka jest dłuższa niż tekst, może zasłużyłem na prawo do dłuższej sygnaturki xD)
Q-ho
Gość
« Reply #2 on: October 18, 2012, 11:28:57 PM »

Może ja. Ale jeszcze nie jestem do końca pewny
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3 on: October 19, 2012, 05:22:20 PM »

Może ja. Ale jeszcze nie jestem do końca pewny
Pandy się znudziły ?  8)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: October 19, 2012, 05:56:06 PM »

Może ja. Ale jeszcze nie jestem do końca pewny
Pandy się znudziły ?  8)

Kassei ty może sam wróc xD Gorim twierdzi, że Mercedes i Komandos są poprawieni po tym nerfie co cię wygonił i bardzo miło się nimi healuje xD

Zapraszamy
Q-ho
Gość
« Reply #5 on: October 19, 2012, 10:31:38 PM »

Nie znudziły. Cały czas gram i nie zanosi się ze przestanę :P a swtora może spróbuje jak będzie można kupić czas gry za Cartel Pointsy. Jeśli nie no to niestety ale nie wracam
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #6 on: October 20, 2012, 11:41:24 AM »

Nie znudziły. Cały czas gram i nie zanosi się ze przestanę :P a swtora może spróbuje jak będzie można kupić czas gry za Cartel Pointsy. Jeśli nie no to niestety ale nie wracam

Looknij tu Qho - http://twierdza.org.pl/index.php?topic=8050.0 w pewnym sensie jest to czas gry za CC + część gry bez tego można.

parę rzeczy by się przydało coby panowie z Bio wyklarowali : co, jak, gdzie, po co i dlaczego?

Ale najwcześniejszy termin o jakim słyszałem to 1 listopada mają 2 tygodnie żeby przyciągnąć graczy (nowych i starych) jakąś ofertą albo reklamą... albo jakimis dodatkowymi ograniczeniami wykopać sobie mogiłę.

Kwestia ile te CC będą realnie warte (in-game i w realu) bo na ten moment dostałem 1k (sub do czerwca i od września) w Łoterku niby dostałem 7k ale tam od początku było wiadomo za co in-game się zdobywa i mi naliczyli, kwestia ile te CC będą kosztować i ile ich będzie potrzebne jak znam życie 1k to jakoś mega nie będzie bo tyle jest za same Collector Edition.

Cóż w ostateczności zakupi się na Taris detonator permakrytowy i wiadomo co z nim zrobi...

I pamiętaj Qho pandy to narzędzie szatana, cały Senat Galaktyczny jak i również Imperator są im przeciwni xD.
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #7 on: October 21, 2012, 04:55:46 PM »

Może ja. Ale jeszcze nie jestem do końca pewny
Pandy się znudziły ?  8)

Kassei ty może sam wróc xD Gorim twierdzi, że Mercedes i Komandos są poprawieni po tym nerfie co cię wygonił i bardzo miło się nimi healuje xD

Zapraszamy
Ja się z czasem przestawiłem na post-nerf commando. Mnie wygoniła z gry prosta nuda. Jedyna rzecz której nie zrobiliśmy to HM Denovy, a robić tego nikomu się wtedy nie chciało, bo kilka wieczorów zmarnowaliśmy. Słyszałem, że po wprowadzeniu nowego systemu augumentów zrobiło się to znacznie łatwiejsze, ale fakty są niestety takie, iż itemy dropujące z HM nie są żadną rewelacją... ;) Ja bym może nawet pograł z sentymentu, ale wątpię aby zebrało się nas tyle aby miało to sens...
SzacH
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 112



« Reply #8 on: November 07, 2012, 10:20:11 AM »

No ja tez bym zagrał jak sie zbierze ekipa ;)
Z sentymentu głownie - bo momentami było na prawdę pro i suuper ;)

SzacH

Karol77758 (Karol)
Moderator
Jeździec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 97


KarolKoeol / Karol


« Reply #9 on: November 07, 2012, 10:56:33 AM »

No niestety, ponieważ nikt praktycznie oprócz mnie nie grał, to przeniosłem się do PGL. Tam też wiele osób nie gra, w porywach do 20-tu ale to i tak więcej niż 2 os. w Twierdzy.
Q-ho
Gość
« Reply #10 on: November 07, 2012, 05:27:09 PM »

Ja też tam gram Karol :D Czekam na f2p ;p
Tanto
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #11 on: November 20, 2012, 09:00:30 AM »

Siema.

Bardzo chętnie zajrzę. GW2 niestety mnie nie porwało swoim klimatem i sobie odpuściłem.

Zastanawiałem się nad powrotem do Wowa, ale nie mam guldii a moje czasy zakończyły się na Burning Crusade. Z kupnem dodatków nie byłoby problemów, ktoś by mnie musiał jednak trochę przyboostować.

Co do SWTORa fajnie będzie znowu trochę popykać!
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #12 on: November 20, 2012, 01:00:46 PM »

Siema.

Bardzo chętnie zajrzę. GW2 niestety mnie nie porwało swoim klimatem i sobie odpuściłem.

Zastanawiałem się nad powrotem do Wowa, ale nie mam guldii a moje czasy zakończyły się na Burning Crusade. Z kupnem dodatków nie byłoby problemów, ktoś by mnie musiał jednak trochę przyboostować.

Co do SWTORa fajnie będzie znowu trochę popykać!
No to mamy skład na opsy ;) Ja się miotałem pomiędzy Riftem, Lotro a właśnie Swtor ale szczere wyznanie Qho, iż "umiera z tęsknoty za rajdami ze mną" wywołało u mnie odruch macierzyński i wykupiłem suba w SWTOR ;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #13 on: November 20, 2012, 07:06:51 PM »

No ja przez najbliższe 25 dni będę grał wieczorkami, ale że mam malucha w domu to ciężko u mnie z powstrzymaniem się od częstych afków.
Więc żeby nie robić wiochy zostawiając grupę w połowie wypadu raczej nie będę zgłaszał swojego uczestnictwa :(
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #14 on: November 23, 2012, 10:30:24 AM »

Dobra Subskrypcja odnowiona xD trzeba by przypomnieć sobie heale mojego Sage'a jak coś Guard ma 50 i nie rozumiem co tak płakaliście z tym Imperatorkiem jedyny groźny atak to Force Blast (instant kill) starczy to przerywać a addy walą po 4 dmg nawet pół życia nie dał rady mi zjechać kiedy go pokonałem (wcześniej przyznaje 2 zgony na Force Blaście to trza po prostu wyczuć). W każdym razie jakby mi ktoś pomógł uzbroić mojego Guarda to mógłby służyć za Tanka (dopiero bonusy na Pandorze i Ilum należy zrobić coby daily odblokować) osobna kwestia, że z HM robiłem póki co Maelstrom Prison i Taral V i to jako Heal do tego trochę temu.

Tak więc 2 Dj'ów (moi obaj Sennar/Khaarden) melduję gotowość do obrony Republiki i spicia się w jakiejś kantynie (niepotrzebne skreśl)

Dodam tylko, że chwilowo mam w doku ekipę remontową co mi łazienkę na Defenderze naprawia, więc czasami jak to dzielny DJ chowam się pod łóżkiem żeby nie słyszeć tego wiercenia w surowym corthosis (zwykle od 19 wychodzą (w soboty tez są :( )). Jak tak dalej pójdzie będę równie szalony jak Imperator... Ther is no passion there is... SILENCE I KILL YOU, przepraszam na moment... już jestem w każdym razie cięzkie warunki ale galaktyka/kantyna musi zostać obroniona/obrobiona
Pages: [1] 2
  Print